281 Shares 1706 views

Maszyny do szycia przemysłowe: opinie, opisy, klas, funkcji i opinie

Maszyny do szycia przemysłowe są bardzo różni się od modeli krajowych. Przede wszystkim należy zauważyć, czółenka wszechstronność. W zależności od konstrukcji typu pasa urządzenia odróżnienia i łańcucha ściegu. Ponadto, samochody są podzielone w zależności od stopnia automatyzacji.

Na rynku są mechanizmy w pełni mechaniczne i automatyczne. W oddzielnym podgrupy przydzielić maszyny, automatycznych lub półautomatycznych. Aby zrozumieć w sposób bardziej szczegółowy w urządzeniach, konieczne jest zbadanie istniejących klas modeli.

urządzenia klasy

Rynek oferuje szeroką gamę maszyn przemysłowych. Klasy urządzeń, aby pomóc użytkownikom dowiedzieć o wyznaczeniu konkretnej modyfikacji. Jednoniciowy model sprzedawany oznaczone 24. Klasy 50 wskazuje, że urządzenie to nadaje się do ploskoshovnogo szycia.

Bliźniacze modele mają oznaczenia 62. Class 70 wskazuje, że urządzenie jest wykonane z mieszanych więzi. Numer 88 na maszynie wskazuje na uniwersalność promu. Modele te są idealne do studia. W celu szybkiego podszywarka stosowaną klasą 90. Opis 101 modelu sugeruje obecność pionowego haka. Urządzenia te nadają się nie tylko do linii ukrytych, ale błyskawicy. Klasa 112 jest podany na maszynie do pisania, które są przeznaczone dla owerlokowe. Istnieje również model do bezpośredniego wstawienia. Ta klasa 130.

Przegląd brat modelu B845

Te przemysłowe maszyny do szycia są wykonane z dwóch nawlekacz igły. W tym przypadku szwy wzdłuż długości użytkownik jest w stanie dostosować. Urządzenie przenośnik znajduje się w położeniu poziomym. Silnik jest zamontowany typu asynchronicznego i ma moc 80 watów. Pobór mocy w małym modelu. Wszystkie standardowe szpula zawarte są. Ważne jest również, aby pamiętać, że urządzenie jest używane do bezpośredniego wprowadzania. Istnieje sześć kart Blind hem. Mimo to model założona jakości nawlekacza. Dla tych maszyn do szycia przemysłowego ceny wahają się około 35 tys. RUB.

Recenzje Brata B530

Ten Pfaff Maszyna do szycia przemysłowe opinie na uzyskanie dobrych nabywców. Przede wszystkim ważne jest, aby zwrócić uwagę na jakość promu. Wszystko to jest przeznaczone do realizacji dziesięciu programów. Do bezpośredniego modelu oprogramowania mogą być używane. Jednak jego głównym zadaniem jest praca kraeobmotochnaya. Nawlekacza stosuje się wahliwy typu.

Bezpośrednio do urządzenia naprężającego gwint, zainstalowana w górnej części obudowy. Jeśli mówimy o parametrach, moc jest na poziomie około 88 watów. prędkość haftowania jest równa około 300 ściegów na minutę. Szpulka w tym przypadku jest regulowany za pomocą specjalnego pióra. Model waży sporo i jest stabilny. nie nadaje się do jasnego przekłuwania skóry. Ważne jest również, aby pamiętać, że zestaw ma tylko trzy zakładki do wyboru. Więc upewnij blindhem obsługa maszyn trudne. Sprzedał go w cenie 41 tys. RUB.

Cechy Brat B780

Te przemysłowe nawlekacz igły maszyny do szycia z innego wsparcia jakości. Całkowita urządzenie zastosowane dwie cewki. Jeśli to konieczne, szpula może być szybko zmienione. Do naprężenia nici stosuje się specjalne urządzenia. Nadaje przedstawiony maszyna do dekoracyjnego budowy. W tym przypadku mechanizm podający znajduje się w pobliżu igły stopa nawlekacz.

Silnik wykorzystuje typu asynchronicznego. Stitch użytkownik może umieścić maksymalnie 3 mm. Szpulka w tym przypadku można łatwo regulować. To urządzenie jest sprzedawane w sklepach w cenie 32 tys. RUB. W różnych pracowni jest bardzo popularne.

