576 Shares 9686 views

Zgadywania runy – partie losu

Określenie „runa” pojawił się wiele lat temu od starożytnego korzenia rozumieniu „aby ukryć, ukryć.” Elementy tego słowa można znaleźć w wielu współczesnych językach, które w ogóle nie dziwi, bo runy w starożytności były magiczne znaki alfabetu.

W starożytności przez wróżby runy było dostępne dla wszystkich, ale nie wszyscy obecni nadano zdolność do radzenia sobie z nimi. Prawdziwi koneserzy były tylko wybrane (głównie uzdrowiciele i magowie). runiczne eksperci alfabetyzacji nawet noszenie specjalnego ubrania. Wierzono, że czar runami były najpotężniejszym ze wszystkich istniejących, jak mogłyby podbić przedstawicieli podziemia (martwe, trolle, gobliny, duchy). Dlatego właściciele dar poprawnej interpretacji tajemniczych znaków były bardzo szanowany w społeczności.

Aby uzyskać pomoc runam dostępne za pośrednictwem dwóch kanałów – audiowizualne. Talizmany początkowo przedstawiany na temat pochodzenia naturalnego (kamień, kory, ziemi, naczyń glinianych, drewnianych spears). Aby zwiększyć magia nazwy każdego bohatera był chwalony w sposób szczególny. Następnie tajemniczy znak, że każdy może odnieść swoją prośbę: Wojownik poprosił o zwycięstwie, uzdrowiciel – choroba rekolekcje, mężatką – wygląd dziecka.

Zgodnie z legendą, każdy wykonany jako oddzielny runa święty znak, magiczną moc i posiadających zdolność do wiązania każdej osoby z wyższym duchowym świecie. W związku z tym, tarot runy – to magiczny system, który można opisać sytuację, osobę i dać prognozy na przyszłość.

Jest bardzo ważnymi względami do tych tajemniczych obiektów. Muszą być przechowywane w oddzielnej torbie skórą lub tkaniną, z dala od wścibskich oczu. Generalnie runy musi być indywidualna – czyjeś ręce nie może ich dotknąć. Ponadto, nie mów nikomu o swoim pierwszym sukcesie w radzeniu sobie z tym „zazdrosny” systemie wróżby.

Zaleca każdy gad tworzyć własne runy. Przedstawiają magiczne symbole niezbędne do naturalnych materiałów (drewno, kamień, glina). Uważa się, że rano – idealny czas dnia dokonywania run. Aby utworzyć te elementy potrzebne do wróżenia w stanie spoczynku, samotnie iw milczeniu. Po zakończeniu osoby powinny być czyszczone wodą – wziąć prysznic. Następnie spędzić kilka minut w stanie relaksu. Można, na przykład, aby medytować lub słuchać muzyki relaksacyjnej.

Zgadywania runy „Odin”

Przed rozpoczęciem procesu powinno być relaks, przynieść myśli w celu wystąpienia z pytaniem i skoncentrować się na tym. Potem trzeba wyciągnąć jedną runę i umieścić go w porę. W pierwszej kolejności należy podkreślić, po której stronie leżała runy, a następnie jej interpretację. Zaleca się, aby ponownie przeczytać kilka razy wartość runy, aby lepiej pojąć i zrozumieć, co chce powiedzieć magiczny symbol.

To wróżenie przez run jest uważany nie tylko najprostszy, ale też najbardziej wiarygodne. Jednak nie wszystkie i zawsze udaje się uzyskać odpowiedź i rozszyfrować je prawidłowo, więc w niektórych przypadkach zaleca się stosować inne sposoby wróżenia.

Zgadywania na runy na sytuację

Ta runa zgadywanie na podstawie rozciąganie naprzemiennie trzy postacie i ich późniejszej interpretacji. Początkowo utworzone dokładnie rozważyć i kwestia konkretnej sytuacji lub problemu temat aktualnego stanu rzeczy, lub uruchomić żadnej działalności gospodarczej. Dalsze usuwa magiczne znaki i położył się od prawej do lewej. Pierwszy z nich opisuje istotę sytuacji, drugi – proponuje odpowiednie działania, a trzeci mówi nam, co się stanie w przypadku przyjęcia zalecanych rozwiązań.