159 Shares 7712 views

Noże flowlines z ich rąk. Automatyczny nóż sprężynowy: Cechy i opinie

flowlines noże mają wiele różnych konfiguracjach i zasady działania. Taki instrument jest całkiem możliwe, aby niezależnie. Wymaga to produkt, aby rysunek, na przykład, po prostu krąży obwodu z gotowego nożem. Będzie to również wymagać niezbędnych materiałów i sprzętu pokrewnego, a także przeprowadzanie podstawowych umiejętności pracy.


Faza przygotowawcza

Zrobić własny nóż automatyczny flick, trzeba wziąć pasek metalu, przenieść go przeznaczony szkic produktu. Następnie, przy użyciu emery lub specjalne urządzenie jest wymagane do obsługi przyszłego ostrze.

Jeśli nie ma odpowiedniego narzędzia, nie jest nawet konieczne, aby rozpocząć produkcję o dość skomplikowanym produktem. Alternatywnie, można zastosować do wykończenia plik igły, pliki lub wiertarki. Ponadto, jako wskazówka czasami używać starych noży kuchennych.

Po przetworzeniu, ostrze i nadać jej część jest zaciśnięta na cisów pożądany kształt i zaczynają szlifowanie. Początkowo produkowane szorstkości Rozwiertak diament, następnie wykańczanie odbywa się za pomocą cienkiej poprzeczkę. Nadmiar część metalu odcinaj częściowo przygotowany otwór wywiercony w środku, produktów końcowych i przetworzonego papieru ściernego.

W dalszym ciągu, aby flick nóż z rąk

W następnym kroku Pozwól nam zająć się produkcją. Operacja ta jest bardzo odpowiednia cienka płyta z tytanu. Korzystanie z elektronarzędzie, wyciąć prostokątny wielkości kęsa. Należy zauważyć, że tytan jest lepka podczas cięcia materiału jest konieczne smarowanie obszarów, które można leczyć za pomocą oleju.

Po przygotowaniu parę elementów w celu utrzymania ich maszyny ściernego. Końce wykrojów przedstawia tego samego stanu kończąc pliku. Następnie umieszcza się tarczę na zacisku uchwytu i zacisku. Obie połówki uchwytu być wiercone na „okno” centralnej końcówki.

Ponadto wymagane do wytwarzania stali sprężynowej, które są przetwarzane zgodnie z rysunku. skos powinien zostać usunięty z zewnątrz otworu pod klucz pakietu gnieździe i mechanizmem blokującym. Po wywierceniu otworów niezbędnych traktuje Rozwiertak do pożądanych wymiarów. Jako utrwalacze nakładki mogą być wykorzystane brązu lub mosiądzu rękawy. Są one umieszczone na stronie płyty i nitowane do środka.

montaż

Domowe noże flowlines w tym etapie uzyskiwania pożądanego kształtu i formy. Ponieważ gwoździ lub wyciętych elementów z drutu odpowiednich dla naklepok. Po ich montażu konieczne jest zeszlifowana krawędzie, aby uzyskać jednorodną powierzchnię.

Następnie przy użyciu plików igieł diamentowych odbywa się prostokątny otwór w ostrzu, z osią tokarki jest produkowany. Alternatywnie, można to zrobić z pliku, ale proces ten jest znacznie dłuższy czas. Uchwyt i część roboczą są łączone ze sobą za pomocą wycinania prostokątne szczeliny. Element mocujący w kształcie litery U układ jest wkładany do uchwytu produktu.

Są wycinane ze stali sprężynowej jest mocowany za pomocą śruby. Jeśli cała procedura odbywa się prawidłowo, po naciśnięciu przycisku sprężyna Blokada będzie działać jako popychacza. Jako tego elementu może być stosowane w podobny wolnym rozrusznika samochodowego. Pod koniec procesu adaptacji specjalną pastę miele się lustrzanym wykończeniem.

Końcowa część

Robi flick nóż z rąk, należy dbać o wysokiej jakości okładzin. Są one wykonane z tytanu i są połączone przez rowki i ostrza naklepok, doprowadzenie do „towaru” plik typu przetwarzania wykończenie. Wstawione ostrza a osią przechylił działa przycisk zamontowany sprężynowo połączone listwy, które są przykręcane śrubami. Możemy założyć, że automatyczny nóż sprężynowy gotowy.

