546 Shares 2782 views

Aktorka Dzheyn Sibbett: Filmografia

Dzheyn Sibbett – amerykańska aktorka i producentka. Najsłynniejsze projekty z jej udziałem – The sitcomu „Przyjaciele” opera mydlana „Santa Barbara” i telewizora „Hermana głowie”. Fani fantastyki i horroru ją znam z filmów „Strachu” i „The Second Coming”.

kariera

Sibbett rozpoczęła karierę aktorską w 1986 roku, mając rolę Dzheyn Uilson w operze mydlanej „Santa Barbara”. Za tę rolę była nominowana do „telenowela Digest Awards” jako najlepsza aktorka aspirujących.

W 1990 roku pojawił się w Dzheyn Sibbett mistycznego horroru „Strachu”, choć jej rola była niewielka.

W 1991 roku został wybrany do roli Heddi Nyuman w sitcomie „Hermana głowie”. Seria opowiada o Germana Bruksa, młodego pisarza-nieudacznika, który pracuje w dużym wydawnictwie. Co dzieje się w umyśle przeciętnego człowieka? Na ekranie wyświetlona jego uczucia, trudne relacje z szefem, przyjaciółmi i współpracownikami. Sibbett grał kolegę Newmana, w której stopniowo zakochuje, pomimo złożonego charakteru.

W 1995 roku pojawił się w innym serialu – „Gdyby nie ty”. Tylko został nakręcony 7 odcinków serii, są pokazywane w telewizji tylko 3.

Dzheyn Sibbett grał Clarisse w komedii rodzinnej "Me and My Shadow". Obsada w filmie przeprowadzonej przez Mary-Kate Olsen i Eshli, Steve Guttenberg i Kersti Elli.

Lewy "Arrival 2" film sci-fi w 1998 roku w najem. . Główna aktorka Bridget Riordan, udał się do Dzheyn Sibbett. Filmy i programy telewizyjne z aktorka nie zawsze jest sukcesem, a sequel „Arrival” nie był najbardziej udany projekt w jej filmografii – nie udało się w kasie, nie opłacać nawet swojego budżetu nebolyushoy.

życie osobiste

была замужем за сценаристом и продюсером Карлом Финком, с которым познакомилась во время работы над телесериалом. Dzheyn Sibbett był żonaty z scenarzysta i producent Karl Fink, którego poznała podczas pracy w serialu. Para ma troje dzieci – córkę Violet i Ruby i syn Kai.

W styczniu 2016 roku, po dwudziestu czterech latach małżeństwa rozwiodła i Sibbett Fink.