578 Shares 9352 views

Spróbuj ciasto z mascarpone – nie pożałujesz!

We współczesnych warunkach coraz częściej starają się odejść od tradycyjnego tortu że zepsute matka i babcia, i dodać własną książkę kucharską, ekskluzywne receptury, popularny za granicą. Te przepisy są serniki, który zdobył serca słodkie zębów, zarówno w Europie, jak iw Ameryce.

Sernik jest szczególnie atrakcyjna, ponieważ jego skład zawiera specjalny rodzaj sera. To ciasto dodaje wyrafinowania i daje mu specjalne koneserów smaku. Istnieją różne sery, które są wykorzystywane do tworzenia deserów, ale najbardziej korzystny jest ser mascarpone.

Deser z mascarpone serwowane w wielu elitarnych restauracji na całym świecie, ale można nauczyć się gotować w domu. W rzeczywistości jest to bardzo proste. Często wolą gotować ciasto z mascarpone. Aby to zrobić, piec biszkopty, gotować skrzepu i myśleć o tym projekcie.

Ciasto z mascarpone nie wymaga żadnych dodatków w przygotowaniu ciasta. Aby to zrobić, wybierz ulubiony przepis wystarczy. Jak najprostszej opcji, można zakupić następujący zestaw produktów:

– jaj (6 sztuk);

– cukrowe (100 g);

– masło (75 g);

– mąka (150 g).

Jeśli chcesz gotować ciasto czekoladowe, można je dodać do ciasta rozpuszczoną czekoladą lub kakao, które dadzą specjalny smak i przyczyni się do dywersyfikacji wykorzystania recepty dla przygotowania takich dań, jak ciasto z mascarpone.

Gdy ciasto jest upieczone, powinien mieć czas na ochłodzenie do kremu z mascarpone poszło gładko, ale nie zaczął się topić od upału. Ponadto należy opisać w jaki sposób przygotować kremowy ser nadzienie. wymaga to mascarpone (400-500 gramów), cukier (50 g), śmietankę (150 g), żelatyna (1 opakowanie) i owoców. Do przygotowania trzeba wymieszać wszystkie powyższe produkty. do napełniania owoce mogą być cięte na małe kostki, tak aby były przeplatane zdobione jedną masę, lub zmielić na miazgę, które dadzą nadzienie pewien smak. Obie opcje są dobre, więc nie należy po raz kolejny przekonany o korzyściach płynących z niektórych z nich. Istotnym warunkiem dla przygotowania nadzienia jest stosowanie żelatyny. Więc bardzo szybko gęstnieje całkowita masa kremu należy przygotować bezpośrednio przed jej nałożeniem na torcie. Inaczej nadzienie szybko twardnieje i nie pozwoli, aby ozdobić ciasto. Z kremem mascarpone był szczególnie smaczne i niezwykłe, więc to ciasto jest bardziej prawdopodobne, aby pojawić się na stole.

Mówiąc o tym, jak gotować ciasto z mascarpone, należy zwrócić uwagę, aby jak najlepiej ozdobić ten kawałek sztuki. Aby deser był niczym dzieło sztuki od sklepów, trzeba upewnić się, że ciasto było idealnie płaskie. Lepiej jest odcięty dodatkowe elementy i nadać mu pożądany kształt, niż znosić wykrzywiony stronach. Kiedy nadszedł czas, aby wlać ciasto śmietany, ciasto powinno być umieszczone w specjalnej formie, w której wypełnienie jest tylko twardnieje i jest zdania, że pierwotnie planowano. Jako takiej formie odpowiedniego pojemnika do pieczenia ciast. Jeśli chcesz ozdobić ciasto na wierzchu owoców, a następnie umieścić je na deser lepiej od samego początku, zanim krem jest całkowicie twardnieje. Jednakże, warto wziąć pod uwagę, jak szerokie warstwy skrzepu serowego. Jeśli jest zbyt gęsty, owoc może utopić w nim, więc dekoracja powinna być pozostawiona aż mascarpone twardnieje. Piękna dekoracja na tym torcie będzie niewątpliwie bitą śmietaną i czekoladą. Produkty te są uniwersalne do gotowania i dekorowania ciast, ciasto z mascarpone – nie jest wyjątkiem. W ogóle, placek dekoracji – jest to okazja, aby stworzyć własne dzieło sztuki kulinarnej.