690 Shares 9080 views

Skąd wiesz, że nazwisko osoby żyjącej pod adresem?

W tej chwili znać nazwę adresu na kilka sposobów. Poprzez rozwój Internetu, to wyszukiwanie jest tak proste, jak social networking.

Jednakże, w przypadku awarii, można rozważyć inne sposoby. Dzisiaj pokażę ci, jak znaleźć się nazwisko adres zamieszkania katalogów i korzystania z Internetu.

Sieci społeczne

Jest to chyba najbardziej odpowiednie i progresywny sposób na znalezienie konkretnej osoby. Początkowo można zacząć od wyszukiwarki, wpisując nazwy strun i nazwisko osoby. Jednak, jak dotąd, nie wszystkie sieci społeczne są w stanie przeglądać profile użytkowników, jeśli masz już konto. Ponadto, jeżeli osoba, której szukasz, nie jest zarejestrowana na stronie, znajdziesz to niemożliwe. Dlatego, aby zwiększyć swoje szanse, należy zarejestrować się w jednej z tych sieci społecznych. Najbardziej popularne z nich są następujące:

  • "VKontakte".
  • „Koledzy”.
  • „Mój świat na Mail.ru»
  • „Facebook” (związane głównie z zagranicy).

Jeśli nie wiesz, co sieć może być zarejestrowana przez osobę zainteresowania, spróbuj wybrać stronę, w zależności od wieku osoby. Na przykład, sieć społeczną „VKontakte” jest popularny głównie wśród młodych ludzi w wieku poniżej trzydziestu do trzydziestu pięciu lat. Starsi ludzie wolą być zarejestrowany w „Classmates”.

skierowanie serwis

Sprawdzona przez lata sposób znać nazwę adresu – to tła miejskiego. Istnieje w prawie każdej miejscowości. Aby tam dotrzeć, wystarczy przejść do oficjalnej stronie miasta, w celu wyjaśnienia numer i wybrać go. Jednak należy zauważyć, że wszystkie odniesienia nie zapewniają bezpłatne usługi, a zatem do tych informacji trzeba będzie zapłacić. Jak to określa każdą usługę w osobnym miastem.

Jak dowiedzieć się nazwy adresu przez odwołanie? To bardzo proste – po wybraniu numeru zostaniesz poproszony, aby wymienić nazwę, którą próbujesz znaleźć. Zamiast tego można podać adres swojego miejsca zamieszkania. Tak więc, w ciągu kilku minut, że nazywają nazwę usługi tej osoby.

Książka telefoniczna – metoda sprawdzona na przestrzeni lat

W czasach sowieckich, książka telefoniczna została uznana za grubą książkę, która przechowuje informacje o wszystkich mieszkańców danego miasta. Jednak nie jest to konieczne do zakupu tych woluminów. Wystarczy znaleźć elektroniczną wersję podręcznika przez World Wide Web przy użyciu tej samej wyszukiwarki ciąg. Aby to zrobić, jechać do hasła smyczkową (np „katalog telefonu Petersburgu”) i wysiąść na jednym z miejsc, które mają wszystkie informacje na temat ludzi, którzy są zarejestrowani w mieście (telefonu i nazwisko).

Nawiasem mówiąc, w wersji elektronicznej, nie trzeba przewijać setki stron z nazwami: wystarczy wpisać w adresie witryny polu wyszukiwania osoby.

Jak widać, aby dowiedzieć się informacja adres osoby nie jest tak trudne.