808 Shares 4837 views

Jak korzystać z iTunes? – Ogólny przewodnik wykorzystanie

iTunes – to program Apple do wspierania swoich produktów: iPod, iPad, iPhone. Został on stworzony w celu ułatwienia użytkownikom korzystania z tych urządzeń, a także pomaga organizować swoją kolekcję muzyki oraz kolekcję filmów. Jednak ze względu na trudności w stosowaniu nie do końca może dowiedzieć się, jak korzystać z itunes i zrozumieć, jak to działa i co może zrobić.


W rzeczywistości, możliwość jego bardzo obszerna. Na przykład, może nadawać strumieniowej transmisji wideo, w tym wysokiej jakości (HDTV). Łatwo jest tworzyć i organizować własne kolekcje. Ponadto jest on podłączony do firmy Apple – sklep firmowej iTunes Store, więc można kupić nową muzykę, algorytm niestandardowy może analizować preferencji właściciela i zaproponować mu nowe elementy, które mogą wydawać się interesująca.

Nie tak dawno temu ogłoszono, że iTunes staje się coraz bardziej popularne, w szczególności znacznie poprawiła swoją pozycję na rynku sprzedaży filmów. Wszystko to wskazuje, że usługa jest aktywnie utrzymywane i rozwijane, a to sprawia, że nawet bardziej interesujące. Zajmuje wiodącą pozycję wśród najbardziej popularnych sklepów internetowych, takich jak Amazon i Microsoft Zune Video Marketplace.

Jak korzystać z iTunes?

To pytanie jest chyba pyta prawie każdy, kto zdecydował się kupić urządzenie od Apple. Dodaje trudności i że iTunes jest „inny”. Po pierwsze, nie jest to program, który jest zainstalowany na komputerze. Jest on używany do sterowania audio i video, a także synchronizację z urządzeniami Apple – iPod, iPad, itd.

Ale są standardową aplikacją iTunes, które po zainstalowaniu na wszystkich urządzeniach z systemem operacyjnym. Obeznanych z AppStore, prawdopodobnie wkrótce będzie w stanie zrozumieć, jak korzystać z programu iTunes. Ale ci, którzy mają do czynienia z aplikacji po raz pierwszy, nie może dowiedzieć się od razu we wszystkim funkcjonalne. Nie zapominaj także o możliwościach przechowywania melodie jak z nich korzystać to zostanie opisane poniżej.

W związku z tym, jeśli jesteś właścicielem iPada, to lepiej zrozumieć, jak korzystać z programu iTunes, ponieważ znacznie rozszerza możliwości zastosowania urządzenia.

Krok po kroku

  Najpierw musisz zarejestrować nowe konto, należy wprowadzić nazwę użytkownika i hasło i zaloguj się. Nawiasem mówiąc, USA stanowi bardziej funkcjonalne, mają więcej możliwości niż rosyjski. Ale większość naszych klientów są zainteresowani, oczywiście, druga opcja.

Po pierwsze, znajduje się sekcja podcastów. Nie może być audio i wideo, wszystkie z nich są darmowe, więc jeśli chcesz, możesz je pobrać. Wszystkie z nich są podzielone na tematy i kategorie, jako całość, aby poradzić sobie z nimi nie będzie łatwe.

Można również znaleźć sekcję o nazwie iTunes U. Początkowo myślał firmę jako specjalną platformę dla różnych instytucji edukacyjnych. Uniwersytety są tutaj do rozprzestrzeniania materiałów dla swoich uczniów, a oni mogą pobrać wszystko, czego potrzeba. Można również znaleźć dodatkowe materiały i ciekawą pracę. Jednakże, jeśli ktoś jest zainteresowany, jak korzystać z iTunes U, czekają na rozczarowanie: ta sekcja nie jest tak popularne, a nawet rosyjskie uniwersytety ledwie świadomi jego istnienia. Tu materiały w języku rosyjskim jest bardzo trudne.

Najważniejszy odcinek – do pobrania. To bezpośrednio pobiera odcinek, tutaj można wybrać coś ciekawego i włożyć do pobrania. Jednak pobieranie nie mogą być anulowane, można tylko wstrzymać. Ponadto, nie mogą być problemy, jeśli połączenie zostało zerwane.

Opis ten powinien wyjaśnić sytuację i pomóc zrozumieć, jak korzystać z programu iTunes, tym bardziej, że nie każdy może znaleźć coś interesującego.

Za pomocą tego programu można również synchronizować urządzenie z komputerem, i nagrać muzykę i filmy, słuchać i oglądać je. Jest to bardzo przydatny program, który stale się rozwija, więc można się spodziewać, że z czasem będzie to prowadzić do dodatkowych funkcji i nadal będą modyfikowane.