599 Shares 1224 views

Piękne gratulacje na wesele

Znajomych odważył na taki poważny krok jako rodzina. Chciałbym, aby pomóc im w tej ważnej sprawie, i mówią, że są nie tylko ładne słowa, ale najpiękniejsze życzenia i gratulacje. Na weselu, co do zasady, zaprosił znaczną liczbę przyjaciół i rodziny, więc ważne jest, aby nie tylko szczerze przekazać moje najlepsze życzenia, ale również być zwięzłe. Być może sam wielokrotnie świadkiem rozmowny gościem, po lampce szampana, zegar zaczyna recytować swoje piękne gratulacje na wesele. To nie jest tylko nowo wykonane opony nowożeńcy, ale także wszyscy obecni (choć wszyscy cierpią). Staraj się nie opóźni gratulacyjny mowy, sprawiają, że krótki i objętości.


Gratulacje proza

Zwięzłe i oryginalne można pogratulować nowożeńcom, przypominając sobie coś zabawnego z nimi związane, zabawa i niezapomniane wydarzenie. Szczególnie zabawne, jeśli wiąże się to w jakiś sposób z nowożeńcy. To nie tylko rozbawić innych, ale także zwrócić uwagę na osobę. Piękne życzenia na wesele można napisać na pocztówce, które można odebrać w dowolnym sklepie lub zrobić samemu w formie kolażu. Często wszystkie gratulacje po prostu niemożliwe do zapamiętania, ponieważ wiele z nich, i niezwykła karta będzie zdobyłem w każdej chwili przypomnieć swoje najszczersze życzenia, to będzie pamiątki że zawsze zwróci nowożeńcy do dnia ich spotkania i małżeństwa.

Gratulacje w wierszach

Jeśli wolisz ładne gratulacje na ślub Dyskusja w formie poetyckiej, można spróbować samemu napisać mały poemat. Młoda docenią swoją kreatywność, a także goście. W takim przypadku, jeśli muza nie jest w stanie dotrzeć, można użyć następujących małych czterowierszy.

On i Ona – mąż i żona.
Urodziła się na planecie nowej rodziny.
Radość w jego oczach. Pocałować w usta.
Twoje małżeństwo będzie na pewno urodzony w niebiosach!

Miłość, piękne, serce,
Tak, że twoja rodzina jest długotrwałe.
Tak, że z dnia na dzień uczucia były piękniejsze,
A dom, koniecznie – pełny kubek.

Dzień ślubu – morze niespodzianek,
Wspaniałe spełnienie snów.
Prezenty, pierścionki, gratulacje,
Bride – delikatny symbol piękna!

Christian Pozdrowienia dla nowożeńców

Jeśli narzeczeni – ludzie wiary, a na pewno będziesz chciał wymienić go w jego szczere życzenia, można użyć następujących pozdrowienia chrześcijańskich do ślubu.

Błogosławiony niech będzie rodzina!
Błogosławiony niech będzie droga!
Jesteś zawsze pod ochroną
W wszechmocnego Boga!

Kiedy żar dwóch serc
Pan jeden sztuk,
Niebiosa doprowadzić ich do ołtarza
I ty sam Bóg błogosławi!

pragnie humorystyczny

Jeśli nie wyobrażam sobie życia bez humoru i chcesz być zapamiętany przez gości i młodych, użyj ładne gratulacje na wesele w zabawny czterowierszy, na przykład:

Zawsze żyć szczęśliwie i polubownie,
Cóż, nakrzyczeć, jeśli to konieczne.
Ale pamiętaj, że jesteś połączony szczelnie,
A ty na żywo nie może być bez siebie.
Ale nie może być smutny w ogóle
Razem, niech nam krzyczeć „Kiss”

Pamiętaj, aby pamiętać, że humor, który jest włączony w twojej powitania powinny być rozumiane przez wszystkich. Ślub niedopuszczalne dwucyfrową i szyderczy wyraz, mogą być błędnie interpretowane. Należy także unikać wulgaryzmów i dowcipy „poniżej pasa”. To może być nie tylko nieetyczne, ale także może doprowadzić do sytuacji konfliktu. W tym przypadku, są, oczywiście, pamiętać o nim, ale nie z najlepszej strony. Chociaż co za ślub bez walki?

Najważniejsze – uczciwość

Na ślubie czyjejś bardzo trudno jest być oryginalny, ponieważ najważniejszym życzeniem dla silnej, dostatniej i szczęśliwej rodziny będzie słyszalny z praktycznie każdego gościa. z pewnością można kopać w internecie, poprosić o poradę przyjaciół. Ale to nie jest najważniejsze. Co ważniejsze, aby którykolwiek z Twego pozdrowienia było z serca. Staraj się nie martwić. Tak piękne gratulacje na wesele nie były „zgnieciony”, ćwiczyć kilka razy w domu przed lustrem.