600 Shares 2691 views

Stels Navigator 870 – Niezawodność przede wszystkim!

Dla kogoś Bike – jest transport podróż do pracy lub szkoły, szansa na relaks i środek odchudzający. niezawodność – ale przede wszystkim ważne jest, aby jedno jest. W celu wypracowania nie zniknął koła, należy wybrać dobry zespół. W przeciwnym razie, można dużo cierpiał wiele od niego. Dziś skupimy się na Stels Navigator 870. Jaki rower, warto zwrócić uwagę na to?


Krótki opis „ukradkiem”

Zwolnić Stels Navigator 870 na tytułowej firmy. Jego celem jest przede wszystkim z produktów tanich. Oznacza to, że na rowerach, które mogą sobie pozwolić na prawie każdego. Ale są też dobre modele, które kosztują odpowiednio. „Navigator” – cała gama rowerów górskich. Jest on reprezentowany przez liczbę modeli z różnymi funkcjami.

Rower Stels Navigator 870: ogólny przegląd

Widzimy od razu, że należy do rodzaju góry. Ponieważ on jest amortyzowana tylko przednie koło, nazywa hardtail. W „Stealth” Istnieje kilka modeli, które mają zawieszenie na wszystkich napędem na dwa koła.

Ten rower można uznać za uniwersalne. On może jeździć zarówno na drodze jak i na asfalcie miasta. Ale nie każdy nadaje się do kolarstwo zjazd z góry i przeskakiwać nad skałami. Istnieją specjalne modele dla narciarstwa zjazdowego i freeride. Stels Navigator 870 jest przeznaczony do cross-country. Jest to rodzaj jazdy po nierównym terenie długie podjazdy, zjazdy, błota i innych „niespodzianek”, które można znaleźć w lesie.

Jest on przeznaczony bardziej dla dorosłych. Ale przy zakupie, można wybrać rozmiar ramki, która jest odpowiednia dla młodzieży. Sam wzór waży około 15 kg. Jest to dobry wynik dla „kolarstwo górskie”.

Cech "Stealth Navigator 870"

Najważniejszą częścią każdego roweru – to rama. Tutaj jest wykonana z aluminium. To jest dobre, bo to stop metalu jest stosunkowo proste i nie rdzewieją.

Amortyzacja jest również ważna. W przeciwieństwie do innych modeli tej marki w Stels Navigator 870 jest ustawiona dość dobrą wtyczkę. SR Suntour XCR-26 konstrukcja wiosna-Olej pozwoli dojść na drodze o wiele bardziej komfortowe. Producent twierdzi, że skok roboczy widełek – 100 mm. To będzie na tyle nie tylko za jazdę na pierwszych warstw, ale również dla poważnych wypraw wzdłuż skalistego i wyboistym terenie. Kolejnym miłym zaskoczeniem jest obrót zamka. Na płaskiej powierzchni (autostrady) można zablokować sprężynę. Pozwoli to na przyspieszenie szybciej.

Koła zamontowane są na jego poziomie jak dla rowerów górskich – 26 cali. Obręcz także jeszcze podwoić. Jest bardziej wytrzymały. Dlatego możliwe jest, aby poruszać się po drogach wyboistych i nie bać się „ósemki”. Szerokie opony z agresywnym bieżnikiem pozwalają przejść w dowolnym miejscu.

Ważnym elementem każdego transportu – system hamulcowy. Model produkowany jest w dwóch wariantach. Stels Navigator 870 Płyta oznacza, że masz hamulce tarczowe. Jeśli na końcu nazwy jest angielski litera „B”, to rower będzie stać obręcz. Są one w ich właściwości, co gorsza, więc są tańsze. W tym modelu ustawić dobrą klasę hamulca hydraulicznego. Pozwala to starannie dozowane ciśnienie, które jest na klocka hamulcowego. W prostych słowach, jest to bardziej efektywne w użyciu.

Delight w „Navigator 870” i przekładni. Oto standardowy system łańcuch. Koszty przednie, jak zwykle, 3 gwiazdki, ale za kasetą 9 gwiazdki. Łącznie 27 prędkości. Jest to poziom nowoczesnego roweru. Starsze modele z 21-biegową od dawna nieaktualne.

Na „Stealth” dawać dobry przednie i tylne z przełączników „Shimano”. Marka ta od dawna zaleca się. 870 „Navigator” to łodygi. Są one znacznie wygodniejsze niż ręczne, które muszą być przewijane.

W standardzie są jeszcze błotniki, reflektory i stojak. można je usunąć w razie potrzeby.

Stels Navigator 870: Opinie

Ten rower jest wyraźnie popularne. Jej charakterystyka może konkurować z innymi modelami klasy średniej. Dobry widelec i miękkie siedzisko – podstawą komfortową jazdę, a hamulce hydrauliczne zapewnienia bezpieczeństwa. Pedały żelaza z ćwiekami i wielu gwiazd pomogą przyspieszyć tak szybko, jak to możliwe.

Jedyną wadą może być uważany zawsze spadając skrzydła. Oni luz. I rzeczywiście spełniają swoją funkcję, nie może służyć więcej niż piękna. Do jazdy w złych warunkach pogodowych i nie rozlać, trzeba kupić poważniejsze błotników chroniących koła całkowicie.