658 Shares 8083 views

Narodowość Abraham Russo. Avraam Russo: Biografia Życie osobiste

Artykuł opowiada o popularnej piosenkarki Avraam Russo, jego dzieciństwie, początkach kariery, życia osobistego i planach na przyszłość. Ponadto, czytelnicy nauczą który naród Avraam Russo. Przyjemnej lektury!

Avraam Russo: rodzina, dzieciństwo

Przyszłość słynny piosenkarz urodził się w Syrii, gdzie jego ojciec, francuski wojskowy, był traktowany w szpitalu. matka Rousseau pracował tam jako pielęgniarka. W chwili obaj mężczyźni byli miłością rodziny, więc każdy związek one powstały. Wkrótce po śmierci ich małżonków, i znowu los przyniósł te dwie osoby. Byli bardzo religijni, więc dziecko zostało nazwane po ojcu wszystkich narodów – Abraham.

Niestety, przyszłość piosenkarz stracił ojca wcześnie. Chłopiec miał siedem lat, kiedy to było. Aby wyżywić rodzinę, matkę przyszłego piosenkarza pracowałem w trzech miejsc pracy. Wkrótce, wraz z dziećmi wyjechała do Paryża, a następnie do Libanu. matka piosenkarza chciał, żeby dostać wyświęcony, a od dzieciństwa zaszczepił w nim miłość do religii. W Libanie, chłopca z wielką przyjemnością w nauce klasztoru.

Zamiłowanie do śpiewu

Według piosenkarza, śpiewał od najmłodszych lat i uczestniczył w wielu konkursach i był członkiem grupy młodzieży. Chłopiec kochał publiczność, nie jest łatwo zdobyć jej uwagę. Nie jest zaskoczeniem, że po ukończeniu studiów w klasztorze Rousseau postanowił studiować śpiew profesjonalnie.

Pierwszy sukces

Dzięki swojemu talentowi Avraam Russo szybko zyskał fanów na Bliskim Wschodzie iw Europie. W tym samym czasie przebywał na Cyprze, gdzie pracował w bardzo popularnym klubie. Podczas jednego z występów młodego piosenkarza powiedział prezes „AST” i zachęcił go, aby przenieść się do Moskwy. Rosyjska piosenkarka podpisała kontrakt z dobrze znanej wytwórni.

Popularność w Rosji

W roku 2001, Rousseau zaśpiewała w duecie z Kristinoy Orbakayte. Ich wspólna piosenka „Miłość nie jest bardziej” szybko znalazła fanów. Więc Abraham stał się znany w całym kraju. W tym samym roku stał się przebój Amor. Na tle sukcesu Aguilera i Rousseau kontynuował współpracę. Piosenka „Just love you” od dawna zajmowały szczyty list przebojów. Rosyjski słuchacze lubiany i prace solowe wokalistki – „Wiem”, «Wesele».

W ciągu pięciu lat od śpiewu kariery Abraham szybko poszły w górę. Do roku 2006, osiągnął swój szczyt. W tym czasie piosenkarka sprzedała 10 milionów egzemplarzy swoich albumów. W ciągu roku dał około 220 koncertów.

Narodowość i wiek piosenkarza

Singer Avraam Russo, narodowości , z których nie jest całkowicie jasne, z jakiegoś powodu, ukrywając go od społeczeństwa. Jak przyznał aktor uważa się człowiekiem pokoju. On miesza krew. Piosenkarka urodziła się w Syrii, jednak on sam nie uważa syryjskiego. Jego rodzice – Ormianie, a my jeszcze zadać pytanie, kto, dla narodu Avraam Russo. W różnych wywiadach wokalista dał inną odpowiedź. Na przykład, odmówił komentarza na temat jego pochodzenia w 2004 i 2008 roku. Będąc w Armenii w 2011 roku, powiedział, że piosenkarz był ormiański. Jednak w oficjalnej biografii Avraama Russo narodowość nie została określona. Jednocześnie ma ormiańskie obywatelstwo.

Tak więc, można powiedzieć, że narodowości Avraama Russo – zwłaszcza intymne rzeczy dla niego. To jest naprawdę człowiekiem na świecie, bo piosenkarka jest płynnie w trzynastu językach!

Jak stary Abraham Rousseau w tej chwili? Urodził się 21 czerwca 1961, w związku z tym, że był w '53.

Twoje prawdziwe imię i nazwisko etap

Istnieje kilka odmian prawdziwe imię piosenkarza: Abraham Ipjean Abraham Ipdzhyan i Apraham Ipdzhiyan. Według Rousseau, jego nazwisko jest tureckiego pochodzenia. „Yip” oznacza „nici”, a jego przodkowie byli właścicielami fabryki nici. Rousseau – nazwisko matki piosenkarza. Wziął ją w 1994 roku jako pseudonimem. Z greckiego oznacza „czerwony”.

Avraam Russo: miłość życia

W 2004 roku, podczas trasy koncertowej w Tour of New York, wokalista poznał swoją przyszłą żonę Morella Ferdman. Wkrótce wyznawali sobie nawzajem w miłości. Rok później kochankowie byli małżeństwem. Ślub odbył się w Moskwie, a zimą byli małżeństwem w Izraelu. W 2006 roku, najstarsza córka tej pary Emanuele urodził się sześć lat później, w 2014 roku, urodził Ave Maria.

