512 Shares 2598 views

Jak wybrać Wedding Day?

Być może żadna impreza nie jest związana tyle wierzyć w świat, będzie i tradycje, takie jak ślub. W tym dniu – tak jak nasi przodkowie – każdy krok i gest pary młodej, każde słowo i każde działanie musi być skoordynowana z zabobonów ludowych. Nawet w dzisiejszych czasach, każda młoda para przygotowuje się do małżeństwa, w pewnym stopniu nadal stosować się do przekonania tych, którzy mieszkali. Zdrowy rozsądek w tej chwili po prostu nie ma, bo młodzi mężczyźni w dniu ślubu tak szczęśliwy, że zaczną się bać, jakby to szczęście ktoś jinxed. Dlatego wielu chłopców i dziewcząt z wyprzedzeniem myśleć o tym, jak wybrać swój ślub.


Wesela w zgodzie z naturą

Znaki i przekonania, aby zapewnić długie i szczęśliwe życie razem dla przyszłych małżonków, bardzo dużo, ale prawie wszystkie z nich są podobne do tego, co będzie dzień ślubu. Dobrym znakiem jest uważany za lekki deszcz, słońce strumieniowe przez i ubogich – ponura pogoda i ulewny deszcz. Jeśli Sunrise to święto z jasnymi czerwonymi odcieniami – życie młodej pary odbędzie się w obelgi i kłótni.

Wiele uwagi poświęcono miesiąca, w którym odbył się ślub. W maju – całe życie męża i żony będą „cierpieć”. Wszystko wiosna z naszych przodków nie wierzył najodpowiedniejszych razy na wesela, w przeciwieństwie do upadku. W miesiącach jesiennych w dawnych czasach zakończonych żniwach, więc uroczystościach ślubnych może być długa i bogata. ślub w październiku zapewnił młodych szczęśliwego i dostatniego życia rodzinnego. Wiele ceremonie odbywają się w okresie zimowym, w najbardziej korzystny czas dla wszystkich przedsiębiorstw. Styczniowy lub lutym ślub zapowiadał oczyszczenie i bogactwo Bride oraz silne wspólne życie. Można wziąć ślub w lecie, ale tym razem nie jest związany z żadnym przesądny lub wierzyć. W czerwcu i lipcu poślubić tych, którzy bez względu na to co, chcesz spędzić życie z kimś, kogo kochasz, ignorując konwencje.

Czego nie można zrobić w dniu ślubu

Do życia rodzinnego był długi i szczęśliwy, w żadnym wypadku nie może:

– zużycie zbyt krótki (powyżej kolana) ślubny. Wierzono w przeszłości, tym dłużej strój panny młodej, im dłużej w domu zapanuje pokój i harmonia;

– pozwalają każdemu spróbować na ślubny jednak zarówno przed obchodami, a po nim;

– sprzedaży narzeczonej. Raz to wychodzi z domu – małżeństwo rozpadnie;

– Przyszłość młodej żony, aby spojrzeć na siebie w lustrze w pełnym stroju weselnego – nie do siebie i męża drobne kłopoty.

Magiczny dzień ślubu

Jest z numerami i dni tygodnia z powodu największej liczby tradycji i zabrać – wybierz dzień ślubu powinien być zawsze bardzo ostrożnym, nawet jeśli nie wierzą w opowieści o swoich matek i babek. Uważa się, że liczba 13 w każdym miesiącu nie przyniesie szczęście, ale wręcz przeciwnie, co 3, 5, 7 i 9 – pomyślnych dni na wesela. Nie można wziąć ślub w czasach księżycowych i słonecznych zaćmień, ponieważ są one zapowiedzią walki i niezgody w przyszłej rodziny. Nie nadaje się do małżeństwa cały rok przestępny, jako najtrudniejszy i niefortunne.

Szczególnie ważne jest, aby zastanowić się, jakie dni tygodnia będzie obchodzony. Każdy taki dzień „zarządza” każda planeta, następnie wpływa na całe małżeńskie życie razem. Ślub na wtorek – dzień Mars – niebezpiecznych możliwość stałej agresji, dnia Jupiter czwartek – zazdrość i ryzyko zmiany. Najbardziej korzystne jest dniem Wenus – piątek, gdy narzeczeni się pod wpływem Bogini patronkę kochanków. Wenus sprawia, że pary życia rodzinnego ślub w piątek, będzie lekki, długo i dostatniej.

Wybór ślubu, należy pamiętać, że najważniejsze nie są tylko znaki i wierzenia ludowe, które prowadzone naszych przodków, a prawdziwa miłość, w stanie pokonać wszelkie przeszkody i połączyć dwie kochające serca.