389 Shares 6156 views

Porady, jak przetrwać rozwód z mężem

Zwykle rozwód – bardzo silny stres, zarówno żony i męża. Jednak kobieta jest znacznie trudniej będzie przez niego, a jego doświadczenie nie jest związana ze sprawą. Ten artykuł jest o tym, jak przetrwać rozwód. Kobieta po prostu potrzebuje czasu, aby ponownie myśleć, przestać użalać się nad sobą i zacząć żyć, dostrojony do świetlanej przyszłości. Staramy się dać kilka rad dla tych, którzy nie wiedzą, jak przetrwać rozwód z mężem.


Rada najpierw – jak przeżyć rozwód z mężem, a nie „stracić” twarz.

Nie ma potrzeby, aby ukryć swoje lęki i emocje w sobie. Wynikiem takiego zachowania będzie izolacja, która następnie przechodzi w poczuciu całkowitego oderwania każdemu. Oczywiście, nie oznacza to, że konieczne jest cały czas dla ludzi płaczących, ale w porydat głosem gdy nikogo nie ma w domu – świetnym rozwiązaniem będzie korzystać tylko. Przynajmniej ujemny, zgromadzone wewnątrz wyjdzie. można po prostu usiąść, pogadać, skarżą się na ich życiu, a nawet płakać na ramieniu swojej ukochanej dziewczyny. Ulga przychodzi od razu. Po tym wszystkim, nic dziwnego, że mówią, że „na sucho” stres może pozostać na całe życie, a także z „mokre” – tylko na chwilę. Oczywiście, depresja przyjdzie, na początku częściej, a następnie rzadziej. W żadnym przypadku nie trzeba rozpaczy. A jeśli nadal nie opuszcza, to najlepiej, aby zmienić otoczenie: wziąć urlop i zostawić jeden gdzieś, i to lepiej, aby przejść do miejsca, gdzie nikt i nic nie będzie przypominać o byłego męża.

Wskazówka druga – jak przeżyć rozwód z mężem z najmniejszych stratach.

Czasami koniec małżeństwa dla kobiety – jest to początek jej szalonej karierze. Jeśli ona nie wie, jak zachowywać się rozwodem, to lepiej odejść z głową w pracy, bo nie wie, co zrobić. I gdyby mogła jeszcze osiągnąć żadnych sukcesów, a następnie w przyszłości kwestia jak przeżyć rozwód kobieta zatrzymuje jej męki: po wszystkim, ona byłaby kochanką jego życia. Więc nie umieścić na bezkształtną ubrania i siedzieć przed telewizorem, w nadziei, że wróci do życia. Wręcz przeciwnie, trzeba odświeżyć, a jeśli to konieczne, zmień włosy, ubrania, obraz jako całość, i zanurzyć się nowego życia. Chodzić na koncerty, spotkania z przyjaciółmi, wystaw wizyty … Co jeśli ludzie spotykają się tam, które w przyszłości będą mogły stać się kimś bardzo bliskie i drogie?

I jeszcze jedna ważna kwestia, która powinna być w centrum zainteresowania kobiet po rozwodzie – dzieci. Jeśli po rozwodzie opuścił dzieci, a potem o tym zapomnieć, nie można pod żadnym pozorem. Bardziej potrzebne do komunikowania się z nimi, aby zachować maksymalną uwagę, rozmawiać z nimi. Dzieci nigdy nie powinny czuć się samotnie. Kobieta musi wiedzieć, jak się zachować w przypadku rozwodu. Pomimo najbardziej nieprzyjemnych wspomnień byłego męża, nigdy nie mówić źle o nim w obecności dzieci – to ich ojciec, nawet jeśli nie był dobrym mężem. Jednak, aby w pełni poświęcić się dzieciom, kładąc kres jego życia, jest też źle. Nadejdzie czas, kiedy chcą wyrzutem, że brak prywatności – to ich wina.

Wskazówka trzecia – jak przeżyć rozwód z mężem, i jak budować przyszłe życie.

Po pierwsze, trzeba znaleźć przyczyny rozwodu , i je zrozumieć. To nie powinno się zrobić w celu ponownego wznowienia ich rany, a nie pomylisz się ponownie. I jeżeli przyczyna rozwodu – męża zły humor, a następnie analiza pozwoli nie można wybrać po raz drugi jego kolega człowieka z tymi samymi problemami. I dopiero po tym można rozpocząć nowy obiecujący związek.

A co najważniejsze, należy pamiętać kobietę: w miarę upływu czasu, ból pozostaje po rozwodzie idzie, a jeśli to jest piękne i dobrze utrzymane, a następnie na jej drzwiach pewnością „knock” nowe szczęście. Więc nie rozpaczaj i martwić się, biorąc pod uwagę twoje życie jest skończone. Pozostawić do byłego męża. Ciągle do przodu.