356 Shares 7560 views

Jak znaleźć swój telefon, jeśli jest wyłączony: porady i opinie

Niestety, sytuacja, w której telefon komórkowy był właśnie tutaj, i nagle gdzieś ma, nie jest niczym niezwykłym. W większości przypadków, aby wybrać urządzenie, po prostu zadzwonić. Ale to będzie działać tylko wtedy, gdy maszyna pracuje. Jak znaleźć swój telefon, jeśli jest wyłączony? Problem ten jest o wiele bardziej skomplikowana. Jednak i ta sytuacja – nie powód do rozpaczy, ponieważ większość urządzeń można znaleźć inne sposoby.


Jak znaleźć wyłączyć telefon w domu

Jeśli maszyna po prostu stracił w pokoju, pierwszą rzeczą do zrobienia – przypomnieć okoliczności, w których był ostatnio używany i gdzie. Może po prostu przewrócił na stół lub nocną, otwórz tylną pokrywę i baterii poleciał z uderzenia. Jeśli to nie zadziała, można umieścić rzeczy w porządku w mieszkaniu. Prawdopodobieństwo, że proces zostanie znaleziony i telefon, a nawet nieco wcześniej utraconych rzeczy, jest bardzo wysoka. Jeśli bez wspomnień, bez czyszczenie nie pomaga, można przejść do bardziej drastycznych środków.

Odpowiedź na pytanie, jak znaleźć swój telefon, jeśli jest wyłączony, w zależności od możliwości i modeli urządzeń. Na przykład, jeśli jest to zbiór Budzik, który działa niezależnie od aktualnie uruchomionego gadżetu lub nie mogą pamiętać tylko to, co razem musiał dzwonić i czekać na ten moment.

Jak znaleźć telefon z ulicy

Wielu ludzi wierzy, że jeśli urządzenie zostanie skradzione lub utracone, można pożegnać się z nim. Po tym wszystkim, aby zadzwonić na nim znaleźć miejsce miejsce, już nie dzieje. I wszystkie wersje z wykorzystaniem komputerów, specjalnego oprogramowania, satelity itp – .. nie jest niczym więcej niż mit. W rzeczywistości, aby uczynić go naprawdę łatwe, ale wszystkie te same opcje co do tego, jak znaleźć swój telefon, jeśli jest wyłączony tam. Po pierwsze, można wysyłać wiadomości SMS na inny numer, powiadamiając, że urządzenie jest stracone, i obietnica nagrody w zamian. Jeśli nie jest skradziony i ktoś znajdzie je na pewno włączyć urządzenie, patrz SMS i chętnie powrotu właściciela urządzenia. Po tym wszystkim, otrzyma odszkodowanie od gospodarza jest o wiele bezpieczniejsze i łatwiejsze niż próbuje sprzedać telefon nie znaleziono żadnych dokumentów.

Zastosowanie specjalnych usług

Właściwie, myśląc o tym, jak znaleźć swój telefon, jeśli jest wyłączony, należy przed jego utraty. W nowoczesnych pojazdach istnieją różne funkcje, które umożliwiają blokowanie urządzenia kradzieży, a także poszukiwanie dla nich korzystając z nawigacji GPS i innych zasobów. I telefony wyposażone w OS Android, a urządzenie Apple bezpośrednio po dokonaniu zakupu, zaleca się ustawić tak, że jeśli są one utracone urządzenie może być zablokowane za pomocą zwykłego komputera. I to nie jest karta, a mianowicie sam telefon.

Ponadto, istnieją programy, które przechwytywania i zgłosić współrzędne punktu, w którym urządzenie ma przedstawić swój ostatni sygnał przed skrętem. Jeśli telefon był zagubiony i wciąż jest tam, gdzie to się stało, taka informacja byłaby wystarczająca.

Jeśli wszystkie metody zostały wypróbowane i nikt pomógł, to pozostaje tylko zwrócić się do organów ścigania i oprzeć się na swojej pracy. Albo pożegnać się z telefonem i kupić nowy. Zgodnie z prawem podłości, stary natychmiast sama się znajdzie.