643 Shares 2283 views

zgadywania na faceta na papierze

Wiele przypomnieć dni szkoły z uczuciem. Pierwsza miłość, pierwszy pocałunek – atrybuty stała szkoła życia dla każdego z nas. Chłopcy i dziewczęta wyciągnął warkocze dziewczęce przyjść do domu i zaangażował się w zgadywanie na tych samych chłopców, którzy przynieśli im tyle kłopotów ze swoich wybryków. Najbardziej popularne w tym czasie były zgadywania na miłości Człowiek na papierze. Niektóre z nich patrzymy na następny.


Wróżenie za pomocą papieru i ognia

Przygotowania do tej wróżby nie jest wymagane. Można to zrobić w domu, z przyjaciółmi, a w szkole – wszędzie. Aby to zrobić, trzeba tylko kawałek papieru, małych płytek i meczów. Jeśli nagle nie znalazłeś papier, zamiast przyjdzie na dół i gazeta. Najważniejsze z tym – do przestrzegania przepisów przeciwpożarowych. Wszystkie dziewczyny siedzą w kręgu, po którym każdy liść zgniotu gazety i stawia go na talerzu. Z kolei, podpalili ich grudek, czekając na jego całkowitego spalania – od tego momentu zaczyna się najciekawsza. Aby uzyskać wynik trzeba zobaczyć cień spalonego arkusza na ścianie. Dla interpretacji powinno działać wyobraźnię wszystkich uczestników wróżenia. I wierzcie mi – to będzie na równi.

Kogo nam się podoba?

Każdy z nas w dzieciństwie lubił żadnego chłopca od jego klasy lub równolegle, albo w ogóle szkoły średniej – to nie miało znaczenia. Obserwowaliśmy go i starał się zobaczyć, czy mu się podoba. Aby dowiedzieć się, zwróciliśmy się do innego popularnego zgadywania. Te wróżby ulubiony facet prowadzi się zazwyczaj w kuchni. Aby znaleźć odpowiedź, wzięliśmy kawałek papieru, rondla i durszlak.

Przed przystąpieniem do wróżenia, konieczne jest cięcie papieru na małe prostokąty o 4h7sm size. Każda dziewczyna kawałki takie pozostawia się. Obok każdego z nich są napisane imiona tych facetów, że ci się podoba, a wszystkie one są skręcone w małych probówkach. Postaraj się zrobić to tak, że nie są one nieskręcana zanim jest ona potrzebna. Następnie, wstępnie postawione do patelni piec gazowy wrzącej wody i umieścić na najlepszych durszlak szczytu skręconych rurek pierwszych dziewczynek. Jeden, który zostanie otwarty pierwszy przyjaciela, i odpowie na pytanie, kto cię lubi. Następna dziewczyna robi to samo. Ten zgadywania na faceta na papierze, myślę, że będzie odwoływać się do wszystkich.

W środkowej stokrotka

To trochę jak tradycyjne wróżby wróżenie przez daisy płatków. Dla niego, musimy dwa kwadraty z papieru o różnych kolorach. Jeden kolor oznacza pozytywną odpowiedź, z drugiej – negatywny. Następnie pozostawia się w dłoni, aby myśleć, czy mamy dany chłopiec lubi je, a pop-up. Liście spadają nierównomiernie, więc czekać, co będzie jednym spaść pierwszy. To będzie nasza odpowiedź na pytanie. Ale takie wróżby na faceta na papierze nie należy traktować poważnie. Przeciwnie, jest ona postrzegana jako trochę rozrywki.

pięcioramienna gwiazda

Jest to pojedynczy tarot facet na papierze, więc obecność dziewczyn nie jest konieczne. Zazwyczaj odbywa się późno w nocy przed pójściem do łóżka. Musimy pięcioramienną gwiazdę. Może być wycięte z kartonu lub bardzo grubego papieru. W centrum gwiazdy jest napisane na pytanie o facecie, który chcesz. Gwiazda ma pięć narożników, więc każdy z nich, tak że ledwo widoczny, ołówek napisać odpowiedź „tak”, „nie” i „być może”. W tym przypadku jedna belka powinny pozostać puste. Nocą, gwiazda spada pod poduszkę, na której śpisz, tekst napisany w dół. Cztery noce z rzędu wziąć jeden promień gwiazdy. Promień, które pozostaną nienaruszone i będzie odpowiedź na pytanie. Ten zgadywania na faceta na papierze rozwija wytrwałość i cierpliwość, ponieważ czekać tak wiele dni, a nie patrzeć na resztę odpowiedzi są bardzo trudny okres dojrzewania.