817 Shares 2560 views

Jak bawić się lalkami, „Monster High” bez uszczerbku dla umysłu? A jeśli dzieci potrzebują takich zabawek?

Firma Mattel – jeden z największych producentów zabawek. To dzięki niej, gdy świat zobaczył legendarny lalka Barbie, która od razu zakochał się w dziewczynie we wszystkich krajach. Jednak nie wszyscy rodzice jak piękno z nienaturalnych proporcjach. Czasy się zmieniają i zwyczaje, a kilka lat temu, Mattel znów zaskoczony, wypuścił serię lalek-potwora. Liczby te nie zawias przestraszony i zachwyciła świat i od razu stał się marzeniem wielu dzieci. Jednak konsumenci są do nich jest niejednoznaczna. Czy nie kupić takie zabawki dla swoich dzieci i jak grać „Monster High” lalki?


Opis Monster High

„Monster High” – to nazwa linii lalek, które ucieleśniają nastoletnich dzieci znanych potworów. W tej wyjątkowej grze świata, można zapoznać się z córką Dracula czy Frankenstein, Wilkołak dzieci, potwory morskie, a nawet mumie spacerowych. W tym przypadku, każda postać ma swój własny charakter, cechy i preferencje. Nie wiesz jak grać w „Monster High” lalki? Zobacz kreskówkę lub poczytać książkę o przygodach tych niezwykłych stworzeń. Lalki przyciągnąć (i ktoś by odepchnąć) ze względu na swój wyrazisty wygląd zewnętrzny. Jasny make-up, nietypowe stroje, a niektóre nawet nienaturalny kolor skóry, tatuaże, blizny lub wystające kości. Jest wśród uroczych potworów i bohaterów, łatwo stracić głowę w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu, a także miłośników relaksu na łóżku w trumnie. To dzięki takim estetycznych wielu rodziców nie lubię zabawka figury.

Świat „Monster High”. Jak bawić się lalkami dorosłą?

Lalki w tej serii są wykonywane z wysokiej jakości i szczegółowości. W tym przypadku producent jest ciągle podoba jej fani z nowych kolekcji, można zobaczyć ulubione postacie w nowym stroju z nietypowych akcesoriów. Warto zauważyć, że koszt takich zabawek, jak również wielu innych produktów Mattel jest dość wysoki. Średnia cena z podstawowych lalek – od 1500 rubli, zestawy do zabawy oraz zestawy kilku znaków są od 2500-3000 rubli. Wielu kupujących nie są nawet zainteresowani jak bawić się lalkami, „Monster High”. Bardzo często są one kupowane przez dorosłych dla siebie jako kolekcjonowania. Dzieci, które cierpią z powodu małej ilości drogich zabawek zawsze mogą grać w grę komputerową lub otworzyć aplikację internetowy oparty na ukochanej kreskówki.

Czy mogę grać w te lalki?

Jednak nie zapominajmy, że „Monster High” sprzedawane w dziale zabawek dla dzieci. Oznacza to, że wysokiej jakości przegubowych lalki naprawdę to przede wszystkim gra. Oprócz figur, na rynku można znaleźć akcesoria do nich, meble, a nawet całe domy. Jak mogę bawić się lalkami „Monster High” z dzieckiem? Podobnie jak w każdej innej podobnej wielkości. Różnorodność bohaterów i mnóstwo akcesoriów ułatwia grać codzienne sytuacje, aby powtórzyć swoje ulubione sceny z kreskówek. Dowiedz się, jak dzieci bawią się lalkami „Monster High”, a można spojrzeć amatorski film. Wiele dziewcząt uczennica sami usunięte bajki o ulubionych bohaterów, wykorzystując te kolorowe zabawki.

opinie klientów

Producent pozycjonuje linię lalek Monster jak zabawki, które pomagają wygrać lęki dzieci i formularzy pojęć dobra i zła. Jednak nie wszyscy klienci lubią to. Według niektórych rodziców, te lalki wyglądają złowieszczo i makijaż i ubrania wielu znaków zbyt wulgarne. Mówić i psychologów, że zabawki z tej serii nie są odpowiednie dla wszystkich dzieci. Szczególnie nie polecam do zakupu ich dziewcząt w wieku szkolnym. I rzeczywiście, na lalki opakowań o wartości 6+ limitu wieku, a niektóre akcesoria są odpowiednie tylko dla dzieci powyżej 10 lub 14 lat.

Rodzice się zastanawiać, jak bawić się lalkami, „Monster High” należy ściśle stosować się do zaleceń producenta i wybrać zabawki dla wieku dziecka. Jeśli Monster High wydają się zbyt ekstrawaganckie do Ciebie, nie martw się – wśród bohaterów można znaleźć raczej skromne wyglądające.