122 Shares 1758 views

tarcze do piłki nożnej, a teraz

strój piłkarski składa się z kilku elementów, z których każdy jest niezwykle ważne. Są to podstawowe T-shirt, szorty i skarpetki na stopach nabijanie sukience trampki. Ale jest jeszcze inny element, który nie pojawił się od razu, ale po stajesz się koniecznością – to klocki piłkarskich. Mają swoją własną historię i proces rozwoju, który doprowadził je do bieżącego widoku.


Skąd pierwsze klapy

Początkowo gracze grać, nie dbając o ryzyku się krzywda. Na bramkarzy nie nosić rękawice, a gracze z pola – ochrona nóg. Oczywiście, ma to negatywny wpływ na jak długo gracze mogą spędzić na polu bez zranienia. Dopiero tak długo, jak jeden z graczy angielskich nie nosić nagolenniki pierwszą piłkę nożną – były znacznie większe niż te, które są stosowane do tej pory wyglądało na miejscu, więc to jest wyśmiewany. Jednak wszystko, co musiałem uspokoić gdy gracz został trafiony w nogę, który uderzył w tarczę i kontynuował mecz bez problemów. Od tego czasu, gracze z całego świata zaczęli używać podkładek piłki nożnej, zrobili przedmiotu obowiązkowego sprzętu, co znacznie zmniejsza ryzyko urazów u graczy.

Postępy deski

Z biegiem czasu, przedmiot wyposażenia zaczął mutować w celu optymalizacji. Pierwsze klocki piłkarskie zostały wykonane z metalu, drewna i skóry, i przywiązany do stóp z rzemieni. To było strasznie niewygodne, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że strażnicy byli bardzo ciężkie, co znacznie zmniejsza szybkość i zwinność graczy. Wiele w środku gry oderwał sprzęt zakłócający, więc mieliśmy do radykalnej zmiany podejścia do płyt budowlanych. Są one zmniejszone, dzięki czemu łatwiej zastąpione przez materiały, z których zostały wykonane. Z biegiem czasu, strażnicy znaleźli formularz, który widzimy dzisiaj na boisku. To urządzenie lekkie elementy wykonane ze specjalnych materiałów pochłania energię kinetyczną. Jak wynika wybór powstał nie na rzecz zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i na rzecz komfortu. Fakt, że jest to niemożliwe, aby tarczę, która może wytrzymać silne uderzenia, a tym samym będzie miał lekki i nie koliduje z ruchów gracza. Dlatego saldo jest typowany w kierunku komfortu.

Nowoczesne płyty i ich odmiany

Teraz strażnicy są wykorzystywane przez cały czas, a gracze nie są już dopuszczone do gry bez żadnego pretekstu. Są one dogodnie ukryta pod skarpetki i nie ograniczają ruch, więc nikt nie stara się udaremnić ich podczas meczu. Naturalnie, chronią tylko przed uderzeniami drobnych, więc nie należy się spodziewać, że z ich pomocą, będzie wyposażona w zabezpieczenie przed pęknięciem. Ale z całej różnorodności pojawia się pytanie – jak wybrać tarcze w piłkę nożną? Nike, Adidas, Puma, bursztynu i innych znanych na całym świecie producentów sprzętu sportowego, aby zwolnić ich modeli i można wybierać spośród nich, opierając się na swoich preferencji. Fakt, że strażnicy różnią się tylko w niektórych aspektach. Przede wszystkim konieczne jest, aby zdecydować, czy chcesz, aby chronić nie tylko przednią goleń, ale ścięgna Achillesa. Jest to rodzaj osłony, które chronią nogę iz powrotem, ale są nieco mniej wygodne. Oraz Płytki dzieli się na stałe i z wkładkami. Pierwszy typ – dla profesjonalistów, są trochę cięższe i bardzo dobrze pochłania wstrząsy. Drugi pogląd jest powszechnie używany przez młodych lub nieprofesjonalnych graczy. Dlatego, jeśli masz zamiar zakupić zestaw urządzeń – należy klocków piłkarskich. Cena nie jest tak wysoka, średnio od 300 do 800 rubli, i grać z nimi o wiele bardziej przyjemne i bezpieczne.