403 Shares 4769 views

Aktywacja – jak usunąć. Aktywacja Windows 7 bez żadnych problemów

Przyniosłeś do domu komputer nowy, ale z jakiegoś powodu wkrótce przeszedł swoją pozycję. wymagana jest reinstalacja. Jest ona zakończona, ale komputer wyświetla irytujący komunikat, który wie, jak do czyszczenia. „Aktywacja systemu Windows 7 nie jest przekazywana. Pozostałe 5 dni.”. To miejsce, gdzie zaczyna się problem, panika, histeria.


Pierwszy znajomy

Tak więc, zanim myśleć jak usunąć słowa „aktywacja systemu Windows nie jest przekazywana,” niech pogvorim o tym, czy tyle panika, aby zobaczyć tę wiadomość.

W rzeczywistości nie ma nic niezwykłego lub niebezpieczne w systemie operacyjnym jest włączona. To samo w sobie jest rodzajem potwierdzenia autentyczności systemie Windows. Niemniej jednak, dla tych, którzy nie lubią kupować licencję „systemów operacyjnych”, propozycja – bardzo poważny problem. Faktem jest, że denerwujące wiadomość bardzo mocno utrudnia pracę. Istnieje kilka odpowiedzi na pytanie, jak usunąć „Aktywacja systemu Windows 7 nie jest przekazywana kopia nie jest oryginalna.”. Co dokładnie jesteśmy teraz dyskutować.

sposób rzetelny

Oczywiście, w celu wyeliminowania najczęstszych problemów wśród fanów „piratok” potrzebuje nieco mózgi poraskinut i zebrać wszystkie wolę w pięść. Potrzebujemy tego, aby się nad sobą i kupić licencjonowaną Windows, który został pomyślnie zainstalowany i włączony. Jest to najprostszy, najtańszy i sposób radzenia sobie z różnymi problemami systemu operacyjnego. Z tym wszystkim, jeśli boisz się uaktualnienia, zakup licencji, można pobrać i zainstalować wszystko, co uważasz. Nic „latać” i „nie” nie będzie. Oczywiście, jeśli kupiłeś komputer, który jest jeszcze na gwarancji, zabrać go do centrum serwisowego – tam szybko korygowane zbliża problem. Oczywiście, podejście „uczciwy” do kwestii, jak usunąć „Aktywacja systemu Windows 7 nie jest przekazywana”, będzie cieszył przez wszystkich użytkowników nie (i może sobie pozwolić na moc to też nie dla wszystkich). Zobaczmy więc, co jeszcze można zrobić.

szybka obróbka

Tak więc, jeśli nie palą się z chęcią zakupu nowego systemu operacyjnego, można spróbować jeszcze jeden skuteczny sposób na pozbycie się feralnego napisami. Nic specjalnego nie trzeba. Jest, aby ręce, pielęgnacja wzroku i myszy komputerowej.

Przede wszystkim przejdź do „Panelu sterowania” poprzez „Start”, nie iść do „Narzędzia administracyjne”, a następnie w zakładce „Usługi”. Tam znaleźć usługę ochrony oprogramowania i wyłączyć go. Aby to zrobić, kliknij dwukrotnie na etykiecie, należy kliknąć na przycisk „wyłącz” i potwierdź akcję. Następnie uruchom ponownie komputer.

Następnie znajdź folder System32 (C-Windows-System32). Tam znaleźć kilka plików z rozszerzeniami C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0. Usunąć je. Ale jest jedno małe ale. W celu udzielenia odpowiedzi na pytanie: „Aktywacja Windows- jak oczyścić swoje ręce”, trzeba zobaczyć ukryte pliki i foldery i ich rozszerzeń. W tym celu, centrala znaleźć „Opcje folderów” i tam w zakładce „Widok”, odznacz „Ukryj rozszerzenia znanych typów plików” i przystąpił do „Pokaż ukryte pliki i foldery”.

Teraz wróć do oprogramowania serwisowego ochrona i włącz go ponownie. Musisz wybrać „Uruchom automatycznie”. Czołgał okno aktywacji dobrze pokryć. Teraz uruchom ponownie komputer – gotowe! Zmienić tapetę i ciesz się życiem innych.

„nielegalnych”

Oczywiście, w podejmowaniu decyzji, jak usunąć „Aktywacja systemu Windows 7 nie jest przekazywana”, istnieją tak zwane „leworęczny” sposób. Najczęstszym sposobem – jest to aktywacja systemu za pomocą specjalnych programów. Takie „prog” można łatwo pobrać z Internetu. Są one nazywane po prostu – aktywatory.

W celu „register” systemu operacyjnego, należy najpierw sprawdzić, która wersja zalecana. Tutaj rola odgrywana przez „service pack”, a bit „systemów operacyjnych”. Kiedy nauczysz się wszystko, czego potrzeba, aby przejść w poszukiwaniu odpowiedniego narzędzia do usunięcia słowa „aktywacja systemu Windows nie powiodło się. Twoja kopia nie jest oryginalna”. Najlepszy i najbardziej wydajny wersja o nazwie „Aktywator Windows, Daz”. Wyłącz oprogramowanie antywirusowe, należy pobrać i uruchomić plik. Kliknij na przycisk „Aktywuj”, a następnie ponownie uruchom komputer. Napis ma iść, a system się odbijać. W ten sam sposób aktywacja Windows 8. Usuń irytujących komunikatów o wiele łatwiejsze niż się wydaje.

wniosek

Dziś było pytanie o to, co zrobić, jeśli jesteś znudzony linie w prawym dolnym rogu pulpitu, a myślisz, w jaki sposób usunąć „Aktywacja systemu Windows 7 nie jest zakończona. Twoja kopia nie jest oryginalna”.

Jak widać, sposobów rozwiązania tego samego problemu dużo. Wszystkie z nich są dość proste do opanowania i wykorzystania. Jednak zanim spróbujesz się wydostać z pomocą „lewicy” metod, starannie rozważyć, czy jest to potrzebne. Bardzo często pozbawieni skrupułów ludzie poniżej aktywatorów prostu szyfrować swoje wirusy. W rezultacie, nie dostanie „wyleczony” systemu operacyjnego lub możliwości kontynuowania pracy z „osi”. Więc używać ani udowodnione treści lub nawet uzasadnione, choć kosztownych środków. W każdym razie, nie poddawaj się na swoich celach i będziesz mieć pewność, aby pozbyć się „zło” w systemie.