776 Shares 5161 views

Beton jednostka zaprawy. Komórka Zakłady Betonowe

Beton jednostka zaprawy – instalacja do produkcji betonu. W porównaniu z rośliną, różnica będzie w konfiguracji. Jednak z tego urządzenia możliwe jest, aby produkować wszystkie marki betonu. Nie jest konieczne, że osoba zaangażowana w proces dla niektórych instalacji. Niektóre opcje wyposażenia sugerują obecność wielu receptur.

Dzięki takiej konfiguracji, urządzenie może być ponadto mobilne lub stacjonarne. Ten ostatni rodzaj jest uważany za klasyczny, charakteryzuje się wysoką wydajnością i efektywnością. Zwykle, te urządzenia są stosowane w warunkach przedsiębiorstw, które są zaangażowane w ciągłej pracy w jednym miejscu.

opis

Betonu komórkowego roślin pozwala na produkcję betonu w średniej ilości. Taka instalacja jest sprawna i zwykle używane przez specjalistów z organizacji budowlanych i handlowych, które działają w różnych, odległych miejscach. Zaprawy węzły mogą być również klasyfikowane przez wydajność, ale są one podobne funkcje. W to może mieć pewność, zapoznać się z porównania niektórych modelach.

Inne instalacje są jego parametry techniczne. Na przykład, rozważmy model „BRU belki 15G”, który składa się z:

 • Dozownik płynnych dodatków do cementu i wody;
 • Betoniarka z panelem sterowania;
 • pominąć dźwigu;
 • przenośnik;
 • dozownik;
 • lejka;
 • podajnik wibracyjny;
 • borykać się z pilotem.

To ustawienie może pracować pod kontrolą trybie automatycznym lub ręcznym. Beton Zaprawa montażowa operator tego typu jest w stanie poradzić sobie samodzielnie z instalacją lub przez inną osobę. Urządzenie może być stosowane w strefach o różnych warunkach klimatycznych, w których temperatura może być obniżona do -300 ° C,

Dane techniczne BSU-10/17

Wśród właściwości opisane składniki powinny być wyróżnione:

 • wydajność;
 • zainstalowana moc;
 • Ilość frakcji wypełniacza;
 • łączna pojemność;
 • Cement magazynowej;
 • Ładowanie pojemność i moc;
 • ogrzewanie układu w niskiej temperaturze;
 • Rodzaj mikser.

Beton i zaprawy roślin mogą mieć wydajność w zakresie od 15 do 20 m3 / h w okresie zimowym ta może być zmniejszona do 10 m3 / h. Agregaty magazynowej i cementu jest równa 200 m 3 do 40 ton, odpowiednio. Jeżeli mówimy o pojemnościach i wyjście, parametry te są odpowiednio 750 i 500. Ponieważ system ogrzewania wykorzystuje ustawienie parowa. Sprzęt moc wynosi 40 kW, natomiast waga wynosi 37,200 kg.

Dane belki jednostka 15G

Jako przykład, można uznać za kolejny ORM. Urządzenie zaprawy cementowej, która została już wspomniano wcześniej, ma pojemność równą 15 m3 / h. Ilość frakcji agregatów aż do 3 części, a magazyn cementu wynosi 24 m3. Sprzęt waży 12 ton, a jej moc zainstalowana wynosi 36 kW.

Charakterystyka Mocowanie UBRS BRU-10

Jeśli zdecydujesz się wybrać mobilną betoniarnia, należy rozważyć model „UBRS BRU-10”, którego pojemność wynosi 24 m 3 / h Ten sprzęt jest używany betoniarkę SB-146A oraz postępować zgodnie z dozownikiem .:

 • Czujnik przepływu;
 • Dozownik cementu z czujnikiem i kontrolować kontrolera;
 • Dozownik materiału obojętnego ze sterownikiem.

Biorąc pod uwagę jednostkę zaprawy betonowej, należy zadać bardziej otwartą i łączną pojemność, która wynosi 200 m 3. Jeśli chodzi o pojemności magazynu cementu, to jest 40 m 3, a pojemność zbiornika zasilającego dodatków chemicznych jest równoważne do 1,5 m3. Woda w zbiorniku zasilającym może pomieścić 3,5 m 3. system w tej mechanicznej instalacji katody, ale proporcje dozowania zaprawy oraz mieszanek betonowych w następujący sposób: 0,65 / 0 i 5.

Z tego urządzenia poziomu ciśnienia pary od 68,6 kPa W odniesieniu do ciśnienia pneumatycznego urządzenia uruchamiającego roboczych może wahać się od 0,39 do 0,49 MPa. Paliwo gazowe może być stosowany, lub olej napędowy, a szybkość przepływu wynosi 102 g / kg pary wodnej.

Cechy jednostka beton marka rozwiązanie FIBO INTERCON M2200

Jeśli zdecydujesz się kupić przedmiot opisany przez urządzenie, należy rozważyć jednostkowych zaprawy betonowe zagranicznych producentów. Model został wspomniano powyżej. Opiera się ona na trzech osi przyczepy z osią przednią a lejami segmentowych dla agregatów. Ponieważ ten ostatni może działać jako żwiru lub piasku.

Ze swojej klasie mocy urządzenia działa jak najbardziej kompaktowym na świecie. Sprzęt zakłada:

 • Zbiornik wody do mieszalnika;
 • Pompa przenośnik do doprowadzania dodatków chemicznych;
 • myjka wysokociśnieniowa z automatycznym sterowaniem.

Wielkość mieszacza może zmieniać się od 1500 do 2200 litrów, a zbiornik jest umieszczony 500 litrów. Jest bardziej funkcją opcji system ogrzewania i dawkowanie.

Pompa posiada objętościowego dozowania środka czyszczącego prowadzony przy ciśnieniu do 160 kW. Obsługiwać to urządzenie betonu zaprawa jest po prostu dlatego, że ma automatycznego sterowania 25 receptur z obliczeń obciążeń, czas tolerancji i kontroli dawkowania. Roztworem wilgotności piasku można regulować ręcznie. Protokół pobierania jest wyświetlany w dzienniku produkcyjnym odbywa się protokoły drukowania i faktur, ile potrzeba. rozładunku wysokość 1120 mm.

wniosek

Nowoczesne zakłady betonu komórkowego i betonu i zapraw komponenty użyte do produkcji dość często. Zapewniają one dużą objętość mieszaniny, co byłoby trudne do osiągnięcia w przypadku pracy ręcznej. Okucia ze stali zazwyczaj mają szkielet, który zapewnia wygodę transportu i nadaje się do montażu okładziny zimy. Dodatkowe korzyści obejmują sprzęt jak zbiorniki, mieszalniki i pompy. Zarządzanie odbywa się automatycznie, że prawie całkowicie eliminuje interwencji człowieka.