850 Shares 8707 views

Jak zmniejszyć tatuaż w domu i nie dostać zatrucia krwi

Tatuaże są teraz w modzie. Tradycja udekorowania ciała w ten sposób istnieje od wielu wieków. W przeszłości tatuaż często nosił święte znaczenie i został zastosowany tylko w szczególnych przypadkach. Nowocześni młodzi ludzie często chcą widzieć na skórze pięknej postaci, która wyłoniła ich z tłumu. Ale czas mija, pragnie się pozbyć znudzonego obrazu.

Często to budzi pytanie, jak zmniejszyć tatuaż w domu, jak w kabinie ten proces może być dość kosztowne. Od razu chciałbym cię ostrzec, że bardzo zniechęca się to zrobić. Faktem jest, że rysując rysunek farba penetruje dostatecznie głęboko pod skórę i możliwe jest usunięcie tatuażu domu tylko w pewien sposób przez usunięcie jej grubej warstwy. Ten proces jest nie tylko bolesny, ale także niebezpieczny w kategoriach skażenia krwi.

Jeśli chodzi o redukcję tatuażu w domu, zaleca się używanie manganu. Jednocześnie na skórę nakłada się warstwę suchego nadmanganianu potasu, lekko zwilżoną, owinięta na wierzchołku szmatką, a na wierzchu folią polietylenową. Podobne sprężanie utrzymywane jest na ramieniu przez 2-4 godziny. W tym czasie nadmanganian potasu zjada skórę wraz z tatuażem. Pozostawia to głęboki wrzód. Czas gojenia zależy od rodzaju skóry. W niektórych przypadkach proces ten przebiega dość szybko, w innych jest długie i bolesne.

Kwestia jak zmniejszyć tatuaż w domu, pomoże i zwykłe mleko. Jest to bardzo niebezpieczna metoda. Faktem jest, że w jego podstawie leży nic innego, jak miejscowe gnicie skóry. W tym celu potrzebujesz maszyny do tatuażu. Pod skórą stosuje się mieszaninę mleka i streptocydów. Proces zaniku trwa około dwóch tygodni. Po tym zaczyna się bliznowacenie. W takim przypadku zarażanie się wirusem jest bardziej niż rzeczywiste.

Jeśli w domu jest maszyna, lepiej spróbować innej, delikatnej metody. Można usunąć tatuaże bez blizny. To nie jest nawet rzeczywiste usunięcie, ale maskowanie malowanych obszarów. Główną trudnością jest znalezienie barwnika według tonu, który jest taki sam jak kolor skóry. Nowy stary nakładany jest na stary rysunek, całkowicie powtarzając go. Potem znudzony tatuaż przestaje być zauważalny.

Jednak w każdym razie, jeśli masz pomysł na usunięcie tatuażu, najlepiej skonsultować się z specjalistą i zrobić to w salonie piękności. Teraz istnieją różne absolutnie bezbolesne metody, a co najważniejsze, absolutnie bezpieczne. Po zabiegu nie ma na skórze blizn. Wykorzystuje maszyny laserowe, tatuażowe i inne narzędzia, nawet ciekły azot.

Więc pytanie, jak zmniejszyć tatuaż w domu jest bezbolesne i bezpieczne, bardzo trudne. Nie ma praktycznie żadnej odpowiedzi. I w ogóle nie warto spróbować. Nawet jeśli nie masz bardzo wrażliwej i zdrowej skóry, problemy wciąż mogą się pojawić i wystarczająco poważne. I z zakażeniem krwi , nawet śmiertelny wynik jest możliwy . Więc lepiej jest wystawić dodatkowe pięć lub sześć tysięcy i uzyskać kwalifikowaną pomoc.