692 Shares 6724 views

Jakie powinny być świadkiem na ślubie

Tutaj wreszcie przyszedł dzień ślubu! O nim marzy, czekając na niego, przygotowanie do niej. I w tym dniu nie chcę myśleć o tym, gdzie ślub podzielić ręczniki, a goście siedzieli, wszystko tam wystarczy pociągnąć znajomych do udziału w konkursach itp itd. Dlatego ludzie, którzy będą swoich asystentów – świadek i świadek na ślubie – trzeba wybierać z góry i wybrać odpowiedni.


Najważniejsze – nikt nie powinien być zmuszany. On nie chce? I nie będzie! Wybierz z innych znajomych. W końcu, to nie żyć z nimi, ale tylko, aby dać pierwszeństwo tym, którzy są i będą, a właściwie zorganizować jeśli to. W pierwszej kolejności skarżąca musi wyjaśnić, co sprawia, że świadkiem na ślubie. To nie pijący nie będzie działać, ale także miłośnikiem snu w sałatce, też nie jest konieczne. Konieczne jest również, aby wyjaśnić. Jeżeli osoba fal rękę i mówi, że wie wszystko, a bez niego, to jeszcze lepiej zadbane i ronda sposoby przekazują swoje stanowisko. Nigdy nie wiadomo, na co małżeństwo.

Główne obowiązki świadka na ślubie – to pomaga nie tylko pannę młodą, ale także świadectwo. Po tym wszystkim, jej delikatne ramiona rzucił tak wiele rzeczy, że nawet zapomniałem spojrzeć w lustro! Dlatego lepiej przedstawić przyszłe top współpracowników.

Jeśli myślisz razem i przemyślane szorstki plan działania, to będzie bardzo dobre. Świadkowie sfinalizuje tylko wszystko, zakup rekwizytów (a jeśli nie ufa ich smak, nie jest bez twojej pomocy) i ostatecznie stać się przyjaciółmi, aby zrozumieć, że gdy trzeba podnieść – sytuacja też są różne. Oczywiście, najlepiej, osoby te powinny być twoim najlepszym przyjacielem, który bezinteresownie dbać o swoje wakacje. Jeszcze świadkiem na ślubie wielkiego pomocnika niż głowa. Cóż można zrobić nawet pokomandovat dzień kobiet?

Jeżeli świadek ma nie jest bardzo aktywny, to wszystko sprawia, że świadkiem na ślubie, to powinien przynajmniej zostać utrzymane. Tu, oczywiście, trzeba nie tylko pogodny i spokojny facet w miarę, ale także ekonomiczne i rozważny.

A jeśli asystent panny młodej, jest również zabawa i ekonomiczne, dobrze radzi sobie z jego zadań, obowiązki świadka na ślubie są następujące:

 • pomoc w dystrybucji zaproszeń;
 • aktywny udział w zaloty;
 • Skrypt kompilacji, przygotowanie i soglasovka menu jeleń;
 • pomoc i aktywny udział w opracowywaniu i realizacji planu odkupienia przed ślubem, gdy panna młoda zostanie skradziony, zdjąć buty i inne imprezy i konkursy;
 • świadczyć pomoc w organizacji pikniku podczas spaceru po mieście i przygotowania trasy ;
 • pomoc w gości siedzących w pobliżu młodzi siedzą krewnych, a następnie – przyjaciół.

Jako świadek na ślubie powinien:

 • pomóc młodej świadectwo z bukietami w urzędzie i upewnić się, że wszyscy byli w jednej maszynie, która jest po ceremonii iść do kawiarni, gdzie będą świętować ślub. I podczas gdy młody jeździć wokół ratusza powinny być dodatkowo ozdobiona tych kolorów. Jest ładować kogoś z gości;
 • Pokoje mają kilka taksówki, jeśli jest to konieczne, aby natychmiast zorganizować samochód dla gości;
 • uważaj na gości siedzących w pobliżu (zazwyczaj krewni młodych) i odpowiedzieć na ich potrzeby, na przykład, aby napełnić kieliszki, służyć posiłków lub wydać polecenie nieostrożnych kelnerów;
 • Oczywiście, aby śledzić nowożeńcom, mają wszystko, czego potrzebują i to wtedy, kiedy jest to konieczne;
 • i najważniejsze – do naśladowania i towarzyszyć oblubienicę do niej nie ukradłem!

Oczywiście, ta opcja jest idealna, w prawdziwym życiu, taka osoba jest dość trudne do znalezienia. Ale nadal, świadek na ślubie – to nie gwiazda gościem, a jednym z głównych aktorów, a lepiej jeśli jest to co najmniej pół dopasować te cechy. A potem dzień ślubu będzie pamiętany przez długi czas a ty i gość.

Życzymy wspaniałych wakacji i zaufanych przyjaciół!