486 Shares 6464 views

Grawerowanie na obrączki: zwrotów, podstawowych zasad

Ślub – to nie tylko zabawa i piękna uroczystość. W taki dzień do życia dwie osoby decydują się zostać rodziną żyć pod jednym dachem, dzielić wszystkie radości i zwycięstwa, wychowywać dzieci i budować życie. Jednak oprócz kawałka duszy, które człowiek zawsze daje swojemu partnerowi, często chcę jeszcze jakoś podkreślić znaczenie relacji. Tutaj wchodzi w grę obrączkę jako symbol tworzenia rodziny i konsolidacji stosunków. Doskonałym wyjściem z sytuacji może być wygrawerowany na obrączki, że wyrażenie pokaże wszystkie konieczne i pożądane w jednej linii.

reguły

Zanim zdecydujesz się na taki krok, para musi starannie przygotować się na ten moment. Jeśli młodzi nie są jeszcze pewni, czy oni na grawerowanie obrączek, konieczna jest zdjęć podobnych przykładów – bardzo pomocne w takiej sytuacji. Więc nadal podejmowaniu decyzji konieczne jest, aby przestrzegać kilku prostych, ale ważnych zasad. Pierwszym krokiem jest wybór dość krótkie, ale pojemny frazę, która będzie pokazać obrączkę na życie. Mała podpowiedź: jeśli pierścień, na przykład, rozmiar 17, maksymalna liczba znaków, które może pomieścić – 17. Następnie należy dokładnie zastanowić się, gdzie będzie on czytany: wewnątrz lub na zewnątrz dekoracje. Należy zauważyć, że wewnętrzny napis jest już rozwijany, tj. K. jest mniej podatny na uszkodzenia mechaniczne. Konieczne jest również, aby zrozumieć siebie, że po grawerowanie pierścień nie może być każdy spadek lub wzrost, to powinno być zrobione przed nałożeniem etykiety, więc po prostu nie zepsuć. I, oczywiście, trzeba znaleźć dobrego pana, ponieważ jest to dość odpowiedzialne za wiele bardzo ważny krok.

o zwrotów

Więc para zdecydowała, że nadal potrzebne grawerowanie na obrączki. Zdania w tej sprawie są bardzo istotne, tak aby uporządkować wszystko i wybrać prawo – dość ciężki i czasochłonny proces. Co trzeba wybrać odpowiednią frazę? Zdecydować, co powinno być: dotykanie, poważne lub zabawy, może to być również pewne terminy i symbole; dowiedzieć się, w jakim języku będzie to – rosyjski, angielski, francuski, łaciński, itp.;. a także konieczność znalezienia odpowiedniego tekstu zarówno dla nowożeńców. I zrobić to, nawiasem mówiąc, to nie jest tak łatwo.

uznanie

Jeśli młoda para nadal sobie sprawę, że potrzebne są grawerowanie na obrączki, zwroty mogą być romantyczny sens i zawierać oświadczenie o miłości. Przykładem będzie służyć po jego krótkim tekstem: „Kocham cię”, „Na zawsze razem”, „Jedno życie – One Love”, „My Love”, „Moje serce jest zawsze z wami”, itd. Ponownie, warto przypomnieć, że wszystko .. Zestawy te mogą być napisane w różnych językach.

Prywatne fraza

Liczne inne teksty mogą zawierać grawerowanie na obrączki. Zwroty może odzwierciedlać pewne wewnętrzne cechy tej pary – „swoje” słowa lub frazy. Interesującą rzeczą w tej sytuacji jest to, że wartość takiej etykiety będą znane tylko dwie osoby – młoda para.

zwroty literackie

Może ona również zawierać frazę i zobaczyć grawerowanie na obrączki. Napisy są linią biegnącą od ulubionej piosenki, filmu, powieści. Tacy ludzie często korzystają z wierzących, powodując ulubione zdanie z Biblii lub modląc się. Już samo to warto pamiętać, że liczba liter, które zostaną zastosowane do ringu – jest ograniczona.

humor

Wyrażenie na pierścieniu sprzęgającej może być również nastrój. Co napisać w takiej sytuacji: "Game Over" (najlepiej w języku angielskim), "Zajęty (a)", "The End of Freedom", itd., Aby podjąć decyzję i wybrać cię …

678 shares 9442 views
587 shares 7656 views
Ile obrączki „Cartier”?
614 shares 2600 views
550 shares 3757 views