Pierwsza próba na piosenkarza

19 sierpnia 2006 o godzinie drugiej w nocy Rousseau i jego ochroniarz jechaliśmy do domu po przemówieniu na otwarcie kasyna. Tam czeka na żonę piosenkarza, który był czwartym miesiącu ciąży. Przed domem samochodu Rousseau strzela z nieznanym urządzeniem. Kule trafiony w nogę i opuść z powrotem Abrahama. Będąc w szoku, piosenkarka była w stanie nacisnąć na pedał gazu i jechać na miejsce tragedii. Po przejechaniu kilku kilometrów, Rousseau stracił przytomność.

Ochroniarz natychmiast pojechaliśmy piosenkarza do szpitala, gdzie był uczynił najbardziej skomplikowane operacje. Rousseau stracił 3,5 litra krwi. Lekarze nie dają żadnych pozytywnych prognoz. Był również mocno okaleczone nogi wykonawcy. Lekarze nawet zamiar ją amputować. Na szczęście zostało to uniknąć, ale szanse, że Rousseau będzie znowu chodzić, prawie nie było.

Próbowali bardzo duży pokryte przez prasę, fani przeżywają byli na służbie w szpitalu i modlić się o odzyskanie idola.

Piosenkarka była w stanie powrócić do życia i zaczął odzyskiwać i ponownie nauczyć się chodzić. Obawiając się nie tylko o swoje życie, ale dla życia ciężarnej żony Rousseau postanowił przenieść się z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Tam przeszedł kilka operacji, a wokalista wstał.

Możliwe przyczyny zamachu

Do tej pory nie wiemy, kto zastrzelił słynnego piosenkarza. Możemy przedstawić różne wersje przyczyn zamachu:

  1. Mściwy inwestor. Właściciel firmy „AST”, który przyniósł piosenkarza do Rosji i rozpoczął jej promocję, biorąc pod uwagę, że pieniądze są marnowane. Być może to było powodem zamachu na Rousseau.
  2. demontaż biznesu. W 2006 i przedstawiła tę wersję, ale w tym czasie piosenkarka nie ma żadnych projektów komercyjnych. Dlatego ten motyw jest dość daleko idące.
  3. Narodowość Abraham Russo. Powód ten nie jest również wykluczone. Jednak jest mało prawdopodobne, że armeńskie Abraham Russo może być głównym motywem zabójstwa.

Powrócić do Rosji

Trzy lata później, w 2009 roku, Rousseau powrócił do kraju z wycieczki wokół nowego albumu symbolicznie zwany Zmartwychwstanie – «Zmartwychwstanie”, w którym śpiewa w stylu lounge. Ta powolna muzyka, która daje osobie spokój. Nowy album Rousseau był sukcesem powrócił do rosyjskiej sceny, a nie z pustymi rękami.

Druga próba

W maju 2014 roku w Moskwie, w domu na Prospekt Kutuzowa, wybuch, który zniszczył trzy piętra. Właściciel jednego z mieszkań był Avraam Russo. Jednak okazało się, że podczas gdy wokalista prawie nie pojawił się w domu. Wraz ze swoją rodziną mieszkał poza miastem. Był to atak na piosenkarza, jest nieznany. Być może był przypadkowy ofiarą.

piosenkarka biznesu

W Nowym Jorku, Abraham Russo ma własną restaurację. Według piosenkarza, w tym samym czasie marzył całe życie. I otworzył jego restauracja nie jest dla biznesu, ale dla duszy. Przypadki Rousseau w swoich nowych przedsięwzięć są skuteczne, co jest z pewnością bardzo zadowoleni z piosenkarką.

Avraam Russo dzisiaj

Do tej pory, piosenkarz i jego rodzina mieszka w Nowym Jorku. Avraam Russo został w branży restauracyjnej, koncertuje, czasami przychodzi do Rosji. Spędza dużo czasu ze swoją rodziną, grając z jego córek. Avraam Russo jest nie tylko utalentowaną osobą, ale także wzorowym mężem i ojcem. W 2015 roku on i jego żona świętować dziesięć lat życia małżeńskiego.

Oczywiście, szczyt kariery Rousseau jest dawno już minęły, ale jego utwory wciąż budzą w sercach wielu słuchaczy na całym świecie. Jego dyskografia obejmuje cztery albumy, które sprzedaje się w milionach egzemplarzy.

Pomimo tragedii, która miała miejsce w 2006 roku, Avraam Russo był silnym człowiekiem i znalazł odwagę, aby powrócić do pracy, którą kocha. Piosenkarka religijny pewien pomógł mu uporać się z trudnym okresem w życiu dziewczynki. Dziewczyna nie jest na próżno nazwano Emanuele. W języku hebrajskim znaczy „Bóg z nami”. Rodzina – jest najważniejszą rzeczą dla Abrahama.

Dyskografia Avraam Russo

W okresie karierę Avraam Russo wydała cztery albumy studyjne:

  • 2001 – „Daleko, daleko».
  • 2002 – Dziś w nocy.
  • 2003 – „tak jak ty.”
  • 2006 – «Ślub».
  • 2009 – Zmartwychwstanie.

Kilka słów na zakończenie

Spotkaliśmy się z biografii słynnego rosyjskiego piosenkarza Avraam Russo, dowiedział się o jego dzieciństwa, rodziny, życia osobistego i twórczej kariery. Mamy oświetlony i próbował piosenkarza, który zmienił jego życie. Pomimo wszystkich trudności napotkanych na drodze Avraam Russo był wierzący. Bede tylko zebrał swoją rodzinę. On jest wykonawca, który wspominamy z nostalgią.