836 Shares 3122 views

Przedszkola (Korolev), o dobrych i złych opinii

W pewnym momencie pojawia się pytanie do rodziców o co ogród jest lepiej wysłać swoje dziecko. Istnieją różne przedszkola. Korolev – miasto, w którym znajduje się duży wybór wysokiej jakości ogrodzie, ale są też takie, w których poziom usług i edukacji nie spełnia współczesnych wymagań. Wybór przedszkola dla swojego dziecka, kierując tym artykule.


Większość przedszkoli Królowa

Przedszkole №1 «Wiosna” na ulicy Sacco i Vanzetti, d. 18A. Ta ogólna rozwojowy przedszkole komunalnych działa od 1977 roku. W obiekcie znajduje się siłownia, pokój dzienny, pokój muzyczny i dodatkowych płatnych zajęć. Pozytywne opinie. Rodzice mówią, że nauczyciele uprzejmy i wykwalifikowanych, wysokiej jakości posiłek z 5 dań, dobre relacje w zespole, a atmosfera w grupie. Negatywne opinie tam ogrodzie.

Przedszkole №27 «Zhemchuzhinka” na ulicy Gorkiego, 4A – przedszkola miejskie połączeniu typu. Specjalizuje się w rozwoju i edukacji ogólnych nawyków zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego. To przedszkole znajduje się basen, sauna, studio muzyczne i plastyczne, pokój zabaw. Zaskakujące jest to, że istnieją przedszkola królowej. Liczba rodzice zostawić tylko pozytywne: istnieją lekcje pływania, wiele uwagi poświęca się do rozwoju fizycznego, jest wykwalifikowanym psychologiem.

Przedszkole №12 «Bajka» st. Sadovaya. 5A specjalizuje się w leczeniu i przedszkolnej edukacji dzieci z wadami wzroku. Również w Dow trzymać sesje specjalne, korygowanie braków rozwoju mowy. Częste kontrole prowadzone okulista (3 razy w tygodniu). Obecność dodatkowych klas i środowisk, wizja programu korekcyjnego w przedszkolu „Fairy Tale” jest bardzo ważne dla dzieci, które mają trudności z widzeniem.

Przedszkola (Korolyov) z ujemnym sprzężeniem zwrotnym

Przedszkole №17 «Rosinka» st. Czajkowskiego itp 6A. – Miejskie Przedszkole połączony z pokojem typu muzyki, sztuki studio oraz dodatkowe kręgi. Dobre jedzenie 3 razy dziennie, ale słabe przygotowanie do szkoły.

Przedszkole №10 «Bell» pr. Kosmonavtov d. 34A Powszechnie rozwój miejskiego przedszkola z basenem, siłownią i muzycznego pokoju. Basen – pozytywne strony ogrodu. Ale są też wady: brak logopedy, zaniedbania zarządzania i nauczycieli w procesie edukacyjnym.

Większość prywatnych przedszkoli (Korolev)

Przedszkole „Lesovichok” na ulicy North. d. 14A będzie kosztować rodziców drogo. Koszt usług – 15.000 rubli miesięcznie. Obshcherazvivajushchih prywatne przedszkole „Lesovichok” znajduje się w zielonej okolicy, w czystym miejscu. Wielu aktywnych na świeżym powietrzu przez cały rok, wykwalifikowanych nauczycieli, za rozsądną cenę, brak negatywnych opinii. Reputacja jest sprawdzone.

Przedszkole Club „Ladushki” na Kalinin Street 2 Cena jest wysoka – 20 000 rubli miesięcznie + 20 000 rubli wpisowego. Ten obshcherazvivajushchih prywatne przedszkole przyjmuje dzieci od 1 roku. Usytuowany jest na dużej krajobrazowych terenów zielonych wyposażonych placów zabaw. Program szkolenia: angielski zajęcia z logopedą, Sztuki i przygotowania do szkoły. Także w usługach wskazane jest obecność masażystę, wykwalifikowany psycholog, wysokiej jakości 5-daniowy posiłek. Na terenie ogrodu z drzew sosnowych. Negatywne Brak komentarzy.

. Elite prywatne przedszkole „Las Bajka” na ulicy Granicznej Straży, itd. 45. Koszt: 25.000 rubli miesięcznie. Przedszkole elita «Lesnaya Skazka” – dom w lesie z dużym obszarze krajobrazowym. Zakres usług obejmuje: basen, sauna, lodowisko i lekcje na temat ogólnych rozwojowych programów szkoleniowych dla dzieci w różnym wieku. Obchodzony baśniowy zamek w lesie atmosferze, własny ogród i sad, boisko do piłki nożnej, sauna, basen i lodowisko; 6 posiłków dziennie, w tym świeże owoce i warzywa.

