119 Shares 8143 views

Jak zaktualizować Windows 8: wspólne rozwiązania

Jak wiecie, jeden z najnowszych „operatsionok» – Windows 8 – choć przeznaczone do stacjonarnych terminali komputerowych i notebooków, które nie posiadają monitory obsługujące tryb dotykowy, jednak został pierwotnie stworzony na zasadach i warunkach bez użycia myszy manipulator typu zewnętrznych. Po wydaniu modyfikacji 8.1, wielu użytkowników myśli, jak zaktualizować system Windows 8. Spróbujmy spojrzeć na niektórych typowych przypadkach.


Jak uaktualnić system Windows 8 do 8,1

Najpierw kilka słów o nowej modyfikacji 8.1. Fakt, że masowa migracja użytkowników systemu Windows wersja ta jest związana wyłącznie z faktu, że możliwe stało się ponownie użyć przycisku klasyczny „Start”, które jednak tylko ujawnia główne menu Metro jednak terminale bez pomocy ekranu dotykowego zaczął pracować o wiele wygodniejsze.

Więc najpierw rozwiązać problem, jak uwolnić uaktualnienia z Windows 8 do wersji 8.1. Wystarczy pamiętać, że płaca jak wiele osób sądzi, nie jest konieczne. Wszystko to odbywa się z elementarnej „Store”. Ale najpierw trzeba wykonać kilka wstępnych etapów, a mianowicie instalację uaktualnień dla siebie „osiem”. W przeciwnym razie, przy wejściu do „sklepu” użytkownik otrzyma komunikat informujący, że przejście na Windows 8.1 bez konieczności instalowania najnowszych aktualizacji niemożliwe.

W tym celu wykorzystujemy informacje na temat komputera, lub po kliknięciu na ikonę lub wybierając parametry z paska narzędziowego. W nowym oknie, w lewym okienku poniżej uruchomić „Windows Update» menu. Po tym, pracujący ręcznego wyszukiwania. Spośród stwierdzonych aktualizacjach chcesz zainstalować tylko ważne, ale oznaczyć je sprawdził. Po zakończeniu instalacji zostanie wyświetlony monit o ponowne uruchomienie, i że należy zrobić.

W drugim etapie roztworu z problemem, jak uaktualnić system Windows 8, należy przejść do sekcji „Store” i skorzystać z bezpłatnej aktualizacji do systemu Windows 8.1. Następnie wystarczy kliknąć przycisk „Pobierz”. Pozwoli to rozpocząć pobieranie plików dystrybucji. W tym samym czasie na komputerze, dopóki można pracować. Należy jednak pamiętać, że na pełne pobrania wszystkie potrzebne pliki będą wymagały 3,62 GB wolnego miejsca.

Kod cała dystrybucja zostanie załadowany, wymaga ponownego uruchomienia systemu, aby rozpocząć aktualizację. Po zakończeniu tego procesu będzie musiał wybrać główne parametry takie jak kolory, podstawowe parametry, konta lokalnego do logowania, a następnie wniosek zachodzącego Microsoft «uchetki” etc. Teraz jeszcze kilka minut cierpliwości, a dostaniesz zaktualizowany system Windows 8.1.

Zauważ, że jeśli zmiana nie została pierwotnie zainstalowane w trybie automatycznym, może to potrwać około 4-5 godzin, aby zakończyć proces jest zakończony.

Jak zaktualizować sterownik systemu Windows 8

Co do aktualizacji sterownika, to nie jest takie proste. Można użyć trzy podstawowe metody: automatyczne programy, ręczną aktualizację i zainstalować pełny pakiet. Trzecia postać jest odpowiednia tylko dla komputerów przenośnych, gdzie podstawowa konfiguracja poprzez wymianę lub montaż nowych urządzeń nie ulega zmianie.

Zastanów się, jak druga postać najbardziej czasochłonne. Zasadniczo, w przypadku korzystania z usługi Windows Update, podczas instalowania sterownika aktualizacje są automatycznie aktualizowane. Ale jeśli istnieją szczególne lub nieobsługiwanych urządzeń trzeba użyć „Menedżer urządzeń”, który jest uruchamiany ręcznie, a nie na karcie „Urządzenia”.

Na ekranie głównym, aby znaleźć konieczność zarejestrowania „Menedżer urządzeń” z wyników wyszukiwania wybierz Menedżer urządzeń, a po prawej stronie menu Settings (Ustawienia). Sam „Manager” otworzy się w trybie „pulpitu”. Dostęp do niej jest możliwe, aby uzyskać więcej z „Panelu sterowania” (patrz „Sprzęt i dźwięk”). Ponadto wybiera się zwykle pożądane urządzenie, a następnie za pomocą sterownika przycisk aktualizacji. Jak długo? Tak, ale nie ma innego sposobu.

Z drugiej strony, jeśli istnieje jakiś rodzaj programu sterownika Booster czy coś takiego, aktualizacja może zostać uruchomiony automatycznie. Ale to tylko prawie wszystkie programy tego typu są zapłaconej lub shareware, więc specjalne do nich nie może liczyć.

Uaktualnienie z Windows 8 do 10

Aktualizacja „ósemka” dla systemu Windows 10 również wykonana jest z pre-instalacji aktualizacji, jak wspomniano powyżej. Dalej na stronie internetowej firmy Microsoft należy wybrać punkt instalacyjny „TEN”, że tak powiem, „dołączyć do kolejki”. Kiedy nadejdzie czas, aktualizacja jest automatycznie aktywowany.

Aby nie czekać, można pobrać niewielką użyteczność Multimedia Creation Tool, który znajduje się w tym samym miejscu, aby załadunek i późniejszej instalacji „dziesiątki” z nim. Nie powinno być żadnych komplikacji. Czy to wymaga więcej miejsca na dysku twardym, aby pobrać głównej dystrybucji.

Aktualizacja Windows Phone 8

Teraz przyjrzyjmy się, jak zaktualizować Windows Phone 8. Tutaj, oryginalny stan jest głównym wskaźnikiem położenia geograficznego i dokładnego modelu telefonu.

Teraz trzeba użyć menu „Ustawienia”, a następnie przejdź do sekcji zaktualizować swój telefon i za pomocą przycisku testowego aktualizacji. Gdy jest on przeszedł pomyślnie, system poprosi instalację w trybie automatycznym. Ponadto rozpocząć pobierania plików z późniejszej instalacji i ponownym uruchomieniu urządzenia. Jak widać, nic skomplikowanego. Najważniejsze tutaj – dobra komunikacja i że istnieje wystarczająca ilość wolnego miejsca na wewnętrznej pamięci. Jeśli to nie wystarczy, przed zainstalowaniem automatycznie monituje, aby wyczyścić przestrzeń.

wniosek

Faktycznie, że zorientowali się, jak dokonać aktualizacji do Windows 8 różnych wersjach i dla różnych systemów. Jak wynika jakakolwiek trudność powyżej procesy nie powinny powodować. Najbardziej podstawowym punktem jest tylko wstępna aktualizacja może być nazwany dla systemów komputerowych istniejącego systemu z instalacją najnowszych dodatków Service Pack i inne problemy nie wynikają.