142 Shares 3173 views

Nowoczesna stacja dokująca dla iPada z JBL użytkownika


Dopuszczenie nowych produktów firmy Apple, oczywiście, powoduje wiele dyskusji. Na rynku światowym jest najbardziej rozmawialiśmy o firmie, musi być prawdą zagorzałych fanów i krytyków udowodnić zacofanie nowoczesnych cech nowych flagowych innych firm i nadmiernie zawyżonej cenie. W każdym razie, Apple zasługuje na uwagę.

Firma produkuje wyroby pełnej wytrzymałości. Odkryli wszystkie niezbędne oprogramowanie, starannie wykonane i przetestowane i nie zawsze są nowe odmiany akcesoriów, czasami tak istotne i użyteczne, które nie chcą być oddzielone od głównego produktu. Na przykład, takie rozwiązanie może być doskonałym stacji dokującej IPAD, co jest wygodne urządzenie funkcjonalne.

Stacja dokująca jest użytkownik, głównie w stanie stacjonarnym, więc jest on przeznaczony, odpowiednio, do stosowania w pracy lub w domu. Wiele z nich jest prawdopodobnie zastanawiasz się, „Dlaczego potrzebujemy takiego urządzenia”, ponieważ może stać się substytutem dawna znanym i opanował wszystkie komputera osobistego. Ale stacja dokująca iPod jest w stanie stworzyć wysokiej jakości atmosferę muzyczną, że w większości przypadków powinny być właścicielem nowoczesnych urządzeń muzycznych. Ale nie wszystkie głośniki są zdolne do tworzenia naprawdę wysoką jakość i mocny dźwięk (plus do tego konieczne jest, aby dostosować do własnych preferencji i upodobań).

Oczywistym wytłumaczeniem dla tworzenia takich akcesoriów może być chęć producenta, aby wykonać zadanie gadżetów jak wygodne. Użytkownik może mieć jeden ujednolicony sprzęt do pracy, a nie wybrać, czy do słuchania, na przykład muzykę na komputerze za pomocą głośnika lub użyj systemu głośników, czy coś innego. Dlatego dla posiadaczy iPhone stacji dokującej może być doskonałym i wygodnym dodatkiem.

Takie akcesoria JBL OnBeat XTREME od spółki utworzonej właśnie do takich celów, ma żywy i charakterystyczny kontury. Oba głośniki są podłączone do specjalnego pióra na górze, na której wspornik montażowy gadżet od Apple (mianowicie, że posiada złącze). OnBeat XTREME może działać jako stacja dokująca dla iPada, jak również dla iPhone i iPod. Osiąga się to za pomocą uchwytu, do którego są dwa w konfiguracji łączników o różnych rozmiarach. Możliwe jest również urządzenie do obracania o 90 stopni, to znaczy zmiana orientacji z poziomej na pionową.

Po prawej stronie urządzenia znajduje się 5 przycisków sterujących, zapewniając włączanie i wyłączanie, regulować głośność, a także przejścia kanałów audio i uaktywnić połączenie wideo. Ale stacja dokująca iPad słabo nadaje się do takich przycisków sterujących, to zadanie znacznie łatwiejsze do wykonania za pomocą specjalnego pilota, dołączone którego promień jest wystarczająco szeroki.

Zaprojektowane akcesoria OnBeat XTREME ma ładny, elegancki wzór, wykonany w kombinacji kolorach czarnym i srebrnym. Ta stacja dokująca dla iPada zadowoli fanów tej jakości i zaawansowanej funkcjonalności.