751 Shares 6868 views

Co składa się i jak to działa magiczny kwadrat

W dawnych czasach wielcy naukowcy uważali podstawę istoty świata. Magiczny kwadrat, którego tajemnica tkwi w tym, że suma liczb w otrzymanej pole w każdym wierszu, w każdej pionowej i przekątnej jest taka sama w każdym niesie to znaczenie. Ale pełny opis magicznych kwadratów aż do chwili obecnej nie istnieje.


Magiczny kwadrat Pitagorasa „atrakcyjny” bogactwa energetycznego, wykonane założyciela numerologii Pitagorasa.
Wielki naukowiec, który założył doktryny religijno-filozoficzny i ogłosił fundament stosunków ilościowych rzeczy, uważa się, że data urodzenia danej osoby jest jej istota. Wiedząc, jak magiczny kwadrat, można dowiedzieć się nie tylko cechy charakteru, jego zdrowie, jego intelektualne i twórcze zdolności, ale również opracowuje program dla jego poprawy i rozwoju. Liczby, które są napisane w sposób szczególny do kwadratu, przyciąga nie tylko bogactwo, ale także potrzebna energia płynie do ludzi. Na przykład, Paracelsus malowane kwadrat jako talizman zdrowia. Liczby tworzą trzy rzędy, w sumie dziewięciu kwadratu liczb. Aby określić numerologiczne kodu, które są niezbędne do obliczenia dziewięciu cyfr.

W jaki sposób magiczny kwadrat?

Pierwszy horyzontalny rząd kwadratowej formie dzień, miesiąc i rok urodzenia. Na przykład data urodzenia danej osoby odpowiada 09.08.1971 roku. Następnie, pierwszy numer kwadratowy będzie 9, i jest przechowywany w pierwszej komórce. Druga liczba to liczba miesięcy, czyli 8.
Dlatego konieczne jest, aby zwrócić uwagę, jeśli dana osoba za urodzenie miesięcy odpowiada grudnia, czyli numer 12, jest zatem konieczne do konwersji poprzez dodanie w prime numer 3. Trzecia cyfra odpowiada numerowi roku. W tym celu, 1971, konieczne jest rozpadania się na figury składowych i obliczyć ich łączną ilość równą 18, a jeszcze bardziej uprościć 1 + 8 = 9. Wypełnić górną poziomą kwadratowe pudełko dostanie numery: 9,8,9.

W drugim rzędzie na placu są zapisane numery odpowiadające imię i nazwisko osoby na numerologii. Każda litera ma swoją wartość liczbową. Dane można uzyskać z tabeli korespondencji liter i cyfr na numerologii. Następnie należy zsumować liczbę pierwszych, średnich i nazwisk, i wprowadzają je do prostych wartości.

W drugim rzędzie na placu tworzą wypełnienie liczby. Czwarta cyfra odpowiada liczbie nazwisk, piąty – na przydomkiem, a szósty – nazwy. Teraz mam drugą linię kwadratu energii.

Kolejna zasada, w jaki sposób magiczny kwadrat, na podstawie astrologii.

Siódma cyfra odpowiada oznaczeniu numerem zodiaku człowieka. Baran jest pierwszym znakiem liczbowym 1, a ponadto w celu Ryb – 12. Po napełnieniu trzecim rzędzie kwadratu dwucyfrowym ołowiu do prostych nie znaczy, wszystkie one mają swoje własne wartości.

Ósma cyfra jest płyta numer na wschodnim kalendarza. Oznacza to, że w naszej wersji w 1971 roku – rok Dzik.

Dziewiąta cyfra jest numerologiczne pragnienia kod. Na przykład, człowiek ma tendencję do doskonałe zdrowie, dlatego trzeba znaleźć numery odpowiadające literom w słowie. Wynikiem jest sumą 49, który następnie jest uproszczone do 4 dodając od 10 do 12, tak jak w przypadku z znak osoby zodiaku nie są wymagane do cięcia. Teraz, wiedząc, jak działa magiczny kwadrat, można łatwo zrobić to i nosić jako talizman lub miejsca, jak obraz i powiesić go w domu.