428 Shares 6771 views

Koszt zapasów CS: GO. Najdroższe Zdjęcie CS: GO

Gra Counter-Strike: Global Offensive, znany w środowisku gier jako CS: GO, gdyż uwolnienie zdobyła wielu fanów. Miliony ludzi na całym świecie poszukiwali i nadal poszukują teraz zarobić wyższe stopnie i osiągnąć pewne sukcesy w grze. Sprawiają, że nie jest tak łatwo, bez odpowiedniego sprzętu. Ile trzeba wydać na zakup broni i zbroi, a jaka jest cena sprzętu jest aktualnie działa w Counter-Strike?

Od czego zależy koszt inwentaryzacji

Koszt zapasów CS: GO w niektórych przypadkach jest przyzwoitą kwotę przekraczającą nie tylko cenę komputera, na którym zainstalowany grę, ale w ogólnym kosztem wszystkich nieruchomości gracza. Co to jest przewodnik dla programisty w tworzeniu cen? To ważne cechy broni i jej wygląd. Ponadto brane pod uwagę takie czynniki, jak klipy wydajność, szybkość ładowania, elementów jakościowych (lekko uszkodzone, hartowana, przetestowany i r. H.) oraz dodatkowy bonus (redukcja prędkości branie zakładników, na przykład).

Elementy wyposażenia i broni w grze sklepie lub na specjalnych środków może być bardzo kosztowne. inwentaryzacja cena CS: GO zależy od przybytku, czyli wygląd karabinu, nożem lub pancerza. Najbardziej popularne, a więc drogich skór do AWP «Azimow», Dragon Lore i tulei. Szansa na uzyskanie w grze jest bardzo mały, więc koszt inwentaryzacji CS: GO, wykonane w tych stylów, czasami nawet do kilku tysięcy dolarów.

Najtańsza Zdjęcie w CS: GO

Początkujący gracze, aby dowiedzieć się, że gra jest najlepsza z tanich, ale jednocześnie potężną bronią. Koszt zapasów CS: GO w tej kategorii są zazwyczaj objęte waluty w grze, więc gracze nie będą musieli inwestować w grze na prawdziwe pieniądze. Więc stanowią najtańszy sprzęt:

  • pancerza na ciele, oraz głowy, Kevlar Kevlar + kask, Kit Rescue Defusal Kit (400 do 1000);
  • Pistolety Glock-18, P2000, P250 i automatycznego CZ75 Desert Eagle (300 do 700);
  • pistolety MP-9 (odpowiednio, 175, 1250 i 1700), MP-7 oraz MAC-10.

Nieco droższe będzie kosztować graczy ataku i karabiny snajperskie. Koszt zapasów CS: GO w tej grupie towarów rozpoczyna się od 1500-1700 waluty w grze. Są najtańszym snajper karabin szturmowy dla SSG 08 karabiny AK-47 i Galil AR. Niewielka ilość będzie wymagać zakupu granatu.

Najdroższe pozycje w CS: GO

Jakie narzędzia w grze CS: GO będzie kosztować gracze są bardzo drogie? Oczywiście, kosztowne przedmioty są to przede wszystkim te, które mają zdolność penetracji pancerza obronny, zmniejszenia ładunków wybuchowych w czasie instalacji lub ich neutralizacji i t. D. snajper karabiny SCAR-20 i G3SG1, których wartość waluty jest w grze o 5- 7000.

Jak dziwne, jak się może wydawać, ale najdroższe narzędzia CS: GO ma tylko oryginalny kolor: jak wąż skórę, z płomieni, i tym podobne. Szansa na uzyskanie takiej broni jako nagrodę za wygrane walki jest tak mała, że wielu graczy woli kupić skórki na prawdziwe pieniądze. W tym przypadku gracz może zapłacić za piękny wygląd zewnętrzny swojego karabinu ponad 2000 dolarów.

Jak uzyskać drogiego sprzętu: Donatien czy nie?

Uzyskaj drogich broni lub skórę na kilka sposobów. Jednym z nich jest całkowicie bezpłatny: do udziału w bojowych walk gier jak często i długo, jak to możliwe. Ale fakt, że szanse na uzyskanie tej inwentaryzacji na koniec meczu jest zbyt niska, tylko 0,2-0,5%. Dlatego wiele osób woli uciekać się do kupowania broni pudełka na koszt 2 $ za akcję. Nie należy zapominać, że rzadkie skórki, noże i broń w poprzek w każdym dwieście pudełku. Najprostszym, a tym samym kosztowny sposób, aby uzyskać rzadką sprzętu – kup go na specjalnych środków. W tym przypadku, gracze będą musieli zapłacić za jeden przedmiot co najmniej 500 dolarów.

Wiele początkujący gracze mogą zastanawiać się, czy inwestować w grze zarobione pieniądze w prawdziwym życiu, aby uzyskać zabójcę lub po prostu piękną broń. Może jest szansa, aby zebrać przyzwoity egzemplarzy, z trochę więcej czasu, aby zagrać? Lub odrzucić wszelkie wątpliwości i po prostu kupić swój ulubiony karabin, powiedzmy, 1500 $? Oczywiście, kupując broń lub skórki z nim jest dobrowolne. Na przykład, jeden Fin stał się znany na całym świecie ze względu na fakt, że wartość jej zapasów w CS: GO wyniosła prawie 44.000 $.