396 Shares 2707 views

Rękawice bokserskie Everlast – podstawowe typy

Przy podejmowaniu decyzji o klasie boksu, każdy sportowiec ma do czynienia z koniecznością wyboru skutecznego, niezawodnego i bezpiecznego sprzętu. To właśnie te cechy mają Everlast rękawice bokserskie. Recenzje profesjonalnych sportowców charakteryzować produkt tej marki jako jednej z najlepszych rozwiązań do uprawiania sztuk walki.


waga

Zgodnie z tym wskaźnikiem, rękawice bokserskie Everlast, jak również produkty innych producentów różnią się w uncjach. ciężaru artykułów, które są używane wyłącznie do szkolenia jest 4 uncji (około 115 g). Modele szkoleniowe ważyć od 10 do 12 uncji. Większość ciężkie rękawice wykonane z formatem 22-uncji, który jest zbliżony do 600 gramów.

rękawice Snarjadnye

Snarjadnye Everlast rękawice bokserskie wykonane są w oparciu o pracę z szkoleniowych worki, gruszki i łapach. Produkty z tej kategorii jest prawie nie czułem amortyzację. Energia, która jest przenoszona z urządzenia sportowego bokser kończyny zrealizować tylko 5-7%.

Po kontakcie z urządzeń napędowych powyżej nieruchomość staje się niewielkie. Tutaj ryzyko kontuzji jest znacznie zmniejszona, jako „przeciwników” sportowiec wykonywania przeważnie nieruchome, martwe cele. W ramach przygotowań do użycia rękawic powłoki najważniejsze – prawo do ustalania pędzel, który zapobiega przemieszczaniu stawów.

W ogóle, snarjadnye Everlast rękawice bokserskie są dużo jak zwykłe rękawiczki. Takie produkty mają grubą warstwę wypełniacza i mają stały materiał wierzchni.

rękawice treningowe

Regularne ćwiczenia, które obejmuje nie tylko pracować z gruszkami i torby, ale także godzin sparing z przeciwnikami, w przypadku braku specjalnego sprzętu może spowodować nieodwracalne szkody dla zdrowia sportowca. Aby uniknąć Strażacy kłopoty muszą stosować rękawice treningowe wadze 10-12 uncji. Tylko w ten sposób można zapobiec coraz urazów.

Szkolenia rękawice bokserskie Everlast mają specjalną strukturę. Tutaj kciuk jest równoległy do szczotki, która jest dość trudnej sytuacji. W ten sposób znacznie zwiększa ryzyko spalania stukowego stawu. Doświadczeni sportowcy zwrócić uwagę na to niebezpieczeństwo i uniknąć nadmiernie akcentowane uderzeń. Dlatego produkty szkoleniowe są wykorzystywane do wykonywania dość delikatny.

Profesjonalne rękawice bokserskie Everlast

profesjonalne modele są używane podczas najważniejszych wydarzeń w ringu. Produkty z tej kategorii zapewniają szczególny komfort żołnierzy. Jednak biorąc pod uwagę siłę oddziaływania na rękach, zgaszono prądem mniejszym stopniu w porównaniu do biegu treningu.

Obecnie duże zapotrzebowanie wśród specjalistów używać rękawice bokserskie Everlast Pro Style elity. Modelem najbardziej mocno chwyta pędzel, który pozwala na zwiększenie sztywności szoku. Gdy ten efekt zmiękczający jest tracona tylko w niewielkim stopniu.

Sprzęt do walki na ringu zawodowym wykonane wyłącznie z sznurowania, z wyłączeniem wszelkiego rodzaju rzepy i klamry. Pomimo faktu, że są one w stanie zapewnić wystarczająco bezpieczne rękawice zmieścić na rękach sportowca, boks nie odbiega od ustalonych tradycji. W związku z tym alternatywne opcje mocowania są wykorzystywane wyłącznie w produkcji modeli, które są używane podczas amatorskich zawodów.

Konkludując

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości produkcji materiałów oraz niezawodne, dzięki czemu obecność szerokiej gamy dostępnych opcji, rękawice bokserskie Everlast są w stanie stać się tylko te środki, które osiągają dobre wyniki zarówno w zakresie działań szkoleniowych i pierścienia.

Przy zakupie rękawic, konieczne jest przeprowadzenie ich instalowania. Ostateczna decyzja o wyborze konkretnego wariantu należy podać dodatek do opatrunków ochronnych, które zostaną zmieszane z taping. Rękawice powinny najlepiej siedzieć na ręku, która odbyła się bezpiecznie. Tylko takie podejście do wyboru zapewni łatwość i precyzję ruchów podczas korzystania z urządzenia.