Wysłać swoje dzieci do tych przedszkoli. Korolev posiada szeroką gamę ogrodów. Jeśli portfel pozwala, nie starają się zaoszczędzić na Czadzie. Wszakże w prywatnych ogrodach zwracają większą uwagę na rozwój dzieci.

Prywatne ogrody z ujemnym sprzężeniem zwrotnym

Przedszkole „Vinni Puh” w Prospect Swierdłowa, 6 będzie kosztować rodziców 20.000 rubli miesięcznie. Prywatne przedszkole zapewnia usługi w zakresie przygotowania do szkoły, nauka języka angielskiego, a sesje z psychologiem. Dobre jedzenie, ale jest to jedyna pozytywna strona. Negatywnych ocen tutorzy moczu, jedna mieszana grupa dzieci chodzić trochę, bez licencji.

Przedszkole „Odrodzenie” na ulicy. Pioneer d. 41A. Koszt: 23.000 rubli miesięcznie.
Obshcherazvivajushchih prywatne przedszkole z dodatkowych kubki i przygotowania do szkoły. Dobrych stron – dobrej kontroli zdrowia, obecności pielęgniarki. Ale wszystkie pozytywne neguje wiele wad: częste zmiany opiekunów, zła dieta, zbyt wysoka cena za usługę.

Przedszkole „etapach wzrostu” jest na ulicy Klary Tsetkin, 16. Musimy opróżnić torebkę do 28.000 rubli miesięcznie, a 25.000 rubli za wstęp. Prywatne przedszkole z basenem oferuje 3 opcje podróży i ogólnego programu rozwojowego dla dzieci w każdym wieku. Pozytywne opinie, niestety, nie wystarczy. Ale rodzice skarżą się na źle wyposażone pokoje, słabe jedzenie, słaba opieki nad dzieckiem, a zbyt wysoka cena.

Jest to dobry przykład tego, co nie zawsze byvat dobrych prywatnych przedszkoli. Korolev – miasto, w którym istnieje wiele młodych rodzin, a istnieje wiele ogrodów, ale wśród nich i zawsze będzie złe i dobre.

Dlaczego wysłać dziecko do przedszkola

W pewnym momencie zapytania do rodziców: dać dziecku do przedszkola czy nie. Rozważmy wszystkie zalety okresu przedszkolnego. Przedszkole dziecko potrzebuje, aby dać mu niezależność. W przedszkolu, uświadamia sobie, że musi zebrać porozrzucane zabawki. Przed pójściem do łóżka, starannie złożone elementy na krześle, a następnie wypełnić łóżeczko. Zatem okruchy przyzwyczaja się do podejmowania samodzielnych decyzji.

Przedszkola (Korolev) maluch uczy relacji ze światem zewnętrznym. Tu dziecko po raz pierwszy do czynienia z życia społecznego, badania w celu ustalenia relacji z rówieśnikami, zaprzyjaźnić się, dogadać, udostępniać sobie nawzajem pomagać. Poprawa dyscypliny, ustanowienie pierwsze kontakty i formacyjną malucha.

Które zapewniają przedszkola dla swojego dziecka

Przygotowanie dziecka do szkoły i ogólnego rozwoju – jest również ważnym kryterium wykształcenia w opiece nad dziećmi. Nastąpił specjalny program i rozwój dziecka treningowy. Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem i precyzyjnie spełniają wszystkie standardy poziomu wiekowej. Rozwija wytrwałość. Dzięki rysunku, modelowanie, badania nad rozwojem języka, matematyki i znajomości ze światem wokół dziecko nabywa wszechstronnego rozwoju, który jest niezbędny do przygotowania się do szkoły.

W pierwszym roku od wizyty w ogrodzie dziecka powstaje odporność na wirusy. Regularne badania lekarskie, aktualne szczepienia są przeprowadzane w ogrodach obowiązkowe i wyeliminować potrzebę systematycznego niezależnego wizytą do konsultacji, a to zapewnia wszystkie przedszkola. Korolev – wielkie miasto, w którym Dow jest lepsza niż w wielu innych miejscach.

Ustalone psycholodzy i logopedzi pomoże terminowe wykrywanie i korygowanie problemów w rozwoju.