500 Shares 8558 views

Słodycze wschodnie Turkish Delight: skład i kaloryczność

Bizarre przysmak słodki ząb kusi swoją cukrzycę bokiem z witryn sklepowych słodyczy. Wspaniała różnorodność smaków, energiczny, zabawa – to wszystko daje Turkish Delight. Skład słodyczy dla wielu nabywców i pozostaje tajemnicą. Odsłonić zasłonę tajemnicy nad kompozycją, Korzyści kalorii i nauczyć się przepis Orzech rozkoszy.


Romantyczna opowieść o Delight tworzenia

Delikatny słodki upominek powstała w trosce o miłości. Albo raczej, jako prezent dla ukochanej kobiety. Ojczyzna Delight – Turcja, która zawsze była znana z miłości sułtanów i haremu. Pod koniec 18 wieku, znany kobieciarz i Sultan Ali Hadji Bekir polecił cukiernik wymyślić taką delikatnością, która zapewni jego ulubiony żeński przyjemność. Obecny przed nocy z miłości miała być Turkish Delight. Skład słodyczy pomogła zapalić namiętne pragnienie, aby dodać siły do gier miłosnych. Było z tym cel został po raz pierwszy przygotowany przez Turkish Delight. Nawiasem mówiąc, te właściwości konfekcji – nie legenda, która pozwala nawet dzisiaj lubią rozpieszczać siebie na randce to cud kulinarny.

Turkish Delight: skład, kalorii i tradycyjny turecki przepis

Tradycyjne cukierki wschodni niezbędne składniki skrobiowy, syrop glukozowy, cukier. Aby dokonać konfekcji różnorodność smaków słodkich soków obejmują owoce, jagody, orzechy, owoce kandyzowane, czekolady, kokosa i wanilii. Autentyczne turecki Turkish delight – sprawdzian umiejętności i cierpliwości cukiernika. Przepis jest tak czasochłonne, że jego realizacja potrwa dłużej niż dwa dni. Główny tajny słodyczy delikatności smaku i słodkiego masę wytwarza się, ciągle mieszając, przez długi czas zamrożenia. Również w słodyczy zawartej wody, podawać z płatkami róży, sok z cytryny, krem z kamienia nazębnego. Z tych składników zrobić syrop ciasto należy zagnieść i gotować przez ponad trzy godziny przed nabyciem złotym odcieniu. Następnie otrzymaną lepką masę wypełniacza dodaje się do selekcji. Może to być wszelkie produkty cukiernicze. Następnie otrzymana kompozycja jest rozprowadzana na blasze, pozostawiono do ochłodzenia przez 12 godzin. Tylko pole cukierków można kształtować, bułka z cukrem pudrem lub kokosa. To jest tak ciężko i długo gotować prawdziwe Turkish Delight. Skład Składnik określa produkt kalorii, która jest 350 kcal na 100 g gotowego cukierków.

Turkish Delight: Skład i receptura w domu

A z tego co sprawia, Turkish Delight gospodyni? Wszakże ich delikatność nie jest gorszy niż tureckiej słodyczy i smaku i właściwości użytkowe. Spróbujmy uprościć tradycyjną turecką rozkosz, której skład jest dość skomplikowana. Będziemy starać się osiągnąć doskonałe wyniki.

składniki:

  • Skrobia – 250 gramów.
  • Cukier – 200 gramów.
  • Przegotowanej wody i chłodzi – 300 ml.
  • Nakrętki do wyboru: migdałów, orzechów laskowych, orzechów włoskich, nerkowca.
  • Cukier waniliowy – 1 łyżeczka.
  • Cukier puder do pylenia.
  • Olej roślinny – 3 łyżki.

przygotowanie

Przede wszystkim trzeba ugotować gęsty syrop. W tym celu wlewa się do naczynia i 100 ml wody dodano 200 g cukru, w temperaturze wrzenia, mieszając i usuwania piany. Równolegle do rozpuszczenie 250 g skrobi w dwóch filiżanek wody. W gorącym syrop wylano powoli skrobia, dają małą momentu, gdy mieszanina staje się przejrzysta. Następnie trzeba posmarować patelnię z olejem słonecznikowym, zasypianie z orzechami, cukrem waniliowym. Zasobnik jest wypełniony słodki Mieszaninę pozostawiono do ochłodzenia w ciągu 5-6 godzin (minimalne). Następnie krystalicznego masę tnie się na kawałki i walcowane cukier puder.

Słodkości zadbany, musi być umieszczona na pergaminie do pieczenia w blaszanym pudełku. Bon apetyt, słodki ząb!