173 Shares 2841 views

rocznica skrypt 35 lat kobieta

Trzydzieści pięć lat – idealny wiek dla kobiety. To jest, kiedy nadal czuję się jak młoda dziewczyna, ale już pełne doświadczeń. Większość z nas już dostał trzydzieści pięć rodzin, dzieci, przedstawili swoje kariery. I rzeczywiście, już stoją mocno na nogach. Zwykle w tym wieku kobieta ma ugruntowaną krąg przyjaciół i dużo krewnych. Co myśleć o wypoczynku stał niezapomniany dla bohaterem dnia? W tym artykule znajdziesz kilka użytecznych wskazówek i zaleceń dotyczących tego tematu.

Wymyślić scenariusz jubileuszu 35 lat kobiety, nie jest tak łatwo. To ma swoje gusta i preferencje, więc jeśli ich nie znam, skonsultować się z jej przyjaciół, zapytać ich rady i prosić o pomoc w organizacji, tym bardziej, że w każdym przypadku trzeba będzie pomocników.

Tak więc, od czego zacząć pisać scenariusz jubileuszu 35 lat kobiety? Oczywiście, z listy gości. Napisz nazwiska wszystkich gości, aby wiedzieć, jak wybrać miejsce na uroczystości. Na przykład, jeśli masz małe mieszkanie, a liczba gości przekracza czterdzieści lat, potem trzeba wynająć pokój. I to będzie lepiej, jeśli poszukiwanie miejsca dla rocznicy uruchomieniu jeden lub dwa dni przed obchodami, ale znacznie wcześniej. Ponadto, obchody będą miały więcej miejsca wykończeniowe, ponieważ chcesz zaokrąglić numer Birthday Girl zapamiętał na całe życie.

Następnym krokiem będzie powitanie 35 lat staruszka. Co wybrać, napisz własną rękę, lub pożyczyć? Jeśli nie masz talent do wersyfikacji, a następnie poszukaj wierszy lub tosty Internecie. Na przykład:

„Nieważne, że trzydzieści pięć lat,

Nieważne, że latanie roku.

Po tym wszystkim, zawsze można być szczęśliwym

A w dwudziestu do czterdziestu pięciu.

Chcemy być szczęśliwi,

Ku uciesze nas wszystkich, przyjaciół,

Pragniemy pozostać tak piękne

I umiłowani, jak zawsze! "

Jeśli chodzi o tosty, to gratulacje na 35. rocznicę kobiety, jeśli trzyma szklankę lub kieliszek, nie powinno brzmieć tak: „Gratulacje. Życzymy szczęścia i miłości. " Trzeba coś bardziej poetyckie i piękne. Na przykład: „Ty zawsze pozostał dla nas wszystkich przykładem do naśladowania, bo masz wszystkie cechy, z których wiele snu. Dziękuję Bogu za to, że ten promień światła pojawił się w moim życiu, jak ty!”. Zgadzam się, ten typ gratulacje 35 lat kobieta będzie brzmieć lepiej niż w pierwszej wersji. Jeśli nie możesz zapamiętać słowa, a następnie zapisz go na kartce papieru i czytać tak, że inni nie widzieli.

Rytm festiwal zawsze ustawia toster, więc lepiej, aby zobaczyć się ze specjalistą lub rozważyć scenariusz jubileuszu 35 lat dla kobiety. W pierwszym przypadku, wymagana finanse, aw drugim na pomoc przyjdzie w Internecie. Sieć nawet takie scenariusze można znaleźć, gdzie wszystko jest przypisany do ról. Jednak w tym przypadku trzeba aktorów, którzy mogą stać się bohaterem dnia zamknięcia.

Pozostaje tylko myśleć o dar i zrobić szlif do wnętrza pomieszczenia. Wybierając prezent nasze zalecenia są mało prawdopodobne, aby pomóc, ponieważ nie znamy preferencje urodzinach dziewczyny. Ale nie dają coś stereotypowej, takich jak perfumy lub ogromnym koszem kwiatów.

Pokój trzeba zacząć dekorowanie z flory. Im więcej, tym lepiej. Jaki jest Twój ulubiony kwiat jubileusz? ozdobić ich krawędzi stołu, na którym będzie siedzieć. A reszta pomieszczeniu może być bardziej piękny z małych kwiatów dziedzinie. Nie zapominaj, balony wypełnione helem. I uczynić kolejny ogromny, w którym wiele małych. Mogą przerastają urodziny dziewczyna w tańcu. Salute – również kwestia znaczne. Jeśli finanse pozwalają, zorganizować prawdziwe fajerwerki, a jeśli nie, to i światła Bengal wymyślić.

Oczywiście, jeśli można zaufać scenariusz jubileuszu 35 lat kobiet i organizacji profesjonalistów wypoczynkowych zrobić. Ale jeśli nie jest możliwe, a następnie zebrać, prosimy o cierpliwość i przekazania do obchodów urodzin na urządzeniu!