831 Shares 1268 views

Jak wybrać monitor sportowy tętna (opinie)

Dla wielu wybór wielofunkcyjne urządzenie zamienia się ból głowy. Rzeczywiście, tak chętnie za symboliczną opłatą nabyć godnego urządzenia z szerokiej gamy przydatnych funkcji. A jeśli chodzi o czujnik tętna? Sądząc po opiniach właścicieli, którzy się zakupionych takie urządzenie, wiele funkcji tętna pozostały nieodebrane. Jak prawidłowo dokonać wyboru? Celem tego artykułu – monitor pracy serca. Informacje zwrotne od klientów i dostawców, aby określić wybór urządzeń obecnie istniejących na rynku.


Lista wymagań do urządzenia

Przed wybraniem modelu tętno, należy zapoznać się z funkcjonalnością. Oczywiście, im więcej możliwości urządzenia, tym wyższa jego cena. Dlatego lista żądań zostanie dokonana na funkcjach użytkowych od góry do dołu. Rozdzielenie listy dla grupy określi trzy kategorie cenowe – tani, łatwy i kosztowne.

 1. Metoda pomiarowa i rodzaj sygnału. Rękę z analogu i bezprzewodowy pas piersiowy ma niską cenę. Czujnik wbudowany zegar i bierze odczyty z nadgarstka, droższe obronę rywali. Cyfrowa transmisja danych wymaga dekodowania na komputerze, ale nie jest podatne na zakłócenia urządzeń elektrycznych.
 2. Progów. Poprzez ustawienie górnego i dolnego progu częstotliwości impulsów może poświęcić się szkoleniu. Przeciążenie lub złagodzenie obciążenia serca powiadomi właściciela sygnału audio.
 3. Krokomierz jest przydatna do obliczania przejechany dystans. Ale zegarek z czujnikiem tętna i czujnikiem na nogę nie myśleć dystans podczas jazdy na łyżwach i na rowerze.
 4. Obliczanie kalorii osób zainteresowanych w utracie wagi, ale to nie zawsze jest dokładne.
 5. Prędkościomierz, barometr, wysokościomierz, licznik kilometrów – dla wielu nowych słów w ogóle w obiegu.

Proste rozwiązanie za rozsądną cenę

Według statystyk, urządzenie najlepiej sprzedających się na rynku rosyjskim jest uważany za tętno monitorować Sigma PC 3.11. Opinie o nim w większości pozytywne. duża obecność funkcjonalny on nie świeci, ale większość z nich brakuje:

 • analogowy bezprzewodowej transmisji danych z czujnika piersi;
 • ogromny i jasny wyświetlacz;
 • wbudowany stoper do dziesiątych sekundy;
 • Wodoodporna obudowa z aluminium.

Urządzenie tani jest odpowiedni dla wszystkich sportowców, którzy po prostu chcą zobaczyć swoje tętno. Pod względem jakości do ceny nic lepszego do znalezienia niż PC monitora wynosi 3,11 serca. Opinie o negatywnym charakterze, takie jak dostarczanie fałszywych informacji w bezpośredniej bliskości orbitrek, konto nie zostanie podjęta, ponieważ jest oficjalnie podana przez producenta w certyfikacie do urządzenia.

Ciekawą propozycją

Ponieważ mówimy o tętno monitorowania SIGMA SPORT, który recenzuje większości malowane zalety urządzeń niż wad, należy zwrócić uwagę na model z serii X (10.11) i powyżej (14.11, 15.11). Tak, cena jest tańszy w porównaniu z modelem podwoiła, ale funkcjonalność i dodaje znacząco:

 • Progi określony zakres tętna z alarmem;
 • okrążenia metr, kalorie, czas treningu jest strefa szkolenie;
 • Stoper, podkreślając ogromny ekran, a w niektórych modelach, a obecność wibracji.

Z całości powyższych funkcjonalności, należy zwrócić uwagę na możliwość zainstalowania strefę treningową. Oblicz swój wiek i maksymalne tętno dla efektywnego spalania tłuszczu, będzie w stanie trenować produktywnie.

Urządzenie XXI wieku

Polar opinii o monitor pracy serca z właścicieli i sprzedawców zawierają więcej wskazania zalet niż wad. Urządzenie spełnia w pełni funkcjonalne i niedrogie jeśli porównać go z Sigma Sport, okazuje się, że urządzenie jest niemal identyczny. Jedyna różnica w wyglądzie. pulsometr Polar wygląda jak urządzenia z odległej przyszłości – futurystyczny widok każdego modelu jest wyjątkowy, a sądząc po opinii sprzedawców, przyciąga uwagę kupujących.

