169 Shares 4639 views

„Neva Pearl” – restauracja w Petersburgu. WWW, zdjęcia, opinie

W północnej stolicy wiele dobrych miejsc, gdzie można odpocząć i coś przekąsić. „Neva Pearl” – restauracja, która zasługuje na szczególną uwagę. Chociaż, jeśli tylko dlatego, że jest to kompleks, w którym można nie tylko smaczne do jedzenia, ale również bardzo zabawne.

o restauracji

Co jest godne uwagi jest to miejsce? Jest ogromny! Cały budynek trzypiętrowy, która jest zarezerwowana dla kompleksu restauracji. Można nawet zgubić. Godny uwagi jest fakt, że znajduje się na brzegu Newy. Restauracja „Neva Pearl” (St. Petersburg) oferuje swoim gościom wspaniały widok na rzekę, więc inaczej nie byłyby nazwane. Dla właścicieli wszystko jest pozostawione przypadkowi: nie będzie przytulne i dużych firm, a pary z dziećmi oraz miłośników i po prostu starych dobrych znajomych. Lokalizacja jest wszechstronnym, a jednocześnie eleganckie wnętrze z punktu widzenia.

Dress code

Jak każda szanująca się instytucja zachowuje pewną ubioru. Nie jest to zbyt trudne, ale bardzo poprawne. „Neva Pearl” – restauracja, która nie może przyjść, „byle jak”. Ludzie w nieporządny, znacznie mniej spocony odezhy nie przegapić. Nie jest ważne, jak na plaży lub sportowym stylu. Nie jest to siłownia lub tania knajpka, podstawowe zasady decorum pracują tutaj. Oczywiście, nikt nie mówi, że trzeba ubierać się na wizytę w wieczorowej sukni lub garnitur. Nie tylko ubrania powinny być czyste i schludne. W końcu, restauracja jest odwiedzane przez wielu gości, nie tylko jednej osoby.

hala

W zakładzie kilka pokoi, które działają przez całą dobę, jak również cały kompleks. Na parterze głównego budynku znajduje się mały pokój, zaprojektowany w europejskim stylu z odrobiną spirytusu Wschodniej. Obliczana jest tylko 50 osób.

Na drugim piętrze – sala bankietowa, która przeznaczona jest dla 200 osób. Wnętrze tutaj jest bardziej pompatyczne i pretensjonalne, ale w tym samym czasie i bardziej majestatyczny. Tutaj niekaralności wesela czy rocznice, a atmosfera sprzyja wypoczynku.

Na trzecim piętrze jest zarezerwowana dla VIP-sal, które mogą pomieścić 40 osób naraz. Często to właśnie tutaj spędzają małe bankiety. Hall, nawiasem mówiąc, nie przechodzą. Posiada własne wyjście. Jest to wygodne: nikt nie może zapobiec triumf zamknięte od wścibskich oczu. Wnętrze dyskretny, nie krzykliwy, ale wygodne. W sali VIP posiada odtwarzacz DVD, który jest również bardzo wygodne: można obejrzeć film lub pokaz slajdów z gości.

przestrzenie wewnętrzne

Sala na pierwszym piętrze ciekawy splot ścisły europejski styl i orientalne nuty. Na przykład, łączy perskie dywany nogami i klasyczne meble – stoliki kwadratowych i krzesła tapicerowane. W tym pokoju, bardzo komfortowe uczucie dla każdego odwiedzającego.

Pompatyczny i wielka sala na drugim piętrze bankietu jest niesamowite: białe obrusy i serwetki, marmurowe podłogi, eleganckie żyrandole, scena na środku pokoju. To miejsce jest po prostu się na uroczystości, takich jak śluby czy rocznicy głośno. Raz w sali bankietowej, można poczuć się jak gość w pięknym zamku.

