228 Shares 6327 views

Zestaw do grzanego wina – idealny prezent dla każdego, kto kocha i docenia napój

Człowiek, wyczerpany jesienna pogoda wilgotny lub przenikający do szpiku kości zimno, głód komfortu i ciepła, jak żaden inny. Wieczorem po ciężkim dniu na potrzeby ogrzewania domów. Jednocześnie ważne jest, aby stłumić korzeń zbliża się zimno, radzić sobie z depresją i nadal pamięć zdrowy i trzeźwy. Nikt lepiej niż to się nie uda, niż znanym grzanego wina. Jeśli dasz człowiekowi zestaw do przygotowania grzanego wina, będzie to docenić, jak rozumiem, co chcesz go do wewnętrznego ciepła i komfortu, ciszy i spokoju.


Który jest związany z nazwą napoju? Ludzie w Europie powiedzieć, zabawy i pomalować Jarmark Bożonarodzeniowy. Lub przyjaznych spotkań przy kominku w ośrodku narciarskim. Albo zwycięstwo nad blues w deszczową noc w wygodnym fotelu z książką w dłoniach. Wszystko to może być połączone z jednym mianownikiem: pozytywnych emocji.

Zwykle na grzane wino na prezent zestaw składa się z przyprawą, którą doprawione podczas gotowania. Ale są też tak zwane „zestawy złota.” Należą do nich i naczynia potrzebne do przygotowania napoju: emaliowany o cienkich ściankach 2-litrowy rondel, drewnianą łyżką do mieszania, kadź, która przelewa się grzane wino. I oczywiście specjalne grubościenne okulary z dużym, wygodnym uchwytem ze szkła lub ceramiki. Pierwsza opcja pozwala ocenić kolor napoju.

Czasami zdarza się, że w zestaw do grzanego wina obejmować nawet młode butelki wina światła. Chociaż może czasami być traktowane jako próba narzucenia swój smak. Prawdziwi koneserzy wolą grzane wino, aby wybrać dla niego sami.

Ale najważniejsze – to, oczywiście, zestaw przypraw do grzanego wina. W każdym przypadku, ich skład mogą się nieznacznie różnić. Ale wszystkie one są, taki czy inny sposób, należy pamiętać o przyprawy.

Cynamon. Przeciwutleniacz i środek przeciwbakteryjny (zwłaszcza na zimno), jest stosowany w aromaterapii.

Goździk. Olejek z niego jest rozpoznawana jako oficjalny środek w większości krajów rozwiniętych.

anyżu. Hamuje grypę, łagodzi kaszel, powraca brakujący głos. Jest również odpowiedzialny za trawiennego stymulacji.

Gałka muszkatołowa. Silny stymulant i tonik. Wzmacnia system odpornościowy. W małych dawkach działa jako środek uspokajający i nasenny.

Kardamon. Posiada szereg przydatnych właściwości dla promocji zdrowia. Hamuje bakterie. To pobudza sferę seksualną.

Ziele angielskie. Energiczny i antyseptyczne. Pozytywny wpływ na pracę żołądka i przewodu pokarmowego.

Wanilia. Łagodny środek uspokajający.

Używając zestawu grzanego wina, trzeba pamiętać, że wszystkie przyprawy do jego przygotowanie nie powinno być frezowany, tak aby nie zepsuć drinka. Ponadto, zgodnie z smakoszy i miłośników grzanego wina, to należy mieszać tylko 4-5 przyprawy, aby nie przesadzić ze smakami. I powinno się wziąć pod uwagę, że niektóre zioła nie mogą być łączone z innymi.

Wreszcie, grzane wino jest stosowana w rozsądnych ilościach. Dwa kieliszki do wieczora – całkiem akceptowalny poziom. Następny gorący alkohol może łatwo prowadzić do zatrucia.

Jeśli Twój znajomy jest w pełni świadomy, że takie grzane wino, chce się gotować, ale wciąż nie może zebrać wszystko, czego potrzeba … Czy można sobie wyobrazić jaki byłby zachwycony, gdy otrzyma zestaw prezent dla grzanego wina! Dlaczego nie zrobić to przyjemne?