405 Shares 7134 views

Tlen koktajl w domu – zdrowie dla całej rodziny

Nowoczesne miasto nie pochwalić czystość jego atmosfery. A wszystko to pył żywicy i inne zawieszone cząstki osiadają w płucach. Nie lepsze rzeczy i palaczy. dym tytoniowy wypełnia płuc za pomocą tlenku węgla , aby nie było pełne absorbowania tlenu. Również od zawartości tlenu we krwi wpływa alkohol i stresujące sytuacje. Rzeczywiście, w czasie iniekcji toksyny z krwi ciała alkoholu jest zmuszony do spalania masy tlenu. I to życiodajnego gazu w fazie stresu „pozostawia” bardzo szybko. Jest też jeszcze wiele czynników, które wpływają na nasycenie tlenu we krwi, a odbite na nasze zdrowie.

Ale każdy może sobie poradzić z brakiem tlenu. Aby to zrobić, musimy starać się utrzymać zdrowy tryb życia – to wszystko zrozumieć, ale wcale tego braku siły woli lub możliwości. Pomaga w tej materii i tlenu terapii. Oznacza to, że można oddychać stężonego tlenu lub inną opcję – używać napojów, nasyca tego gazu. Raz na 60-70 lat ubiegłego wieku, te koktajle były częścią menu w sowieckiej przychodniach, ośrodkach zdrowia i przedszkolach. Potem ich popularność zaczęła spadać, a od pewnego czasu o tych mieszanek całkowicie zapomniane. Ale teraz są z powrotem w domu mody i tlenu koktajl stał się rzeczywistością.

Nowy szczyt popularności tych napojów otrzymaliśmy dzięki rozwojowi kondycji i wyglądu centrów SPA. A wiele z nich już oceniano korzyści zdrowotne, które przynosi jeden koktajl tlenu. W domu lub w pracy, dorosłego lub dziecka – każdy z pojedynczej porcji napoju otrzymali taką samą ilość tlenu, jak kilka godzin chodzenia po lesie. Po tym wszystkim, według lekarzy tlenu docierającego do ciała przez żołądek, to działa dziesięć razy bardziej wydajny niż tlen, którym oddychamy. A ludzie, którzy poruszają się trochę cierpi z powodu stresu, przeciążenia psychicznego i nerwowego, a także palenia tytoniu, picia alkoholu i po prostu czuć spadek niepełnosprawności wystarczy użyć takich napojów.

Zewnętrznie, koktajl tlenu jest jak „skóra”. Jej podstawa jest cieczą – wodą lub infuzji. Pianka jest utworzona przez białka jaja kurzego lub roztworu żelatyny. Ale korzystne dla organizmu działa poprzez tlen. Założycielskich wlew koktajle wykonane z soku z jagód i owoców, a także witamin, ziół, ekstraktów i innych substancji leczniczych, które wzmacniają dźwięk. Zazwyczaj, stosowanie tej zasady z dodatkiem wzbogaconego soku z aloesu lub Echinacea. A teraz, w jaki sposób przygotować tlenu koktajl w domu. Teraz wszystko, czego potrzebujesz do tego można kupić w sklepie. W takim zestawie pojemniki zawiera tlen i woreczki zawierające suchą mieszankę witamin. Tę mieszaninę należy przelać do szklanki, napełnić go z dwóch łyżek wody i nasycenia przez cały tlen z pojemnika. Tak szybkie i łatwe do uzyskania koktajl tlenu w domu, w konwencjonalnej kuchni.

Ale ten koktajl można przygotować nie tylko w szkle. W klinikach i barów tlenowych przy użyciu drogiego sprzętu do tego celu. Jest przeznaczony dla dużych objętości i dla warunków życia ledwie odpowiednie. Ale producenci myślał o tym, jak zrobić koktajl tlenu w domu. W tym celu już dostępny kokteylery domowego tlenu, które są sprzedawane w bardzo przystępnych cenach. Na przykład, kokteyler „Rodzina”. Jest to mały pojemnik z tworzywa sztucznego o 450 ml i pokrywy. Nawet w zestawie z jest to wąż, który jest podłączony poprzez kanistra tlenu. Urządzenie ma małe wymiary: wysokość – 150 mm, a średnica – 85 mm. Ale mimo wszystko, to można wytwarzać z jednej, a maksymalnie 25 porcji koktajlu, który będzie na tyle nie tylko dla rodziny, ale także dla małego święta.

Po przygotowaniu tego napoju trzeba 5-10 minut do zaparzenia. I dopiero wtedy może on być spożywane. Przyjął nie wcześniej niż pół godziny po jedzeniu. ich nadużywanie nie jest wart. Dzienna dieta u dorosłych – 1-2, porcje 400 ml, a dla dzieci – 1-2 porcjach po 200 ml. A jeśli pić go codziennie przez miesiąc, to należy zrobić tygodniową przerwę. I zużywają tlen koktajl w domu, nie można bez wyjątku. Jeżeli dana osoba ma problemy z żołądka, kamienie żółciowe, alergie na dowolnych komponentów lub phytosolutions to ma skłonność do skurczu naczyń wieńcowych, te koktajle to może być podjęta dopiero po zgody lekarza.