735 Shares 9924 views

Perm oracle: starożytny wróżenie Komi narodowość

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, dlaczego wróżbiarstwo jest tak popularny? Niektórzy uważają, że jest tylko jeden sposób, aby się dobrze bawić i „zabić” czas, ale nowoczesne Psychologowie uważają, że każda wróżba może skorzystać, jeśli spojrzymy na to z punktu widzenia określenia charakteru problemu, planując swoje działania, zwycięstwo nad swoimi lękami, odwołać się do Twoja podświadomość.

Każdy naród ma swoje własne sposoby przewidywania przyszłości. Opowiedz nam o jednym z nich, które dzięki książce S.Terehina „Twins – Perm Oracle” spowodował ogromne zainteresowanie wśród ludzi, którzy wierzą w magię naszych starożytnych przodków.

Ta metoda przewidywania przyszłości został wynaleziony przez szamanów z komiacy. Mieszkańcy tej narodowości jest specyficzne pojęcie „Woodger» ( «vudzör») – jest przedmiotem ducha-double. On jest we wrzecionie i igły, sól i chleb, nóż i nożyczki, itp oracle Perm ( „bliźniaki”) jest parę kości, który ma również „duchowy podmiot”, który może wiązać razem umysłu podświadomego pole energetyczne i duchowe. To połączenie pozwala uzyskać istotne informacje pozwalają tajemniczo ujawnić prawdę.

Perm Oracle może znajdować się w kieszeni właściciela, a jeśli to konieczne, być używane jako kości lub miniaturowego rozdzielczej wróżenia. Jeżeli kostki są wykonane prawidłowo, mogą również przynieść szczęście, pełni rolę osobistego amuletu lub talizmanu.

Dopuszczalna WYROCZNIA – dwie identyczne małe kostki o długości około 1 cm 3 – wykonane z materiału ceramicznego, naturalne gliny lub drewna. Każda z linii jest oznaczony farbą lub malowane w jednym z sześciu magicznych odcieniach. Ten czarny, biały, zielony, niebieski, żółty i czerwony. I odcienie lokalizacji ściśle określony:

  • żółty z przodu zielony,
  • czerwony z przodu niebieskie,
  • Czarny z przodu białe tło.


Nie trzeba wróżenie prowadzona jest w sposób następujący:

1. Umysł powinien być psychicznie sformułować pytanie, w którym momencie kubiki- „bliźniaki” powinny być w ręku

2. Teraz musimy skupić się na tym, co trzeba, aby uzyskać odpowiedź, a rzucać kostką.

3. Jeżeli dwukrotnie spadła (dwa tego samego koloru na górnej stronie), to zinterpretować odpowiedź wyroczni w stosunku do danej kwestii, a jeśli kolory nie pasują, trzeba rzucać kostką ponownie i kontynuować do czasu, dopóki nie wypadnie podwójnie.

W odpowiedzi, które dają Perm wyrocznię, można zrozumieć za pomocą poniższej tabeli.

schemat kolorów

Słowa kluczowe

Czego można się spodziewać w przyszłości

Biały / biały

Czyste, poprawne, zdrowy rozsądek normą bezpieczeństwa.

Zadowolenie, optymizm, spokój.

Żółty / bursztynowy

Korzyści, sukces materialny, prędkość, nowa energia, nieostrożność.

Radość, pewność siebie, pasja.

Czerwony / czerwony

Aktywny, zniszczenie starego, nieoperacyjnego, fatalnego zbiegu okoliczności jasności.

Strach, podniecenie, przyjemność.

Zielony / zielony

Nadzieja, wzrost, niepewność, napięcie i niepewność.

Niepewność, ograniczenia, chęć poprawy.

Niebieski / niebieski

Pasywność, chłodzenie harmonia, głębokość zyskuje trwałość.

Relaks, spokój, connectedness.

Czarny / czarny

Straty, błędy, trudna sytuacja, zagrożenie w ślepy zaułek.

Gniew, lęk, żal.

Perm Oracle mogą być wykonane (uważnie obserwując wszystkie określone wymagania), ale jeśli chcesz, możesz użyć jego wersji online, które można łatwo znaleźć w rozległej rosyjskim Internecie.