860 Shares 9623 views

Piłka Boże Narodzenie dla dzieci: ciekawe pomysły. Scenariusz nowej masce

Wszystkie dzieci kochają święta. Zwłaszcza, gdy stają się one interesujące i fascynująca historia. Więc dlaczego Nowy Rok nie jest dzieciom zorganizować coś takiego? Co może być bal noworoczny dla dzieci? Na to i będą dalej omawiane.


Zwiedzając bajkę

Jak zorganizować piłkę noworoczne? Pierwszy pomysł – aby uczynić go jak w bajce. Aby to zrobić, należy wybrać jedną pracę tematyczną, która będzie miała dzieci, jak i jest rozpoznawalny przez gości. I na podstawie tego, że konieczne jest opracowanie scenariusza. Opcje mogą być ustawione. Nadaje teatralne bajki „Kopciuszek”, „Przygody Mikołajem”, „Królowa Śniegu”, i inne. Jednak w tym przypadku konieczne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że główni bohaterowie nie będzie zbyt dużo, inne dzieci będą wykonywać drugorzędną rolę.

Przykładowy scenariusz

Scenariusz świąteczne w pewnej bajce nie powinno być znacznie różni się od oryginału. Oznacza to, że jeśli zostanie wybrany dany produkt, główną ideą tej historii nie powinny zostać utracone. Na przykład w interpretacji bajki „Kopciuszek” będzie bohaterowie Kopciuszek sama, jej siostry, macochy. Powinna być również baśnie ciotka może być dobrym ojcem, dobrze, a wymagana obecność przystojnego księcia. Reszta jest przypisana rola milusińskich myszy dla trenerów i gości na balu. Jeśli uczestnicy są liczne i wszystkie muszą rolę, można umieścić taniec śnieżynkami: niech Kopciuszek sprząta śnieg, nie zetkną się płatki, itp

Tekstovki najlepszy wierszyk, tak młodych artystów będzie łatwiej nauczyć się tekstu, a publiczność jest łatwiej dostrzec, co dzieje się na scenie. Dialogi nie powinien być długi. Najlepiej jest postawić na dynamiczną akcję i muzykalności. zdecydowanie powinien zapewnić pieśni i tańce w skrypcie. Wypełniony działanie jest piękny bal, gdzie wszyscy uczestnicy wezmą udział w godzinach wieczornych.

Pomysł drugi: z nowoczesnymi akcentami

Nie wolno nam zapominać, że piłka Sylwester jest tylko dla dzieci. Dzieci szczególnie trzeba cieszyć się, co się dzieje. Więc najlepiej, aby wziąć pod uwagę wszystkie życzenia młodych uczestników. A do tego mogą również zadać sobie pytanie, jak widzą Sylwestra. Nic dziwnego, jeśli wy jako skrypt wybrać nowoczesną kreskówek. Może to być „Shrek” oraz „Piękna i Bestia”. Właściwe podejście zapewni zabawę i niezwykły pomysł.

skrypt z „Shrek”

Co może być scenariusz nowego roku na balu maskowym kreskówki „Shrek”? Świetna zabawa! Po tym wszystkim, jest to również bajka z pozytywnym zakończeniu, kiedy kochankowie przyjmują na siebie. Bohater akcji, które powinny być obowiązkowe: Shrek, Fiona, Osioł, Dragon, Kot w butach. Inne znaki może być każdy: mieszkańcy, uszkadzając Książę wynalazł zveryata aby pomóc bohaterom odnaleźć siebie. Sama skrypt powinien być miłośnicy odnaleźć siebie, aby przezwyciężyć wszystkie problemy na drodze.

Pomysł Trzy: ulubione kreskówki

Dlaczego nie uczynić piłkę noworoczne jako projekcję ulubionych kreskówek wielu dzieci i dorosłych – „Masza i Niedźwiedź”? W tym momencie skrypt istnieje wiele opcji, ponieważ sama historia jest bardzo zróżnicowana i składa się z wielu serii. A jeśli sam wymyślić historię? Na przykład, Masza i Misza zostały utracone, a mieszkańcy lasu, aby pomóc im odnaleźć siebie, wykonując różne zadania. W końcu, wszyscy pójdziemy do polany Nowy Rok z piękną choinkę. Aktorzy mogą być również sporo Masha, Miś, Miś, królik, dwa wilk, wiewiórka, jeż, świnię, kozę, psa, siostra Masha, Pingwin, Panda. Szereg ciekawych bohaterów i pamiętnych kostiumów – czy jest to dobry pomysł na wakacje dla dzieci?

Pomysł czwarty: kolekcja

bal noworoczny dla dzieci mogą być również tworzone z różnych bajek i baśni, które są tak popularne z chłopakami. Wymieszać wszystko i zrobić świąteczny mieszankę klasyki i współczesnych opowiadań, bohaterów kina krajowej i zagranicznej. Chłopcy i dziewczęta niech wybrać rolę, a pod nią już autora do napisania scenariusza na wakacje. A dzieci, jak i dorosłych to będzie ciekawy pracować.

Przykładowy scenariusz

Scenariusz świąteczne w takim przypadku może być zupełnie dowolna. Zapraszają na Boże Narodzenie drzewo wróżek i księżniczek, książąt, płatki śniegu, bałwanki, gnomy, superbohaterów, zające i wiewiórki, lisy, mandaryńskim i petardy. Gdzie zrobić bez negatywnych bohaterów: mogą uczestniczyć Baba Jaga, złego czarodzieja. Kluczowy personel w nowym roku – w jodełkę i Królowej Śniegu, Santa Claus. Zdarzenia mogą być opracowane w następujący sposób: negatywny charakter ukradł choinkę, a bez niego w Nowy Rok nie przyszedł. A wszyscy uczestnicy muszą Santa Claus, aby pomóc znaleźć piękno lasu, wykonując różne zadania.

bal maskowy

Jeśli chodzi o starszych facetów, na przykład, wieku licealnym, możliwe jest, aby piłki sylwestrową w maskarady. W tym przypadku zmiany skrypt może być również ogromna ilość. Najważniejsze – nie wystarczy umieścić w pięknej sukni, ale także do refleksji nad maską.

Scenariusz nowej masce napisać bardzo prosty. Doskonałym przykładem fantazji – radziecki komedia „Carnival Noc”. W tym stylu można myśleć o szkole Sylwestra: to nie może być teatralny efekt, ale po prostu wieczór z tańcami, piosenkami, komicznych monologów i cyfr. Obowiązkowa zasada – do wykonania ubioru, trzeba ubrać się w eleganckim garniturze, a jego twarz ukryta za maską. Idealnie, jeśli taki urlop będzie na poziomie nie tylko klasy i całej szkoły.

Niuanse, zwłaszcza

I w końcu chcę rozmawiać o drobnych niuansów, które muszą być brane pod uwagę przy przygotowaniu scenariusza. Najpierw musimy myśleć o strojach. Strój można kupić, uszyć samemu lub zatrudnić. Należy również być dostarczone do wszystkich dzieci uczestniczących. Jeśli ktoś jest na ławce „zapasowe”, święto będą zepsute. Ważne jest, aby myśleć o wystroju tematycznym hali, tworzyć dekoracje, nawet najbardziej skromny. I, oczywiście, nie należy zapominać, że aktorzy dialog-dziecko musi być rozcieńczony piosenek i tańców. Tylko w tym przypadku piłka będzie najbardziej intensywny i ciekawy.