86 Shares 6806 views

Co za gratulacje z wesela porcelany do wyboru

Ślub zmienia życie każdego człowieka. Tak naprawdę tak jest. I wszyscy marzy o swoim małżeństwie trwającym tak długo, jak to możliwe, a nawet zachowanym na zawsze! Zwracając uwagę na uroczyście rocznicę ślubu, pragnę jak najwięcej gratulacji.


Nie wszystkie pary postanowiły udać się do urzędu skarbowego, ale ci, którzy się nie boją, mają prawdziwą radość. Wszyscy pamiętają dzień małżeństwa ze szczególną obawą. Ktoś robił skromny ślub, ktoś zorganizował prawdziwe święto, wszystko jednoczy jedno – uczucie miłości i nieziemskiej radości.

Moda ślubna zmienia się stale. Dotyczy to nie tylko sukni ślubnych i strojów, ale także samego procesu. W czasach radzieckich zwyczajowo zapraszano najbliższych ludzi na wesele, wszyscy dali kwiaty i ciasta, czasem rzadkie rzeczy. Ślub XXI wieku całkowicie się zmienił. W modzie hałaśliwych wakacji, duża liczba gości, drogie stroje i restauracje. Współczesne gratulacje w dniu ślubu nie są ograniczone do dobrych słów, oprócz nich nowożeńcy otrzymują koperty z pieniędzmi, eleganckimi bukietami i innymi dużymi prezentami.

Wybierz gratulacje dla ślubu nie jest trudne, teraz duży wybór pocztówek z gotowymi tekstami. Taka gratulacja bez duszy i zazwyczaj jest wybierana na wycieczki do obchodów odległych znajomych. Innym przypadkiem jest gratulacje dla ślubu dziewczyny lub przyjaciela, brata lub siostry. W takich przypadkach lepiej jest wygłaszać gratulacje, będzie to najbardziej szczera i droga dla nowo małżeństwa.

Moda uległa zmianie i obchodzeniu rocznic ślubów. Jeśli spojrzysz w historię, to w XVIII wieku obchodzono rocznicę i właśnie wtedy urodziła się ta wspaniała tradycja. Rocznica ślubu mogła sobie pozwolić na świętowanie tylko zamożnych rodzin, ona, podobnie jak wesele, była bogata. Społeczeństwo rozwijało się, czas minął, a tradycja obchodów rocznicowych wkroczyła w życie ludzi na całym świecie. Jest wiele przykładów: wiele książek opisuje rytuały, są pieśni i wiersze. W każdym sklepie można znaleźć książki opisujące rocznice ślubów według roku i tradycje ich obchodów. Rocznica obchodzona jest co roku. Najważniejszy jest pierwszy rok – wesele bawełniane, 10 lat – różowy ślub, 20 lat – ślub porcelany i inne lata. Najbardziej zaszczytne rocznice to 50 i 60 lat, złoto i diament ślub.

Pozdrowienia z weselu z porcelany są wyjątkowe, para żyje przez wystarczającą liczbę lat, ma swój własny przytulny kącik i życie. Tradycyjnie, w porcelanie rocznicę ślubu, dają naczynia lub meble, jako symbol wzmocnienia rodziny i domu. Jeśli krewnych lub masz rocznicę 20 lat, spróbuj wybrać gratulacje z weselem z porcelany. Wybierz dobry prezent: rodzice – zestaw naczyń lub drzewo genealogiczne, przyjaciele – porcelanowe naczynia do pieczenia, z odrobiną kolejnych zaproszeń do odwiedzenia lub pięknej pościeli, męża lub żony – ornament lub romantyczny wieczór. Serwowanie tego dnia powinno być specjalne. Umieść najlepsze dania, w tym porcelanę, zdobią stół z kwiatami, przygotuj dobre potrawy. Lepiej jest oznaczyć rocznicę w bliskim kręgu, wśród najbardziej kochanych i bliskich. Kiedy wybierane są prezenty, nadszedł czas, aby przygotować gratulacje ślubu porcelanowego.

Oto kilka wstępnych fraz dla gratulacje na ślub weselny, uzupełnienie ich własnymi słowami, a życzenia są gotowe.

Dwadzieścia lat to całe życie …

Porcelana zawsze była ceniona i szanowana, podobnie jak twoje uczucia …

Podtrzymałeś rękę przez 20 lat, ale to dopiero początek …

Był rok, były dwa, potem dziesięć i piętnaście, a teraz jesteś przez dwadzieścia lat …

Niech twoje uczucia będą silniejsze niż porcelana, jaśniejsze od złota i droższe niż diamenty …