VIP-pokojowe na trzecim piętrze urządzone prosto i gustownie. Nowoczesne wnętrze, wszystko znajduje się wygodnie i jednocześnie eleganckie. Sofy, okrągłe stoły, telewizor plazmowy i potężny odtwarzacz – tutaj jest to możliwe do przeprowadzenia imprezę młodzieżową.

music hall

W oddzielnym budynku dwukondygnacyjnego to music hall. „Neva Pearl” – restauracja, która naprawdę dbają o swoich gości, a ponieważ oferują one doskonałe i zróżnicowane wakacje. We wspomnianym budynku na drugim piętrze znajduje się sala na 150 osób, gdzie można nie tylko posłuchać muzyki na żywo, ale również tańczyć. Piątki są twórcze zespoły, które przyciąga wielu turystów tutaj. Raz w tygodniu, spędzić wieczór w stylu orientalnym, kiedy gra zmysłową muzykę, a tancerze wykonują taniec brzucha. Spektakl jest naprawdę przyciąga uwagę.

Na pierwszym piętrze w sali muzycznej istnieje 6 prywatne pokoje z pięknymi widokami na Newy. Godny uwagi kabiny, dzięki czemu są one odizolowane od siebie, tak że nikt, ale ty i twoi towarzysze nie będą mogli usłyszeć rozmowę. ludzi biznesu często przepisywane tutaj spełnienia swoich towarzyszy, a zakochane pary, które chcą przejść na emeryturę i spędzić wieczór w romantycznym otoczeniu, często wpaść tutaj.

tarasy

Kompleks restauracja ma dwanaście małych tarasach, z których każda może pomieścić od 6 do 18 osób. Warto zauważyć, że można ukryć w każdej pogodzie, czy jest to męczące letnich upałów lub chłodny czasie jesieni. Dla zwiedzających była jeszcze bardziej interesująca, każdy zestaw altanka karaoke. Dwa duże tarasy o pojemności do 40 osób nadających się do samotnego wieczornym bankiecie.

kuchnia

„Neva Pearl” – restauracja, menu jest bardzo zróżnicowane. Klienci serwuje dania kuchni Kaukaski Europejskiej, Wschodnia. Bez względu na to, co jesteś w pokoju, można zamówić dowolny posiłek z menu, który jest jednolity dla całego terytorium kompleksu restauracji. Na bankiety i specjalnych okazjach można zamówić nie tylko standardowe potrawy, ale także coś własnego. Na przykład, ciasto z recepty. Oczywiście, za dodatkową opłatą.

Innym ciekawym faktem jest to, że pomimo skali i majestat instytucji, ceny pozostają bardzo niskie koszty. 24 rodzajów sałatek, kilka rodzajów zup, różnorodność gorąco – to nie wszystko, że może pochwalić się restauracja. Tylko jeden grill przedstawiony pięćdziesięciu różnych odmian. Ta funkcja „Neva Pearl” – dania z grilla. Mało w Petersburgu, nie ma innego miejsca, gdzie wiele rodzajów kebabu. Tutaj naprawdę można spróbować czegoś wyjątkowego i oryginalnego. Kaukaska kuchnia, ostry i pikantny, Georgia – łagodny i odżywczy, Europejska – na klasycznych receptur, rosyjski – dla prawdziwych koneserów tradycji. Wybierz tylko do Ciebie.

pasek menu

Restauracja „Neva perła” (Obuchow obrony, zabudowy 26) nie mógł się obejść bez modnej karty bar. Tutaj można spróbować nie tylko duchy, ale również bardzo lekki, ale ładne koktajle. Nie wspominając o szeroki wybór win, posortowane według rodzaju i siły. Napoje są obie butelki i szklanki. Istnieją nawet punkt, jako „kolekcję win w glinianych naczyniach.” Wspaniałe, że nie jest to jeden rodzaj wina, ale kilka. Można wybrać jeden z dwóch typów: czerwone i białe kolekcji.

