304 Shares 4832 views

Naklejki na butelki weselne: oryginalne pomysły

Nowoczesne ślub wszystko uzupełnione nowymi atrybutami. Etykiety na butelkach ślub zasłużenie popularne na tych świąt. Pozwalają one nie na chwilę zapomnieć o znaczeniu tego wydarzenia zarówno przez bohaterów z okazji i gości. Oryginalna butelka może zabrać ze sobą na ceremonię, na wycieczkę atrakcji miasta i na bankiet.


Tradycyjne naklejki ślubne na butelki

W Pałacu małżeństwa , można stosować zwykłe atrybuty ślubne. Krążki gołębie itp Będą one natychmiast i uroczysty nastrój ustawić odpowiedni nastrój. W zależności od upodobań, takie obrazy mogą być wklejone na butelki z sokiem, wina, szampana i inne.

Naklejki na butelki weselne na młodego stole

Konieczne jest dostarczenie napoju do konsumpcji, jak również te, które są używane jako znak „nietykalny”. Tradycyjnie na stole młodej pary powinny stać dwie butelki szampana, którym przewiązane wstążką jasny lub warkocz. Naklejki na nich musi, oprócz kolorowych gratulacje, zawierają informacje o dacie uroczystości. Lepiej jest, aby były ukierunkowane, z nazwiskami młodych. W dobie innowacji technologicznej elementów ślubnych produkcja nie będzie czasochłonne.

Butelki z niezwykłymi gośćmi naklejki tabelach

Jeśli nie ma wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się do takiego oryginalnego ślubu atrybuty, możliwe jest, aby zorganizować butelkę tematycznie ze zdjęciami gości i krewnych! „Wódkę od Tiffany'ego”, „pieprz wódkę z jej teściową”, „balsamem svokra”, „napar od znajomych” " z testu Nektar „et al. Napoje rozsianych na stołach. Zaufanie, to efektowny dodatkowy element stymulujący zabawy.

Oryginalne etykiety na butelkach wesele

Mogą one być wykorzystywane przez gości za zorganizowanie niespodziankę. Jedna instancja nie jest zaskoczeniem, ale pole będzie bardzo ekstrawagancki prezent. Lepiej jest wydać każdej butelki do pewnego ważnego wydarzenia w życiu rodzinnym. Grając z takim Obecnie można gotować i oryginalna tosty. Oto niektóre przykłady etykiet, które mogą być stosowane:

  1. „Wraz z narodzinami pierwszego dziecka!” Nie będzie istotne obraz dziecka, co niewątpliwie będzie miało młoda para. Ilość prezentów może być nieograniczona: „Z narodzeniem siostrzyczki (brat) do pierwszego dziecka!”, „Z wielkim wkładem do polityki demograficznej kraju!” I inne.
  2. „W rocznicę mieszka razem!” Tutaj, oprócz nazwy i datą ślubu młodej, można podać numer „1” lub „365”, symbolizujące liczbę lat przeżytych i dni.
  3. Z drugiej instancji zaskoczenia i użycia na butelce naklejki ślubne: fotografia młodych w procesie specjalnych programów komputerowych i przedstawiać je w 5, 10, 15 i innych.
  4. Można myśleć o projektowaniu pocztówka „z narodzinami pierwszego wnuka!” lub „z małżeństwa syna (córki)!”, do wydania kolejnej instancji.
  5. Etykiety na butelki ślub zabawy można zrobić z bardzo nietypowej treści: „Od jedzenia pierwsze funty soli”, „od pierwszego łamanego kubka!” „Z pierwszego wspólnego wypoczynku” i innych!.