588 Shares 6588 views

Dowiedz się, jak włączyć punkty na megafon

Jeżeli jesteś sieci komórkowej Megafon abonentów, prawdopodobnie więcej niż jeden raz zastanawialiście się jak aktywować punkty na megafon? W tym artykule dowiesz się, co trzeba zrobić. A może to zrobić po raz pierwszy dowiedziałeś się o tych punktach? W tym przypadku materiał będzie podwójnie interesujący dla ciebie.

Więc, co to są te punkty? Obciążą one abonentów kiedy uzupełnić swoje konta w telefonie. Ich liczba zależy od ilości pieniędzy dokonane. Kiedy punkty są naliczane przez abonenta na telefon przychodzi SMS powiadomienie. Ale jak aktywować punkty na megafon? Wiele z nich jest zainteresowany w tym, bo przecież niektóre bonusy czasowe „spalić”.

Jak sprawdzić wyniki na megafon

Najpierw trzeba nauczyć się ich liczby. To zależy od tego, jakie usługi można podłączyć do wymiany punktów. W tym celu, pod numerem * 115 #. Na ekranie ekranie telefonu z małym menu. Wręcz przeciwnie liczba „2” zobaczysz słowo „Balance”. On jest dokładnie to, czego potrzebujesz! Aby zażądać równowaga wysłać „dwa”.

Metody wysyłające może różnić się od produktu do telefonu, ale co do zasady, wystarczy nacisnąć przycisk «OK», aby wyświetlić pole wprowadzania tekstu.

Tak więc, „2” cyfra wysłana. W nowo pojawił okna ma nowego menu. „Liczba punktów bonusowych” Teraz musimy partycji. Ponieważ jest to pierwsza na liście, wyślij numer „1” w taki sam sposób, jak po raz pierwszy. Następnie należy podejść do telefonu SMS-zgłoszenia, które zostaną napisane, ile punktów trzeba i można ich używać na jakiś czas.

Jak przenieść punkty na megafon

Cóż, nie można znaleźć równowagę. Zwróćmy się teraz do pytania, w jaki sposób aktywować punkty na megafon. Aby to zrobić, należy wybrać * 115 # (to samo, które wprowadziliśmy po raz pierwszy). Teraz wybierz numer „1” – „aktywować bonus”.

Ponadto, w zależności od tego, co chcesz wydać punkty, wybierz odpowiedni profil z listy. Na przykład, jesteś dużo rozmawia przez telefon. Tak, dobrze jest wymieniać premie dla darmowych minut rozmów. Wybierz sekcję „Telefon”, które pojawia się pod cyfrą „1”.

Jeśli masz do czynienia głównie z abonentów MegaFon, następnie w nowo pojawił oknie lepiej wybrać „Tel-net” (1), ale jeśli nie są abonentami różnych sieci komórkowych wśród swoich kumpli, lepiej jest wolą rozdział „lokalny telefon” (2).

Powiedzmy, że wybrał pierwszą sekcję. Teraz możemy przystąpić do wyboru odpowiedniego czasu wolnego wzywa nas. Wszystko zależy od tego, ile masz w punktach konta. Z biegiem czasu, będziesz pamiętać prawidłową liczbę bonusów do liczby minut. I gdy można doświadczalnie określić, 3 punkty = 5 minut, 10 minut = 10 punktów, i tak dalej.

Na przykład, użytkownik zdecyduje się wybrać 10 minut. Teraz należy zdecydować, na którego konto chcesz je przenieść: we własnym lub cudzym (krewny lub przyjaciel, na przykład). Co do zasady, wybrać samą aktywację. Dlatego też wprowadzić numer „1” – „W swoim pokoju.” Teraz tylko czekać na potwierdzenie w wiadomości SMS. Komunikat wskazuje, że aktywacja następuje po 10 minutach. Z reguły nie występuje opóźnienie.

Cóż, teraz wiesz jak aktywować punkty na megafon, co oznacza, że od teraz będą mogli zaoszczędzić na połączeniach, wiadomościach i korzystać z Internetu!