512 Shares 7987 views

Lavender ślub – ile lat? Co dać na lawendy ślub?

lawenda Roślina ma długą historię. Według legendy, ten kwiat dał Adamowi i Ewie w chwili wypędzenia z raju. Miał złagodzić smutki i problemy mogą napotkać pierwszych ludzi w nowe życie.


Lavender był używany w starożytnym Egipcie do mumifikacji i kultu. Uważa się, że roślina ta wypędza złe duchy z pomieszczeń, w których znajdują się kochankami.

Wanna z lawendy wziął rzymskiej matrony. Pachnące świeże i dał siły po ciężkim dniu. W Bułgarii, kwiaty lawendy są wykorzystywane w celu wyeliminowania migrenę, palpitacje.

lawenda ślub – wakacje z dwóch kochających ludzi. Rocznica ta nie jest na nic nie wiadomo jak łagodny roślin pachnących. Jej kwiaty są od dawna symbolem czystości, wierności i miłości.

lawenda ślub symbol

Romantyczny nazwa tej rocznicy ślubu pożyczonym od delikatnych roślin lawendy. Można go znaleźć na zboczach południowych górach i pachnący zapach kwiatu jest zachowana nawet w postaci suchej.

Lavender ślub … Ile lat Mieszkał z żoną? Dlaczego rocznica ślubu jest to imię? 46 lat małżeństwa, kilka notatek. Nie jest to rocznica, więc uroczystość prowadzona jest dość skromne.

Lawenda kwiat – symbol rocznicy ślubu. Reprezentuje trwałość relacji małżonków, którzy przeszli długą drogę razem. Pozostawił po stromych zboczach kłótni i konfliktów. I naprzód – wysokość góry, pokryte pachnącymi kwiatami.

lawenda ślub Obchodzone jest na 46 rocznicę ślubu. No już młoda para, więc może być trudno utrzymać wydarzenie. Krewni lub przyjaciele powinni pomóc małżonkom odpowiednio do spełnienia tej daty.

Psychologia relacji do 46-lecia

Kwiat lawendy od dawna związane z czułością, spokoju. W związku z tym, stosunki w parze zapewnić mądrości i cierpliwości. Małżonkowie mieszkali razem 46 lat, pozostawił łez, kłótni, zazdrości. Oni osiągnęli nowy poziom miłości i szacunku.

Partnerzy nie idealizować siebie, wybacz przeszłości krzywd i przeoczeń. Nie starają się wyglądać lepiej niż jest w rzeczywistości. Nauczyć się akceptować słabości i zalety drugiej. Są razem, rok po roku, pokonał rodzinę i problemy społeczne. Udało nam się opracować wrażliwą postawę i dbałość o potrzeby partnera.

Na tym etapie nie ma namiętności związek. Para już sobie sprawę, że wsparcie i niezawodność są dużo ważniejsze dla duchowej bliskości. Godność i spokój radość panowanie w ich sercach.

przeprowadzanie rocznica

Lavender ślubna – święto starszych małżonków. Możemy ograniczyć spotkania z rodziną. Lub piknik w parku. Para w ten dzień może być dość kłopotów i gości. Dlatego też możliwe jest organizowanie wypoczynku dla dwojga – zarezerwować stolik w przytulnej kawiarni, zakup biletów do teatru lub kina, romantyczny wieczór na łodzi.

Najlepszym rozwiązaniem dla przypadku może stać się sala bankietowa w restauracji. zakłady odwiedzających nie będzie przeszkadzać gościom festiwalu. A bohaterowie okazji nie trzeba gotować posiłki i niezliczone czyste mieszkanie po wakacjach.

Lavender Ślub: luz

Dokonywanie na rocznicę nie musi składać się z klasycznej lawendy. Ten chłodny odcień pasuje różowy, niebieski, krem, złoto, srebro, szary, biały tonem.