Szczególną uwagę zwraca kartę piwny. Niemiecki, czeski, rosyjski piwo – Twój wybór. Napój jest dostępny w restauracji z zagranicy, co zmniejsza ryzyko potknięcia na fałszywe lub oszustwo. Dla tych, którzy jadą, jest miękka w menu.

restauracja terytorium

Oprócz cel wizyty w instytucji, można również wybrać się na spacer po okolicy. „Neva Pearl” – restauracja, która jest prawdziwym arcydziełem w mieście. Nieruchomość obejmuje: imitacja małej góry, potok z żywych ryb, sztucznym wodospadem, piaszczystej plaży, dostęp do nasypu Neva, obfitość zieleni. Gdzie można poczuć się jak w raju.

rozrywki dla dzieci

Obejmuje on oddzielny pokój rozrywki dla najmłodszych Gości kompleksu restauracji. Tutaj dzieci mogą oglądać bajki i zabawne historie, bawić się z innymi dziećmi lub zabawki. "Neva Pearl" – restauracja (St. Petersburg), która podobała wszystkich swoich gości. Zawsze można zamówić imprezę dla dzieci dla dziecka z artystów gościnnych i menu dla dzieci. Wszystkie dania przygotowywane są dostosowane wyłącznie do życzeń i wymagań. W sali zabaw można zostawić dziecko w czasie swojego pobytu w ośrodku restauracji.

usługa

Administracja dba o reputację instytucji. Dlatego jest bardzo wymagający dla służby. Wszyscy kelnerzy, barmani i hostessy są dopuszczone do pracy tylko po to właściwe szkolenie odbędzie się. Rzadko ma początkującym lub praktykanta podczas serwisowania lub stoły konferencyjne. Jednak mimo tych wszystkich środków, „Neva Pearl” – recenzje restauracji, o której dość neutralny serwis. Ponadto niektórzy użytkownicy skarżą się na fakt, że kelnerzy są nieuważny i-track. Inni, przeciwnie, służbie uwielbienia, kuchni i restauracji w ogóle. Opinie ludzi, w dużej mierze zależy, czego oczekują od instytucji. Ktoś docenią doskonałą obsługę i bierze ten problem bardzo uważnie, a ktoś po prostu chce uciec i odpocząć, nie zwracając uwagi na drobne błędy w eksploatacji. W każdym razie, menedżerowie starają się zadowolić gości miejsca, jak to możliwe. Administracja stara się rozwiązać wszystkie problemy szybko i cicho do wizyty w restauracji były pozytywne doświadczenie.

wniosek

Dla kogo jest to miejsce? Dla tych, którzy chcą się dobrze bawić i interesująco. „Neva Pearl” – restauracja (fot przedstawiony powyżej), który oferuje nie tylko smaczne i urozmaicone dania, ale także bogaty program rozrywkowy. Czy przyjdziesz do delikatnej i prywatnej rozmowie lub chcą odpocząć w hałaśliwym grupy przyjaciół, imponująca uroczystość Ty lub skromny, rodzinny wypoczynek – mnóstwo miejsca! Przysmaki z kucharz zaskoczy nawet najbardziej wymagających smakoszy i jedzenie na grillu zadowoli porcje głośności w śmiesznych cenach.

„Neva Pearl” – restauracja, która strona (resto.azbukait.ru) jest dostępny w każdej chwili. Na stronie można zarezerwować stolik, kontakt z personelem lub po prostu dowiedzieć się o programie rozrywkowym na konkretnym wieczorem. Oszałamiająca kuchnia, programu dla dzieci, sala muzyczna, spacer wokół instytucji – co jest potrzebne na niezapomniany i przyjemny pobyt? Warto zauważyć, że to jest możliwe złożenie zamówienia na dostawę do domu, jeśli rachunek przekroczy 3000 rubli. Teraz wielkie dania z kucharzem może być na biurku przez cały czas, ponieważ instytucja pracuje przez całą dobę.