358 Shares 4871 views

Ile obrączki „Cartier”?

Imię Louis-Fransua Karte, wielu przywodzi na myśl wyrafinowany, stylowy biżuterię wykonaną z metali szlachetnych z unikalnych wzorów. Ten słynny Francuz był założycielem „Cartier” firmy jubilerskiej sprawia, że dekorowanie nawet rodziny królewskiej. Później wnuki słynnego jubilera otworzyła flagowe sklepy w wielu miastach europejskich, które są uważane za stolicą światowej mody. Dziś domek z kart – to norma mody, elegancji i ekskluzywna biżuteria na świecie. Ślubne obrączki „Cartier” sen do nabywania wszystkich płci pięknej.


Co to znaczy markę „Cartier” dzisiaj?

W dzisiejszych czasach, biżuteria, w tym pierścionki, takie znane marki jak „Cartier”, może sobie pozwolić każdy. Dziś biżuteria z „Cartier”:

  • mówić o dobrym materiałem dekoracji dobrobytu właściciela;
  • dowody subtelnym smaku i stylu człowieka, który postawił na akcesoria;
  • to jest gwarancją doskonałej jakości i ekskluzywności.

W produkcji firmy biżuterii używa kamieni szlachetnych i metali szlachetnych. To połączenie materiałów sprawia, że produkty są nie tylko kosztowne, ale również wyjątkowy. Zaręczynowe pierścionki z diamentami „Cartier” kosztować fortunę.

Od połowy 19 wieku, firma uruchomiła linię do produkcji ekskluzywnych zegarków, który jest również używany drogich materiałów. Obecnie duża liczba znanych aktorów i polityków pojawiają się publicznie w godzinach „Cartier”.

obrączki „Trinity” lub „Trójca”

Najbardziej popularna dekoracja mogą dzwonić pierścionki zaręczynowe „Cartier”. Sławnych i bogatych chętnie preferują tej marki, wybierając pierścionek dla tak ważnej okazji. Ten ekskluzywny akcesoria, oprócz wysokich kosztów i wyrafinowania, będzie przypomnieniem tego najważniejszego dnia w ciągu całego życia.

Jednym z najbardziej interesujących modeli można nazwać pierścień „Trinity”, lub „Trinity” – najbardziej znany i rozpoznawalny tworzenie, należące do ręki mistrza. Łączy 3 pierścienie, które przeplatają się absolutnie niewiarygodny sposób. Każda z nich wykonana jest z trzech rodzajów złota – żółty, różowy i biały. Ale z czasem, model, ozdobione ornamentami i kamieni szlachetnych. Takie zaangażowanie akcesoria symbolizuje miłość, przyjaźń i lojalność parom poślubić. Bardzo oryginalny i elegancki wygląd wszystkie obrączki „Cartier”. Cena tego modelu – od 500 000 rubli.

Oprócz dzwonków, zbieranie „Trinity” uderzające jest coraz bransoletki, kolczyki i naszyjniki, wykonane w podobnym stylu.

Platyna i oryginalność

obrączki „Cartier” z kolekcji „Love” to niezwykłe, że wszystkie elementy armatury wykonanych na podobieństwo urządzeń w pasie czystości. Takie żony pas umieścić swoich mężów, którzy chodzili na długich kampaniach wojskowych, a kluczem mu odebrany. Otrzymano gwarancyjnego zazdrosny mąż żona wierność. Pierścienie „Love” jest zwykle wykonany z białego złota i ozdobione diamentami. kosztują od 800 000 rubli.

Zbiór widać Ballerine specjalny pierścień wykonany z platyny. Są lekkie i eleganckie, ale jednocześnie uderzająca prostota konstrukcji. Cena tych akcesoriów zależy od liczby karatów diamentów w które je zdobią. Wszystkie gwiazdy próbują kupić pierścionki zaręczynowe „Cartier”. Recenzje w adresie producenta – tylko pozytywne. Wiele podziwiać konstrukcję, a niektóre po prostu napisać litery dzięki utalentowanego twórcy.

znakomity klasyczny

Pierścionki z klasycznym wyglądem, przedstawione w kolekcji Cartier d'Amour. Mają gładką powierzchnię i nie są przeładowane ozdobami. Są one wykonane z białego złota wysadzany diamentami. Takie ozdoby są proste w wyglądzie, ale jednocześnie wyrafinowany i elegancki. Ich wartość sięga 1,5 miliona rubli.

Aby jeszcze bardziej pierścienie wyłączności może napis na wewnętrznej powierzchni, która jest krótka i jednocześnie jest bardzo ważne dla małżonków.

dom biżuterii Cartier od czasów starożytnych znane za jakość i ekskluzywność swoich produktów. Dziś, dekorowanie markę stanu potwierdzonego przez osobę i jego wyrafinowanego smaku. obrączki „Cartier” będzie ekskluzywne akcesoria, które nie chcą usunąć, nawet po 50 latach spędzonych w małżeństwie.