442 Shares 5485 views

Shugaring: przeglądowi plusy i minusy, ceny

Shugaring – jest jedną z metod usuwania niechcianego owłosienia. Korzenie idzie na Wschód: jest lokalna piękność po raz pierwszy zaczął używać „sweet” depilacja w zwalczaniu niepożądanej roślinności. Ale kobiety Wschód zawsze był znany ze swojej grubej ciemne włosy, odpowiednio, a na ciele nie były one jasne i miękkie, a ich usunięcie było niezbędne, aby poświęcić dużo czasu i pieniędzy. Dlatego spośród wszystkich znanych metod depilacji bezbolesny i najbardziej skutecznych sposobów zwalczania nadmiernej roślinności nadal shugaring znalezione na ciele. Opinie na temat tej procedury, kobiety są jednoznaczne: metoda jest dobra pod względem ceny i wydajności.


Zgodnie z jego zasadą tej metody jest podobna do woskowania, ale nadal ma wiele zalet.

korzyści shugaring

Dostępność. Procedura ta może być wykonywana zarówno w salonie lub w domu. Oczywiście, w domu, na przykład depilacja będzie kosztować zaledwie grosze, ponieważ podstawowe składniki do gotowania makaronu są cukier, woda i sok z cytryny. Dlatego ta metoda depilacji nie może sobie pozwolić nawet kobiety o dochodach poniżej średniej.

Gippoalergennost. Jak już wspomniano, pasta shugaring zawiera wyłącznie substancje naturalne, więc ta metoda jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry (nawet wrażliwych) i dla kobiet, które są podatne na alergie.

Bezbolesny. Kobiety, które mają bardzo niski próg bólu, może być z odwagą pozwolić shugaring. Recenzje już doświadczył ten sposób po raz kolejny potwierdza swoją bezbolesne i niską inwazyjność. Wynika to z faktu, że jest absolutnie karmel przyklejone do skóry, a zatem jej nie traumatize. Ponadto, podczas shugaring wykluczone oparzenia, siniaki i zaczerwienienie.

Czas trwania efektu. Średnio po zabiegu skóra pozostaje gładka nawet przez 20 lub więcej dni. Żaden z mniej lub bardziej dostępnych metod depilacji nie dają takiej trwały efekt. Ponadto, problem wrastających włosków już nie przeszkadza jak po depilacji woskiem jak karmel usuwa je z cebulą.

Istnieje wiele zalet shugaring procedur, których opinie kobiet na całym świecie są pozostawione do kobiet witrynach lub dzielących z komunikacją na żywo. Na przykład, efekt peelingu, usuwając już wrastaniu włosków, znaczne spowolnienie wzrostu włosów i wiele innych miłych chwil.

Shugaring jako leczenie salonie

Ze względu na jego jakość i skuteczność shugaring to jeden z niedrogich i popularnych metod usuwania owłosienia u kobiet z różnych pokoleń i z różnymi dochodami.

Na podstawie tego popytu, prawie we wszystkich salonach wraz z woskowanie oferta usuwanie włosów przy użyciu cukru. Oczywiście, kabina nie jest stosowany karmel, gotowane własną rękę. Tu stosowane są gotowe mieszanki, które są produkowane fabrykę kosmetyków. Oczywiście, zawierają znacznie więcej składników niż pasta domowej roboty, mające na celu zmiękczenie i nawilża skórę, która nie może wpłynąć na cenę shugaring zabiegi w salonie. Recenzje klientów pozostają pozytywne: za cenę, metoda ta jest nadal dostępny i wosk jednocześnie mniej bolesne.

Jeśli zdecydujesz się pozbyć owłosienia w salonie, specjalny proces przygotowania wymaga: w przeciwieństwie do innych metod, shugaring pasty usuwa długie włosy 2 mm (dla porównania, wosk jest długość usunięta powinna wynosić co najmniej 5 mm, a to powoduje pewien dyskomfort).

Otrzymywanie karmelu depilacji

Jeśli zdecydujesz się usunąć włosy w domu, trzeba będzie cukier, woda i cytryna. Z tych składników przygotowujących makaron shugaring. Komentarze pozostawione na forach kobiecych, które pomogą Ci znaleźć najlepszy przepis na ten wspaniały mix. Niektóre kobiety ugotować w jednym zabiegu, a niektóre – z góry i po prostu podgrzane odpowiednią ilość w łaźni parowej lub w kuchence mikrofalowej.

W każdym razie, ciepły karmel trzeba przejechać opuszkami palców, a jeśli to nie przykleja się do skóry, gratulacje: jesteś przygotowaliśmy niniejszy pasty shugaring. Po tym wszystkim, to jest istota tego: musi trzymać się tylko na włosy, a nie skórę.

Shugaring – własny proces usuwania włosów

Rozważmy teraz samą procedurę usuwania owłosienia za pomocą karmelu. Jak zrobić shugaring? Liczba kobiety tutaj są podzielone: jedni użyć specjalne pasy tkaniny, tak aby mówić metodę banding, a druga połowa po prostu rzuca wklej na swojej formacji skóry i ciągnie go.

W każdym razie, zanim procedura jest konieczna, aby przetrzeć tonikiem skórę lub placówek medycznych i odtłuszczone z talkiem. To dodatkowo chronić tę część przed uszkodzeniem. Następnie, pasta powinna być stosowana z kijem gęstą warstwą przeciw wzrostu włosów. Usuwania włosów bezpośrednio szarpnięcie: rozdarcie lub zamrożone warstwę karmelu lub paska tkaniny, która była poprzednio używana pewnie gładki.

Po usunięciu wszystkich niepożądanych reszt cukrowych tylko włosy spłukano wodą. Nie zaleca się stosowania odpowiedniego balsam lub oleju, ponieważ zatyka porów otwartych, które mogą prowadzić do niepożądanego stanu zapalnego.