559 Shares 9321 views

Długo oczekiwany ślub, lub jak zdobyć mężczyznę do małżeństwa

Ślub – najbardziej oczekiwany i ważnym wydarzeniem dla każdej dziewczyny. Piękna sukienka, elegancki welon, aw rękach wspaniały bukiet kwiatów … Ale to może pozostać tylko w snach. Ukochany mężczyzna, odnosząc się do komfortu w obecnej sytuacji, z jakiegoś powodu, nie w pośpiechu, aby długo oczekiwany wniosek. Jak sprawić, by człowiek ożenić? Co obawia: stempel w paszporcie lub zbliżającego się odpowiedzialności? Którędy do pchania go do podjęcia zdecydowanych działań?

Przed rozpoczęciem realizacji planu jest niezbędne do zrozumienia bieg myśli człowieka. Twój związek, jak, sumują się dobrze. Mamy trochę zainteresowania, zrozumienia, miłości i flirtu. Ale dlaczego nie nazywają swoich wybranych szlaków przyszła żona. Więc, zobaczmy, jak się człowiek poślubić.

seks

Większość „chłopców” są gotowe do zawarcia małżeństwa przez wzgląd na regularnym seksie. Po tym wszystkim, w „początku” wieku, są przekonani, że to jest prawdziwa miłość. Ale po 25 latach, człowiek zaczyna myśleć o swoich uczuć i przywiązania do swojego partnera. Troska, ustępując własnych myśli i wątpliwości, idzie w zapomnienie. Wczesne małżeństwo, zbudowany na jednym tylko potrzebuje pozorną miłością, w większości przypadków są związane z rozwodem.

Kobieta powinna pamiętać, że żaden z Kamasutry nie pomóc, aby człowiek się żenić.

dzieci

Większość czasopism powinni przedstawić swój człowiek niespodziewana wiadomość o ciąży. Być może najbardziej głupie odpowiedzi na kobiecej pytanie: „Jak zdobyć faceta do małżeństwa.” Dlaczego? Po pierwsze, ludzie mogą być przeciwieństwem reakcji na Państwa oczekiwania. Ty nawet nie mogę sobie wyobrazić, jak szybko może zniszczyć związek. Po drugie, nieplanowanej ciąży może wywołać burzę negatywnych emocji, które popychają cię do czynu wysypka, lub, w przeciwnym razie zostaniesz sam. Po trzecie, ich nieplanowana ciąża, wystarczy wypłukać człowieka, który jechał trochę później złożyć ofertę.

Oczywiście, jest to niemożliwe, aby zaprzeczyć przywiązanie mężczyzny do swoich dzieci, które czasami jest silniejsza niż kobiecych instynktów. Ale przejawem miłości rodzicielskiej przychodzi trochę później, kiedy dziecko staje się bardziej niezależna.

Kobieta za pomocą mężczyzna zhenivshaya nieplanowane dziecko, po ślubie będzie niezadowolony. Uporczywe opóźnienia w pracy, spotkania z przyjaciółmi lub innych absurdalnych wymówek usprawiedliwi za każdym razem innego męża opóźnienia.

Są ludzie, którzy chcą stworzyć własną rodzinę, w której szczególne miejsce poświęca się swojej ukochanej żony i dziecka. Ale ci ludzie, niestety, nie wystarczy.

wspólne interesy

Jak sprawić, by człowiek zakocha się w sobie? Wspólne interesy stworzyć idealne warunki do wzajemnego zrozumienia. Można mówić o godziny na niektórych wątków razem robić rzeczy, które kochasz lub ciekawego spędzenia czasu.

Warto zauważyć, że w ten sposób można osiągnąć dwa wyniki: albo stać się przyjacielem, lub uczynić je myśleć o sobie. Prawdziwy przyjaciel i substytutem ramię i będzie wspierać …

Druga opcja dla naszej sytuacji lepiej. Niektóre pary łączy we wspólnym przedsiębiorstwie lub ogólną pracę. Częstą przyczyną jest wielkim bodźcem i solidny fundament dla dalszego budowania relacji.

miłość

Love – jedyną odpowiedzią na kobiety pytanie: „Jak masz człowiekiem poślubić”. Że jest w stanie stworzyć silny sojusz i silną rodzinę. Na miłość mężczyźni są skłonni do zawarcia małżeństwa i być przykładowe ojcowie i rodziny mężczyźni. Tylko dla ukochanego człowieka jest gotów poświęcić swoją wolność, aby znosić kaprysy i zadowolić swoją kobietę.

A jeśli nie ma miłości, jak się człowiek do małżeństwa? Tylko jedna rzecz – aby spróbować łatwość manipulowania czułości, opieki i czułości. Pokaż wybrane jedno z nich – najlepsza kobieta. Następnie magiczna chwila nie potrwa długo!