225 Shares 2063 views

Przykładowy scenariusz bajka dla dorosłych „gingerbread man w nowy sposób”

Kim są dorośli? Są to te same dzieci, tylko trochę zmęczony. Są jak dzieci kochają zabawki, zabawki mają tylko trochę więcej wielkości. Poczwarki przekształcić manekinów lub własnych dzieci żyje maszyn – w prawdziwych samochodach, lalki posudku – w przedmioty codziennego użytku.


Oraz w odniesieniu do bajek – tam nie ich dziecko nie będzie w stanie wygrać walkę z najpotężniejszych miłości! Horror i mistycyzm nie idą w telewizji, nie mówiąc już szans wujostwa (nie wspomnę, że wiele babci i dedulechka) we wszystkich rodzajach gier PC z takim apetytem – Słabo niż jakiekolwiek dziecko. Tylko nie płacz, gdy są one oderwane od monitora.

Więc nie powinno być zbędny, jeśli podczas jakiegokolwiek wypoczynku, na przykład, firmowe, krótko przekształcić dorosłych i dzieci działają na luz. Scenariusz opowieści dla dorosłych, można napisać swój własny, oparty na żadnej znanej opowieści. A niektóre z jego zmodyfikowane, aby zawierać humorystyczne momenty.

Można, na przykład, wydawało się, zaczynają odgrywać baśni „Tysiąca i jednej nocy”. Bardzo zabawne jest to, czy główny bohater coś niejasno przypomnieć widzom naczelny: niektóre zwroty lub gesty. Ale to nie powinno być wstyd! A ona Shaherizada może również być prototypem sekretarz lub głównego księgowego. I to właśnie w środku tej sceny bajki dla dorosłych Pasuje prostu super! Po tym wszystkim, to samo miejsce w każdej wspólnocie zabawnych incydentów. Oto niektóre z nich nawet powiedzieć gawędziarz Shaherizada jego „szef”.

I nawet bardziej interesujące jest to święto, kiedy zabawne skecze, bajki dla dorosłych, a nawet całej wydajności jest odłożyć mankiet. Oczywiście, przygotowanie imprezy powinien być pewien, że wszystko jest bardzo dobrze przemyślane z góry za każdy uczestnik napisać słowa na osobnej kartce papieru – który, nawiasem mówiąc, powinno być trochę skrypt sam dla dorosłych bajki i musi być napisana czytelnie. Lepiej jest, jeśli główni kilka razy wcześniej czytać na głos do niego.

Tak więc, na przykład, graliśmy bajkę „The Gingerbread Man w nowy sposób.” Nawiasem mówiąc, scenariusz bajka dla dorosłych powinny być również dostarczone kostiumy dla aktorów. Mogą one obejmować: okulary i buty dla starca; fartuch i szalik na starej kobiety; odpinany futro kołnierz dla pań, kurkami i zalotna kapelusz z szerokim rondem; czerwony łuki i prekursor nasadki polem królik; kapelusz i motyl męska dla Lovelace-wilk, futra WPR i brodę do zniesienia.

Teraz proponujemy, aby przejść na scenie, którzy chcą wziąć udział w grze, trzech mężczyzn i trzy kobiety. Role mogą dać siebie, zwłaszcza mężczyzn – dla kobiet, mężczyzn i kobiet -. Aby to zrobić, zbudować szereg artystów w: po pierwsze, wszystkich ludzi, a następnie wszystkie kobiety. Słowo z napisem, do których one należą, składany w odwrotnej kolejności. To zamieszanie będzie miało efekt zabawy. Po tym wszystkim, co może być śmieszniejsze niż poważnych dorosłych mężczyzn z łukami i nad uszami w czapce! Lub małe modna dziewczyna z ogromnymi starych kobiet okulary na nosie, który nawet do tej samej ładowni na gumce. I ogromne buty!

Po zmianie wiodącą wyjaśnia zasady gry: będzie czytał słowa na temat scenariusza, aktorzy przerzucili nazwie działania. Ale jak tylko w słowach autora spotka nazwę znaku, powinien natychmiast recytować głośno zdanie.

Wiodącym ujawnia scenariusz bajka dla dorosłych i brzmi: „W królestwie daleko od stacji metra, tam mieszkała staruszka” Starzec natychmiast reaguje, podnosząc wzrok znad laptopa, jego wyrażenie „mój krasotulya! I tutaj myślę, nagłą wojnę, a ja jestem głodny, „Lead kontynuuje:” Marność w piecu mikrofalowym, starając się zadowolić jego dziadek staruszkę, „stara kobieta wkłada słowa:” Och, chciałbym mieć tylko jeden dzień stać, więc trzymają Night „Host” ona pieczone kok, prowadzone męża. Był moment połknięcia go bez krzywiąc. Tylko jeden swędzenie zrobić wszystko starca „-” krasotulya kopalni! Myślę tu nagle wojna, a ja jestem głodny? „-” Ponownie przyczyną jest brane staruszkę „-” Och, chciałbym po prostu stać dni, tak aby utrzymać się noc "

Ten odcinek można powtarzać kilka razy, tak długo, jak artyści wiedzieli, co powiedzieć ich słowa mają za każdym razem z inną intonacją.

Następnie należy przyjść innych bohaterów bajek, a pierwszy – Bunny. „Poszedłem do ducha pieczone po mieście … rozpatrzenia jego Bunny” Bunny „diety nie może być naruszone” – „gonić jej koloboks zapachowych schodach bezpośrednio do apartamentu starego człowieka” – „krasotulya kopalni! I tutaj myślę, nagłą wojnę, a ja jestem głodny? „-” A potem puka do mieszkania do niego Bunny „-” Dieta nie może być naruszone „-” Otworzyłem drzwi staruszka „-” Och, chciałbym mieć tylko jeden dzień stać, tak noc trzymaj się! "

Sama fabuła bajek mogą być skonstruowane w taki sposób, że Bunny – jest wnuczką starszych, jak wilk – jej wielbiciel, który powtarza: „Miłość opada nagle!” I sitowie Przez.

Kurka samo – to mama wilk że goni go trzymać go z powrotem. Słowa mojej matki może być jak „piękny serce ma tendencję do zmiany!"

Niedźwiedź może być słowo „Chubby Love it!” On nie był częścią rodziny, po prostu widziałem, że uciekli, a także zdecydowali się nadążyć.

W ogóle, najważniejszą rzeczą nie jest tu nawet opowieść historia, a mianowicie moment zmienia grę i kreatywność, które muszą zostać ujawnione podczas improwizacji aktora. A fakt, że artyści będą upewnij się, aby wykreślić swoją wizję – że nikt nie powinien wątpić. I święto jest wymagany do uzyskania niezbędnej ładunek humoru i dobrej zabawy!