560 Shares 6984 views

Boże Narodzenie Wróżbiarstwo

Każdy z nas, jako dzieci, czekają na nowy rok, ponieważ to magiczne święto jest w stanie spełnić wszystkie sekretne pragnienia! Większość z nas chce wiedzieć, co się wydarzy w przyszłości, jak będziemy kontynuować nasze życie, co się stanie w ciągu roku. Dlatego starają się odgadnąć w Sylwestra, ponieważ wierzą w to, co była w stanie magii i wróżbiarstwa Narodzenia są najbardziej wiarygodne. Większość ludzi zapytać, czy ich marzenia się spełnią.

Najwygodniejszym okres, w którym lepiej spędzić Nowy Rok Wróżenie, to czas od dwudziestego piątego grudnia do 5 stycznia. Więc, najbardziej powszechne i nieszkodliwe próba poznać jego przyszłości jest wróżenie pod zegarem chiming. Na małym liściu powinien zapisać pragnienia twego serca, ustawić go na ogień, wlać prochy w kieliszek szampana i złapać chiming zegar wypić zawartość. Uważa się, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, to spełnienie marzeń. Oczywiście, jest to trochę komiczne zgadywania, ale dla tych, którzy wierzą w to, że jest naprawdę magiczne.

Poniższy Nowy Rok wróżby nie są tak nieszkodliwe i niewinny. Mogą one być już nazwać prawdziwym czary i magia. Z możliwością przewidywania przyszłości jest lepiej eksperymentować osób ze stabilną psychikę. Więc trzeba wziąć lustro i umieścić przed nim dzban czystą wodą. Płonące świece umieszczone na trzech stronach. Po tym, że dziewczyny musiały usiąść i obserwować uważnie wody w karafki. Uważa się, że nie powinno być pokazany obraz swojego przyszłego męża.

Następny wróżby to magiczny rytuał, który wymaga przygotowania z wyprzedzeniem. W celu zapewnienia, że możliwe, że wymaga monetę, pożądane jest dziedziczone dziedziczone. Jeśli ktoś nie jest obecny, to można zrobić i zwyczajne, ale konieczne jest, aby naładować swoją wewnętrzną energię, co oznacza, że w okresie od trzech do pięciu dni do noszenia w kieszeni. Advance konieczne jest nabycie porcelanowe i białą farbę. Oczywiście stałym elementem niemal każdego wróżenia jest obraz człowieka. Zgadywania wykonywane na północy. Z prawej strony podajnika w środku umieścić obraz zwężony wokół atramentu napisać słowo „on”, „ja”, „my”, „ona”. Fotografia rozwałkować monetę i obserwować jego zachowanie. W zależności od tego, gdzie moneta wolą pozostać i traktuje swoje przeznaczenie. Warto zastanowić się, czy moneta jest zatrzymany na słowa „go”. Oznacza to, że twój związek może pojawić się konkurent.

Istnieją również nieszkodliwe, Nowy Rok wróżby dla dzieci. Oni nie są magiczne i nie może uszkodzić psychikę dziecka. Należą do nich noworoczne wróżby pragnienie. Przed pójściem do łóżka, aby wziąć szklankę wody, napełnić go wodą do połowy i umieścić pod łóżkiem. W tej chwili możemy pomyśleć życzenie. Rano widzimy wynik: jeśli ilość wody wzrasta, życzenie się spełni – jeśli nie w najbliższej przyszłości pozostanie marzeniem. Ta metoda wróżenia należy znać rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci wierzą we śnie. Mogą one bezproblemowo dodać szklankę wody, dając wiarę dzieckiem. Czasami zdarza się, kiedy człowiek naprawdę wierzy w cuda, wydaje się, że w szklance wody była naprawdę świetna.

Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej prawdomówny i magia są uważane za Nowy Rok wróżby cygańskiej. Te kobiety mają charakter ostrej intuicji, przewidywania i prognozowania. Więc do niej, pożądane jest, aby brać poważnie. Ci ludzie, którzy boją się o nieuchronności losu, to lepiej, aby powstrzymać się od Wróżenie gypsy. Jej słowa można zaprogramować Podświadomość szczególnie wrażliwych ludzi, aw ich życiu zdarzyć, co można było uniknąć.

Każdy z nas zdecyduje się mu wierzyć lub nie zgadywać. Ale nie biorą sobie do serca informacje, które są nieprzyjemne. Pamiętaj, że osoba zawsze może zmienić swoje przeznaczenie i przebieg wydarzeń.