Sufitu (w otworze okiennym, łuk) może zawiesić latarnie i wstążek. Z żyrandolami pociągnąć origami żyłki. Ślub w lawendy płynie tkanin wykonanych z purpurowym odcieniem, białe i różowe organzy kompozycje gałązki roślin. Girlandy, balony doda do świątecznego nastroju.

Można udekorować świąteczny stół bukiet lawendy i dzikich kwiatów (rumianek, koniczyna, dzwonek), umieścić pachnące świece. Obrusy, serwetki muszą być również przechowywane w odpowiednich kolorach.

Wazony z kwiatami mogą być przezroczyste lub z fioletowego szkła. Wystrój na rocznicę będzie soczysty i luksusowe. Lavender dać finezji, dokładność. Ona wyraziste akcenty, tworzą atmosferę komfortu i zaufania.

O rejestrację krzesła mogą być gotowane białe łuki i wiązek lawendy. Na okulary krawat fioletowy, zielony, pomarańczowy wstążki. Nawet świeczniki można owinąć gałązki lawendy, koronki warkocz.

Zaproszenia ślubne lawenda

Zaproszenia dla gości i mogą być rozmieszczone w delikatnych, pastelowych kolorach. Dla jasny akcent używać malowane lub żywe gałązki lawendy. Zaproszenia do najlepszych grubym papierze – będzie to wygodne, aby ozdobić.

Sam tekst można umieścić w pracowni poligraficznej. I można handwrite zaproszenie na rozmowę. Cekiny i koraliki drobne są również ciekawe elementy dekoracyjne. Mogą one być dołączone do kleju w rogu zaproszenia lub pustym szyfrem po tekście.

Koronka, klejone na papierze, dać elegancji. Mogą wrobić słowa zaproszenia lub karty dołączyć wzdłuż. Po prawej stronie, można dodać zdjęcie małżonków. Wyobraźnia i kreatywność pomoże tworzenia oryginalnych zaproszeń dla gości.

Co dać na rocznicę?

Lavender wesele w stylu i sugeruje odpowiednie prezentu. Najbardziej popularne Prezent jest aromatyczny olej (świeca, perfumy) o zapachu lawendy.

Jest możliwe, aby przygotować panele kwiatów i zdjęć roślin bohaterów okazję. poduszka aromatyczne (lub saszetek) ziołowy wypełnienia mieszkania małżonków przyjemny kojący zapach.

Biżuteria (kolczyki, pierścionki, spinki do mankietów) z liliowy, fioletowy kamienie przypomni wam lawendy ślub.

Na rocznicę, można odebrać żadnego prezentu. Zgodnie z tradycją, to święto bohaterowie okazji dostać prezenty do domu. Ważne jest, aby zawinąć go w papier pakowy różowo-fioletowy odcień (lub umieścić w pudełku, ozdobiony kępami roślin).

Dary małżonków do siebie

Lavender ślub – to dobry pretekst, aby zrobić prezent dla swojej ukochanej. Wybór prezentu zależy od osobistych preferencji męża, żony. Ale może to być pożądany przedmiot, który od dawna marzył o żonę.

Bukiet lawendy, malowanie z lawendowego pola, koc lub Sadzonki z elementów – jest to najbardziej biegania prezenty na rocznicę. Małżonkowie mogą zaprezentować siebie przedmiotów codziennego użytku lub elementów dekoracyjnych – wazonie, zestaw herbaty, obrus z serwetki, koc, małą poduszkę.

Mąż może dać żonie niebieską torebkę, eleganckie tippet z fioletowym lub ametyst naszyjnik broszka. A oznacza – występuje w postaci purpurowej niniejszego koszuli sweter dziane, kąpielowego lub wiązaniami.

46 rocznica ślubu jest ważnym wydarzeniem w życiu małżonków. Taka para jest godne szacunku i dumy. Małżonkowie w podeszłym wieku, o trudnym życiu, nauczyłem się doceniać każdy rok spędzony razem.