572 Shares 4776 views

Wieprzowina z pieczarkami i serem w piecu: najbardziej udanych recepty

Wieprzowina w naszym kraju – najbardziej preferowane mięso. Kurczak szybko nudzi, wołowina sztywna, a jej recepty, odpowiednio, o wiele mniej. Gospodyni może rozwiązać tylko problem, jak gotować wieprzowinę, tak że czas i dużo gotowania nie jest zajęte, a rodzina byli zadowoleni z kreacje kulinarne. Ze względu poprzednicy zainteresowany tymi wcześniejszych wyborów kucharzy szerokości. I najsmaczniejsze są nadal uważane za pieczone mięso wieprzowe. Z grzybami i serem w piecu, ona przygotowana na tyle szybko i może być używany, ponieważ jest to oddzielne danie. Tak zresztą przyjąć dodatkowe komponenty.

Mięso i grzyby

Pół kilo wieprzowiny pokroić na płaskie kawałki. Bić, czy nie – oddzielny problem. Doświadczeni kucharze uważają, że mięso wieprzowe z grzybami i serem w piecu, a okazuje miękki, a po pokonaniu może przesmażyć. plastry mięsa solyatsya, posypać bazylią i suszonej papryki. Grzyby (dwieście gramów) pokroić w plastry, cebula piękne – cienkich pierścieni. Na patelni tłuszcz jest rozszerzona wieprzowiny w jednej warstwie, na nim – grzyby, top – łuk. Wielu nawet namalować na nim cienką siatkę majonezu, ale krok ten pozostaje bez uszczerbku dla ostatecznej danie puszki i miss. Top kawałek sera przetarł struktura 150 gramów – i piekarnika gdzieś godzinę. Jeśli kawałki mięsa były cienkie lub odłamany, pieczenie może trwać krócej.

Rolki wieprzowe z grzybami

Ich wytwarzania kilo posiekanym mięsem jest jeszcze lepiej odeprzeć – tak będzie łatwiej spasować. Trzeci kilograma grzybów i Cebula rozdrobnionych i sma, pierwsze grzyby jak wyłącznik pozwolić sok – wylewa cebuli. Nawet smaczniejsze jest to wieprzowina z grzybami i serem, gotowane w piecu, jeśli po nabyciu Złoty cebuli wlać w drobną kostkę smażone trzy jabłka. W gotowej „mięso mielone” osadzony kawałek miękkiego masła, a masa ugniata. W każdym z wieprzowiny plastra traktowane solą i pieprzem dodaje loki farszu się rolki i zamkniętego wykałaczki. Laid na wykrojów tacy są umieszczone w pół godziny w gorącym piekarniku. Po bułki posypane tartym serem i wrócić przez kolejne dziesięć minut.

Wieprzowina z grzybami i pomidorami

To danie jest powszechnie znany jako „mięso w języku francuskim”. O ile odpowiada oryginalnej receptury nie jest znana, ale efekt końcowy wszystkich kolorach. Wieprzowina (kilogram) do cięcia elementów o dowolnych rozmiarach, odbija i pieprzem. Niektórzy kucharze to nawet trochę smażone, ale najbardziej rozpowszechnionym na kartce ropy. Trzeci kilograma grzyby płyt pripuskayut na działanie wysokiej temperatury, aż do zmiany koloru. 0,5 kg pomidorów plastali cienkich kół. Na rozbudowę pomidory mięso put na nich – Grzyby, górna wypełniona jest wiórkami sera. Wieprzowina z pieczarkami i serem w piekarniku przez około pół godziny szykując. Jeśli mięso krojone grubości, moczyć szalkę w szafie czterdzieści minut.

Wieprzowina z grzybami i ziemniakami

Bardzo ciekawy sposób, jak przygotować wieprzowinę na łóżku z ziemniaków i grzybów. Pulpa (0,5 kg), jest cięta na kawałki, nieco odbija posypane trochę czerwonego wina i posypuje się sól i przyprawy: rozmaryn, papryka, curry. Tak długo, jak oczyścić 0,5 kg ziemniaków, to jest nasycone to wszystko i będzie jeszcze bardziej aromatyczne i soczyste. Ta sama ilość grzybów można smażyć równolegle z czterema pierścieniami lukovok. Teraz można zbierać posiłek: na arkusz puch rozplanowany cienkich plastrów ziemniaków (może być w wielu warstwach, tylko że one leżały w stosach). Po prisalivaniya rozkładowi mięsa – lepiej w jednej warstwy propeklos. Top rozprowadzane smażone – i do piekarnika. Pieczenie mięsa wieprzowego trwa pół godziny. Ona następnie posypane serem i cofnięty z powrotem do skorupy. Na dole i grzybów „czapki” na „poduszce” na górze okazuje się bardzo delikatnie.

Mięso w cieście

Warto zauważyć, że recepty z wieprzowiny są bardzo zróżnicowane. Jednak najczęściej jest to pieczone lub ser lub folią. Wyjątkiem jest chyba szynki. Wynika to z faktu, że „Shell” to na pewno nie rozgotowana. Ale można też zrobić inne „pakiet”! Dla niej przygotować ciasto z kilograma mąki (jeśli masz kawałek 1,5 funta wieprzowiny). Kompozycja uszkami czy pierogi: mąka, woda, jaja, sól. Plastry mięsa siekanego średnich, solone, pieprz i łączy się z drobno posiekanej cebuli (1 kg). Byłoby miło, jeśli dasz „wypychania” stanąć na pół godziny do wzajemnego impregnacji. Gotowego ciasta dzieli się na 4 części. Każdy element jest zwinięta w dość grubej ciasta, smarowane olejem. Następnie są one walcowane razem już. Okazuje się bardzo bujną bazę jak puff, ale dość elastyczny i nie łzawienie test. Pastylka jest umieszczony na arkuszu, jest umieszczona na nadzienie, wylano trochę roztopionego masła i zakleszczenie krawędzie zamknięte. Z wyglądu – jak wielkiego tortu. Arkusz jest umieszczany w piecu i jest tam aż do brązów ciasta.