Powyższe stwierdzenie jest materiałem wprowadzające. Interpretując go na materiałach i wyobraźni, każda rączka może zrobić coś zupełnie niepodobny analogi, która jest słusznie uważane za ekskluzywne.

funkcje

Jeśli zdecydowaliśmy się po raz pierwszy do dokonania nóż z ostrzem Switchblade ze swoimi rękami, spróbuj zrobić prosty wzór. Przykładem odpowiedniego produktu maszynki do golenia. Taka instancja jest tworzona z materiałów złomu, nie wymaga specjalnych kwalifikacji, ma minimum części. Ale produkt końcowy będzie wyglądać dobrze na równi z przechowywania zakupionych odpowiedników, posiadające wszystkie niezbędne funkcje.

Przed przystąpieniem do pracy, trzeba wyciąć z kartonu lub sklejki szablony ostrzem a uchwytem. Pozwoli to skupić się na zamierzonym próbki końcowej. Po każdej wielkości powinny pasować do domowej ostrze. On leży wygodnie w dłoni, a koszt jest tani pod względem kosztów. Bez względu na to, co masz zamiar zrobić nóż: Switchblade przodu, składane lub normalny – dla konstrukcja uchwytu może być stosowany do stałej tkaniny, drewna, rogu lub drewna grzyb.

Na co zwrócić uwagę

Jeśli zdecydujesz się zrobić własny nóż sprężynowy nóż, może przynieść pewne trudności ze znalezieniem godnej materiału, zwłaszcza mechanizm blokujący. Dla tych mistrzów, problem ten idzie w zapomnienie, ale przybysze będą musieli dokładnie działa. Alternatywnie, podobna konstrukcja może być stosowany z innymi produktami, które ma mechanizm działania, ale stracił swoją funkcjonalność lub trafności.

Szczególne trudności nie będzie szkicu przygotowanie, projektowanie, wycinanie uchwyt. Ostrze z właściwym podejściem można także rzeźbić dość szybko. Główną część pracy w postaci solidnego mechanizmu blokującego i wyrzucania może podjąć lwią czasu spędzonego na produkcji domowej narzędzia tnącego.

Switchblade noże przedni wyrzut

Produkt tego typu ma więcej oryginalną zasadę. Końcówka jest odrzucana wraz z uchwytem. Choć taki scenariusz jest uważany za praktyczne i skuteczne, bardziej złożona struktura często prowadzi do porażki.

Aby usunąć tę niemal jedyną wadą jest to konieczne i starannie uzasadnione podejście do doboru produktów. W przypadku, gdy konieczne jest wybranie własnej produkcji praktycznych i niezawodnych komponentów, które są przeznaczone do długiego życia.

opinie użytkowników

Ponieważ reakcje konsumentów pokazują flowlines noże są poszukiwane i mają kilka głównych obszarów zastosowania. Pomimo faktu, że produkty te należą do umocnienia osób, które mają kryminalną „vykiduhi” nadaje się do następujących obszarów:

  • praca w niepełnym wymiarze godzin;
  • turystyka;
  • podróże długodystansowe;
  • łowiectwo i rybołówstwo;
  • Operacje wojskowe i specjalne.

Wysokiej jakości nóż sprężynowy jest wykonany z mocnych i wytrzymałych materiałów. Ostrze jest najlepiej wykonać ze stali o wysokiej wytrzymałości. Uchwyt może być wykonany z tworzywa sztucznego, drewna lub metalu. Domowe i fabryka noży flowlines różne cechy wyglądu, zasadę działania i cel. Wśród szerokiej gamy tych produktów można znaleźć ładny kawałek, w zależności od potrzeby.

Zakończenie przeglądu

Warto zauważyć istnienie wymogów państwowych, które powinny być brane pod uwagę przy wyborze lub wytworzenie Switchblade nóż z ostrzem. Produkt z ostrzem, który jest dłuższy niż dziewięć cm odnosi się do rodzaju broni na zimno. Noszenie go bez specjalnego zezwolenia przestępstwo.

Podobne ograniczenia dotyczą wszystkich rodzajów noży, niezależnie od tego, jak one działają. Należy również prawidłowo dbać o instrument, w wyniku regularnego ostrzenia, smarowanie ruchomych części. Właściwa konserwacja znacząco przedłużyć żywotność urządzeń i zwiększyć jego użyteczność. Szczególną uwagę należy zwrócić na mechanizm blokujący, który w składanych noży i analogi z przednim wydaniu jest uważana za punkt najbardziej narażone.