Cechy JACK JK-781D

Te przemysłowe maszyny do szycia produkowane są z hakiem pionowej. Długość pętli w tym przypadku mogą być zmieniane. Ważne jest również, aby pamiętać, że urządzenie Transfer pozwala na wykonywanie więcej niż sześć różnych linii. Maksymalna ściegu można ustawić na 4 mm. Do bezpośredniego szycia modelu tkaniny jest źle dopasowane. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć o mały zestaw nóg. Regulator ciśnienia Szpulka zainstalowany typu mechanicznego. Jednakże, zalety zwartej i zapewnia dobrą stabilność.

Jeśli to konieczne, na karcie mogą być szybko zmienione. Reiki karmienia tkanina typu segmentu. prędkość haftowania modelu jest dość duży. Uszczelka używana jest bardzo miękki, praca na maszynie całkiem wygodne. Jeśli wierzyć nabywców, a następnie ukryty szew problemy są rzadkie. Ważne jest również, aby pamiętać, że zakończenie urządzenia, użytkownik może znaleźć duży zestaw igieł, które są potrzebne do wykonania zadania. Modele sprzedawane w cenie 33 tys. RUB.

Opinia w sprawie JACK JK-900D

Maszyna ta należy do klasy urządzeń budżetowych. Jednak jakość tych elementów w jej całkiem dobrze. Transfer jest w pozycji pionowej, i nadaje się do ściegu owerlokowego. Jednak należy zauważyć, natychmiast urządzeń wady. Pierwsi kupcy skarżą się zwartą nawlekacza. Czasami łamie, bo z tego, co jest konieczne dla wątek dawno rozwikłać. Innym problemem jest niewielki zestaw nóg. im podczas pracy nie będzie działać szybko zmienić. regulator ciśnienia stóp zamontowany typu mechanicznego. Przy dużej ilości pracy jest żuraw niewygodne. Powinno to być model na rynku około 27 tys. RUB.

Opinie konsumentów Jack JK-210D

Dla studio wspomniany model doskonale nadaje się, ponieważ jest wykonana z wymiennymi nogami. W sumie istnieje siedem zestaw koszy. W razie potrzeby prędkość szycia tkanin z użytkownikiem jest w stanie zmienić. Maszyna pracuje na silniku asynchronicznym. Ważne jest również, aby pamiętać, że zawiera duży zestaw igieł. Łącznik do urządzenia może być ustawione do maksymalnie 4 mm.

Prosty wzór ściegu jest odpowiedni. W razie potrzeby, naprężenie nici można regulować. Pieszo duża presja nie jest przewidziane. Do gwintu mocującego jest wąski podszewki. igła wysiłek przebicie jest bardzo łatwy do opanowania. Ważne jest również, aby pamiętać, że urządzenie wykorzystuje wysokiej jakości hak z pętlą. Cewka jest zamontowany na specjalnym nośniku.

Systemu avtonamotki wątek modelu przewidziane. W razie potrzeby użytkownik może wyłączyć odwrotnie. obcinanie nici używa typu mechanicznego. Układanie stosowany dość trwałe i nosić powoli. Jeśli mówimy o wadach, ważne jest, aby pamiętać, że ta maszyna jest ciężka. Transfer ma duży. Silnik indukcyjny moc wynosi 77 watów. Modele sprzedawane w cenie 33 tys. RUB.

Przegląd modeli JACK JK-133d

Maszyna ta jest bardzo popularna. Charakterystyczną cechą tego modelu jest uważany za oprogramowanie układowe tkanki wysokiej prędkości. igłą do nakłuwania wysiłku można regulować. Pociągnięcie tkaniny specjalnej prowizji. W celu migać w różnych kierunkach Model idealnie pasuje. Stopki do maszyn przemysłowych w zestawach obejmują różne kształty. W tym przypadku należy zmienić je bez problemów. Regulator ciśnienia jest typu mechanicznego.

Model ten waży dokładnie 8,5 kg. Uszczelka jest wykonana z gumy. Na model meta pasuje. Wśród braków ważne jest, aby pamiętać, proste pokrętło naprężenia. Rolkach on może czasami dżem. Ponadto, klienci skarżą się na niewygodnej pokrętła karmić tkaniny. Maszyna sprzedawane w cenie 42 tys. RUB.

