519 Shares 2009 views

Jak błogosławił córkę przed ślubem, zgodnie z zasadami?

Pytanie: „Jak błogosławił córkę przed ślubem” – pojawia się przed ślubem. Jest to ważny starożytny zwyczaj. W ciągu ostatnich On przeszedł dość istotne zmiany, ale istota pozostaje ten sam. Z tego rytuału rodzice panny młodej daje pożegnanie długiego i szczęśliwego życia w małżeństwie. Sama procedura ta nie jest bardzo skomplikowane i zajmuje bardzo mało czasu. Ma swoje korzenie w starożytności, gdy wpływ Kościoła w życiu ludzi, była znacznie większa niż jest teraz, ale dziś jest obecny w tej chwili rytuału religijnego.


Kiedyś było tak,

Wcześniej zwyczaj był zupełnie inny i obrzęd przeprowadzono na zupełnie innym etapie celebracji. Wcześniej procedura odbywa się na etapie, gdy potencjalny konkurent o córkę zbrojeń. Po zgoda została uzyskana, rodzice byłby sam z młodymi i dał im na pożegnanie do długiego i szczęśliwego życia. W tym przypadku, wszystko musi być zrobione z ikoną w rękach, który został wdrożony do przyszłego męża i żony.

Jak błogosławił córkę przed ślubem? W końcowym etapie konieczne było pocałować ikonę, która jest następnie przesyłany do młodych i stał się talizmanem ich przyszłej rodziny. Na tej i zakończyła przed taką procedurę. O tym, kto powinien być na ikonie, bez sztywnych ograniczeń. To było lepsze, jeśli jest to pamiątka rodzinna, który wcześniej przeszedł przez rodowej linii. Ale jeśli nie było takiej ikony, a następnie używamy obraz z wizerunkiem Matki Bożej. Wierzono, że zapewni to długie i szczęśliwe życie razem.

nowoczesne wykonanie

Czasy się zmieniają, a wraz z nimi zwyczaje. I jak błogosławił córkę przed ślubem, istnieją pewne różnice. Jeżeli wcześniej procedura ta miała miejsce na scenie kojarzeń, ale teraz pojawia się po tym wiano, gdy narzeczona przeszedł wszystkie testy i wreszcie trafia do ukochanej. To może uczestniczyć jako rodziców młodej pary. Ikona musi być przygotowany z wyprzedzeniem. Lepiej jest, jeśli ceremonia odbędzie się w małym gronie – tylko para i rodziców. Aby to zrobić, możesz być sam w pokoju. Błogosławieństwo rodziców narzeczonej zachęcani, aby przygotować z wyprzedzeniem. Lepiej, jeśli będzie wymawiane przez siebie, z serca, a nie anonimowa, wielokrotnie użył słowa. Tam na pewno należy wspomnieć, że trzeba traktować siebie ze zrozumieniem, że potrzeba, aby być razem, bez względu na wszystko. Pod koniec rozstanie jest konieczne, aby mieć pewność, że nowożeńcy całują ikonę, a następnie rodzice, opiekun i przyszłość rodziny powinny zostać przeniesione do młodych. Po tym, ceremonia ślubna będzie kontynuowane.

streszczenie

Błogosławieństwo młodych rodziców panny młodej, która symbolizuje niech oni córkę do dorosłości. Teraz ona wychodzi z ich rodziny i tworzy nową jednostkę społeczeństwa. Jednocześnie chcą jej wielkie szczęście rodzinne, wzajemne zrozumienie. Lepiej jest poświęcić kilka prób z góry przed lustrem jak błogosławił córkę przed ślubem. Pozwoli to, aby pracować, aby czuć się bardziej pewni siebie, aby uniknąć incydentów, które mogą wystąpić podczas improwizacji.