789 Shares 6961 views

Szprychy sami drutach rękawiczki dla dzieci z oczu i uszu!

Jak chcesz własny mały człowiek miał wygodne ubrania, które był w jej ciepły i przytulny! Bardziej pożądane odzieży dziecięcej był piękny i zabawa, łącząc rozwojową lub znaczenie.


Dlatego wiele matek i babć wolą, aby ubrania własnymi rękami okruchy, ozdobić go z oryginalnych aplikacji, grafiki vyvyazyvaya ze scenami z kreskówek lub alfabetu. Szyjemy dzieciom piękne suknie i garnitury, dzianiny dzieci mówił oryginalne ciepłe kurtki i czapki jest z dzianiny z jednym palcem koronki szydełka, pończochy, kołnierz i żabot. A warto zauważyć, że wielu wykwalifikowanych pracowników, aby poradzić sobie z tym, jak sztuka, ich prace tak wysokim poziomie, które są często znacznie lepiej niż w fabryce.

Ale, być może, pierwszą rzeczą, jaką możemy zrobić, to nauczyć się podstaw dziewiarskich – dzianiny mitenki szprych dzieci. Nawet znajomy z dzieciństwa małe rzeczy mogą zrobić oryginalne zdobienia ich z przyciskami i dodatkowymi szczegółami. Zaskakująco, to jest oddanie sporo fantazji, więc łatwo obrócić zwykłych rękawic w ślicznych małych zwierząt, na przykład, myszy!

Jeśli mamy na drutach rękawiczki dla dzieci w pięciu szprychach, a następnie po wybraniu żądanej liczby pętli równomiernie rozprowadzać je na cztery igły, pozostawiając piątą do pracy. Proces ten nazywany jest dzianie na okrągło jeden rząd zawiera provyazyvaniya pętli na wszystkie cztery szprychy.

Zaczyna współpracujące z mankietu. Powinien on być związany z gumy, wysokość około 5 do 6 cm. Następnie proces przechodzi do głównego korpusu rękawiczek dziewiarskich, co jest wykonywane często pętli twarzy. Później, po nabyciu wystarczającego poziomu umiejętności The Knitter może być stosowany w produkcji wyrobów, oraz inne, bardziej wyrafinowane i piękne rysunki.

Dzianina mankiet 2 – 3 cm (odległość ta zależy od określonej wielkości rzecz) powinna na agrafki 5 – 6 w dalszej dziania pętli paska. W następnym rzędzie z obwodowym usunięte szwy muszą słabo tyle powietrza i dalej do kopulacji. Tak więc, w miejscu palca przyszłe rękawice aż powstaje otwór.

Gdy proces dziania osiągnie czubek małego palca, że rękawica zacząć „blisko”, stopniowo zmniejszając liczbę pętli w rzędzie. Najlepiej jest to zrobić na początku pierwszego i trzeciego igieł, a także pod koniec drugiego i czwartego.

Jeżeli spadek (provyazyvaniya dwie pętle razem jeden) nie na początku lub końcu szprychy i są wcięte w celu utworzenia pętli, można uzyskać na krawędziach górnej części rękawica ładny schludny rantik. Pozostałe 2 pętle na każdy mówił skurczu końcowego przędza cięcie pracę i wiążąc węzeł. Wolny koniec nici mogą być ukryte wewnątrz rękawic i może być z nią powiązane puszyste pompony.

Tak, nie powinniśmy zapominać, że mamy na drutach rękawiczki dla dzieci. W związku z tym mogą być „przekształcony” do produktu kotyatok weso, przyszyte do górnej części związanych rękawice Występy i rękawiczki na tylnej stronie za pomocą wypełniania aplikacja cat lufę sztuki.

Jeśli my, rękawiczki na drutach dla dzieci do jednego roku, a następnie wykonać otwór na kciuk na rękawicy nie potrzebują. Ale należy zachować ostrożność, aby nie leciał rękawica z palmami dzieci. W tym celu niektóre szwaczka szyć mankiet do sznurowadła są gwintowane lub guma.

Jeśli mamy na drutach rękawiczki starsze dzieci, to nie możemy tego zrobić bez palca na drutach. W tym celu przeniesienia igły lewo na zawiasach stykowych, w górnej części pętli, otwór powietrzny zostaje związany z ostatniego zarejestrowanego pętli wątku roboczego pętle 8 równomiernie rozprowadzać je wszystkie trzy szprychy i czwartego zastosowania jako pracy.

Dzianiny kciuk w tym samym okręgu. Kiedy dotarł do podstawy paznokcia kciuka, zacznie się zmniejszać, provyazyvaya każdy mówił o dwie pętle razem. Samo zakończenie pracy, tak jak to miało miejsce, kończąc główne rękawiczki części.

Jak widać, związać słodkie rękawiczki dziecko jest łatwe, byłoby cierpliwość i chęć!