Opinii Typowe GC 6150-H

Przemysłowe maszyny do szycia Typowe GC 6150-H wyprodukowane z hakiem poziomej. Nawlekacza użytego typu klasycznego. Regulator ciśnienia jest zainstalowany blisko silnika. Jeśli wierzyć opinie klientów, proste linie problemy są rzadkie. Układanie w obszarze roboczym zapewnia dużą szerokość. Wszystko to pozwala nam szyć tkaniny w różnych kierunkach. Igłą do nakłuwania regulowana dość prosta. Filc pad w tym przypadku nie jest przewidziane. Maksymalna ściegu można ustawić do 5 mm.

Pochmurnie ściegu wzór może być stosowany. nadaje się również do obrzucania prace. Jednak przed zakupem, że ważne jest, aby wziąć pod uwagę model niedociągnięć. W pierwszym miejscu, w którym są połączone z pętli. W tym przypadku, cewka jest zamontowana bez zmiany. Zatem, igła czasami współpracuje z przewijaniem. Silnik indukcyjny moc wynosi zaledwie 64 watów. Łapy dla linii ukrytych w zestawie brakuje. Wystarczy ustawić istnieją dwie szpule. Aby wzmocnić model liniowy nie pasuje jednoznacznie. Należy jednak wziąć pod uwagę niską cenę towaru. "On" Avito przemysłowych maszyn do szycia Typowy GC 6150-H sprzedany za 26 tys. RUB.

Maszyny Spółka „Juki”

przemysłowe maszyny do szycia „JUKI”, zazwyczaj wykonane z silnikami indukcyjnymi. Również na rynku są urządzenia z silnikami serwo. Charakterystyczną cechą jest obecność pedałów. Urządzenia wahadłowych odbywa umieszczona w położeniu poziomym. Dla prostych ściegów maszyna jest idealna. Należy również pamiętać, rozsądną cenę modelu. Średnio, urządzenie będzie kosztować około 40 tysięcy użytkowników. Rub.

Rodzaje maszyn „Juki”

W zależności od stopnia automatyzacji produkcją urządzeń mechanicznych i robotów. Obrotów służy oscylacyjny i obrotową. Platformy może być płaski, cylindryczny lub w kształcie litery U. Ponadto, oddzielanie zachodzi w sposób zamierzony. Pętla przechowywania, łączy się i różnica urządzenia.

Recenzje Juki CP-180D

Te przemysłowe maszyny do szycia Juki są bardzo popularne ze względu na szerokiej platformie roboczej. Rewers zapewnili chwytaczem wahadłowym. Dla prostych ściegów modelu pasuje. Jeśli uważasz, że nabywcy, z igłą Gwintownice problemy są rzadkie. miga prędkość w tym przypadku może być regulowana za pomocą pokrętła. Zakładki są zawarte w zestawie jest dość silny, rzadko złamane. Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na jakość szpulach. Regulator rolki napinającej jest używany mechanizm. stosuje się przędzę natarcia typ segmentu karmienia. Nad silnikiem ma specjalną podkładkę filcową.

Działa model nie jest bardzo głośny. W razie potrzeby można usunąć napinacza. Na tkaninie indeksem wykorzystuje oddzielną zakładkę. Pętla w tym przypadku jest korzystne dla pracy kraeobmotochnoy. Jednakże istnieją braki w urządzeniu. Według klientów, model założona niewygodną kołdrę zębatkę. Owerlok stóp umieszczono niewielką długość. Ponadto, model nie jest wolne ramię. Przeprowadzanie transport bez uchwytu.

Recenzje Juki LBH-780 U

Te przemysłowe maszyny do szycia Juki jest popyt nawet w prestiżowym studiu. Natychmiast transfer używają typu kombinowanego. Dla owerlokowych wzór ściegu pasuje idealnie. Również szeroki nosek umożliwia obrzucania pracy. Problemy z pętlą na użytkownikiem rzadko występuje. Nawlekacza jest używana z tarczą.

Na powierzchni roboczej wyłożone wykładziną. Prowizji za dostarczanie typ segmentu zastosowanej tkaniny. Do bezpośredniego firmware wykorzystuje oddzielną kartę. Blindhem można zrobić ze szpuli. Przy czym wspomniane urządzenie waży 8,4 kg gładko. Regulator napięcia nici stanowi automatyczne typu. łom można regulować z panelu.

frez gwint stosowany typ klasycznej. Stój z plastiku dla niego. W przypadku konfiguracji pętli wykorzystuje oddzielnej kasecie. Nawijania szpulki jest automatyczna. Do szycia w różnych kierunkach może być stosowany model. Kupić wspomnianą maszynę, puszka użytkownika za 47 tys. RUB.