Miłą cechą, oprócz ustawionego progu impulsu można uznać za obecność alarmu i relacji z komputera osobistego. Praca z komputerem jest nie tylko odpowiedzialny za szkolenie i przygotowywanie raportów księgowych. Odpowiednie oprogramowanie pozwala na tworzenie całych programów szkoleniowych i nagrać je na monitorze tętna.

Niemiecka jakość

Wpływa na widoczność i niemiecki Pulsometry Beurer. Komentarze na temat tych urządzeń jest dość interesująca zarówno sprzedających się i od klienta. Te zalety to łatwość obsługi. Co to jest czujnik, który z zegarem na ręku nie jest dyskomfort – zakładanie i zapomnieć o ich istnieniu. Niektóre modele urządzeń z serii (Aktualizacja) są wyposażone w czujnik pomiaru w tej sprawie, który pozwala na odczyt danych bezpośrednio z palca sportowca. Górna i dolna granica tętna z czujnika tętna alarm w klasie średniej – w normie, ale złożoność konfiguracji i zarządzania jest negatywne użytkowników. Dostosować przyrządu pomiarowego od pierwszej chwili, nawet w obecności instrukcją zrusyfikowanej jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Ponadto, użytkownicy zgłaszali słabą jakość pasek w klatce piersiowej, które często odmawiają pracy podczas pływania pod wodą. To samo odnosi się do przycisków sterujących jednostki nadgarstka, wciskając je w tarczy urządzenia woda mgłą, co wskazuje, że wilgoć dostanie się do wnętrza. W takich przypadkach, centrum serwisowe odmawia zagwarantować.

poważne podejście

Indywidualne podejście, urządzenie drogiego segmentu. monitor pracy serca, który podsumowuje kupowane tylko pozytywne, ma wbudowany system nawigacji z własnej konstrukcji. Mówimy o słynnej amerykańskiej marki Garmin. Szczęśliwcy właściciele łatwiej to tętno monitora producenta napisać, jakie funkcje brakuje, zamiast listy wszystkie jej zalety. W rzeczywistości, na ramieniu sportowca jest w pełni funkcjonalny laptop, który dzięki wbudowanych czujników, jest w stanie wyprodukować wszelkiego rodzaju obliczeń i produkować wyjście na powierzchni ekranu.

Jednak sądząc po opiniach nabywców zainteresowanych funkcjonalnej tętno szybko znika. Aktywnie wykorzystywane przez ostrzeżenie o tempo treningu i przygotowania raportów o przejechaną odległość, mierzona za pomocą GPS. Jeśli nauczysz się więcej o ręcznym pulsometru Garmin, wszystko stanie się jasne. On nieprawidłowo umieszczony na rynku rosyjskim, ponieważ jej głównymi odbiorcami podróżnych, a nie sportowców.

fanów Apple będzie zadowolony

Inteligentne Apple Obserwować Zobacz również w stanie odczytać puls właściciela. Tylko w przeciwieństwie do pulsometru z badań, dane dotyczące urządzenia są wysyłane bezpośrednio do nadgarstka, na którym ustalone godziny. Och, bardzo mądry, Apple odwrócił monitor pracy serca. Recenzje w mediach dotyczące korzystania z tego urządzenia w procesie szkolenia jest daleko od pozytywne. Po pierwsze, cena urządzenia jest wysoka, a ochrona przed wilgocią i wstrząsami jest zbyt niska, aby skorzystać z Apple Obserwować podczas intensywnych treningów. Ponadto wszystkie cechy tętna bezpośrednio zależy od oprogramowania, które muszą być zainstalowane na tytułowej telefonu, tabletu lub laptopa, bo zegar – to tylko czujnik. Do stosowania w sporcie urządzenie wygląda bardzo wątpliwe.

Konkludując

W rzeczywistości jest to niemożliwe, aby znaleźć dla siebie idealny monitor pracy serca. Opinie użytkowników są subiektywne i nie zawsze pomocny. Jednak warto zauważyć, że wszystkie opinie w mediach i opinie potencjalni właściciele zgadzają się na jednej rzeczy – dobry pulsometr musi mieć funkcję progów do wyzwalania zaprogramowanego tętna. Wszystko inne – tylko strata pieniędzy, które nie uzasadnione. Ponadto, niezależnie od marki należy zwrócić uwagę na modele, które mają wytrzymałą obudowę i ochronę przed wilgocią, jak na siłowni, oprócz intensywnego obciążenia powoduje nadmierne pocenie się, zatapiając zegar i czujnik w wilgotnym środowisku, jest całkiem możliwe przypadkowe oddziaływania tętno z obcymi.