874 Shares 2703 views

Yuri Bogatyrev: Filmografia. Yuri Bogatyrev – aktor

Dziś, bohater tego artykułu będzie wielki i słynny radziecki aktor. Jego nazwisko jest dobrze znane publiczności starszej generacji. Ten Bogatyrev Jurij Georgievich.

dzieciństwo

Yuri Bogatyrev urodził się drugiego marca tysiąc dziewięćset czterdzieści siedem, w Rydze. Jego ojciec – Navy, moja matka – gospodynią domową. Później rodzina przeniosła się do Leningradu, a później – w Moskwie. Jako dziecko, chłopiec o imieniu devchonochnikom. A wszystko dlatego, że Jura był bardzo delikatny i taktowny. Ponadto, wolał się przyjaźnić z dziewczynami z sąsiedztwa.

Należy zauważyć, że Yuri Bogatyrev, którego biografię od dzieciństwa jest związana z pracą, lubił organizować i brać czynny udział w amatorskich teatrach. Lubił robić sobie ze starych sukienek lalek mojej matki, zasłony szycia, rozproszonych pomiędzy girlfriends roli.

W liceum, Yuri Bogatyrev ponieść rysunek. Po ukończeniu ósmej klasy, rozpoczął naukę w szkole artystycznej. M. I. Kalinina. Często uczniowie zostali zabrani do szkiców w podmiejskich lasach. W jednej z takich wypraw spotkał się z młodymi aktorami z teatru-studio Vladimir Stein „Globe”. To właśnie dzięki tej znajomości, młody człowiek złożył dokumenty w słynnym Shchukin School.

„Współczesna”

Po pięciu latach studiów podyplomowych młodego aktora Yuri Bogatyrev dołączył do słynnego teatru „Współczesna”. W tym samym czasie, trupy przyszedł Raikin i Fokin. Zespół Yura trwało bardzo ciepły. Było jasne, że dla nich zespół przyszedł utalentowany i obiecujący aktor. Młodzieniec był niezwykle miły i otwarty. W teatrze, był kochany. Początkujący aktor funkcjonalny niesamowite ironii. Jest to rzadka jakość działania.

film

Yuri Bogatyrev, którego filmografia jest na tyle obszerna, zadebiutował jako aktor filmowy w 1970 roku. Była to mała rola w filmie N. S. Mihalkova „ciche dni po zakończeniu wojny.” Prawdziwa sława Yuri Bogatyrev, aktor wszechstronny i nieskończenie utalentowany, nauczyłem się w ciągu czterech lat. Stało się to po wynajmu słynny western „w domu wśród obcych”. Obraz przenosi nas do odległych latach 20., w małym miasteczku na południu rosyjskiej. Bogatyrev jest jedną z głównych ról zaproponowano – żołnierz Armii Czerwonej Shilov, z którym aktor fenomenalny mecz.

Współpraca z Michałkowa

krytycy filmowi i zwykli widzowie zauważyli, że jego najlepszy dramatyczna rola Yuri Bogatyrev grał w filmie Nikity Mihalkova. Wielu pamięta jego sposób Stolz w filmie "Kilka dni z życia I. I. Oblomova" (1979), Serge w "Niedokończone Piece for Piano mechaniczna" (1976), Stasik dramat "native" (1981) ,

W późnych latach 70-tych i na początku 80-tych Yuri Bogatyrev, zdjęcie, które można zobaczyć w tym artykule, ja już przyznał mistrz kina. Potwierdzeniem tego – znakomicie pełniła rolę złoczyńcy Romashov w filmie „Two Captains” (1976).

"Deklaracja Love" (1977-1978 gg.)

Wielu ekspertów uważa, bardzo istotną rolę odgrywaną przez Filippka Yury Bogatyriewa w tej taśmie. Obraz obejmuje historię kraju od prawie 50 lat. Na ekranie widzimy opuszczonym Moskwa 20s, kolektywizacja, bębny 30s budowlanych, tragedia wojny, największe święto – Dzień Zwycięstwa.

Czerwona linia przez cały filmu rozgrywa się historia miłości utalentowanego dziennikarza Filipa i jego kiedykolwiek hlopochuschih pracach Zinochka żony, która jest zawsze gotowa, aby zmienić jej męża.

Mistrz kamuflażu

Utalentowany portrecista, oryginalny pisarz Jurij Bogatyrev posiadał niezwykły dar przemiany zewnętrznej i wewnętrznej. To wspaniale łączy w sobie bogactwo środków wyrazu i prostotą działania. Jest równie znakomicie poradził sobie z komediowych i dramatycznych ról.

krajowy kochanie

Nie byłoby przesadą stwierdzenie, że Bogatyrev był ulubieńcem milionów fanów filmowych w Związku Radzieckim. Jednak dzisiejsza publiczność jest trudno sobie wyobrazić, że taki popularny i znany człowiek może mieć tak poważne i tragiczne życie. Jego kilka prawdziwych przyjaciół przypomnieć, że Yuri było zbyt wiele zazdrość wśród kolegów. Zazdrosny o jej niesamowitej popularności, fakt, że miał wiele ról, które Jurij Bogatyrev, którego filmografia jest marzeniem wielu aktorów mniej szczęścia był w tym czasie jednym z najbogatszych aktorów. Mamy zazdrościł nawet fakt, że był samotny.

Bogatyrev od 1976 roku pracował w Moskiewskim Teatrze Artystycznym. Podłość i obłuda, zazdrość i intrygi, która panowała w tym czasie w firmie, doprowadziły go przerażeniem. W tym czasie picia w Moskiewskiego Teatru Artystycznego uznano za normę.

Aktor Yuri Bogatyrev: miłość życia

Niestety, w związku z tym, wszystko było nie tak może być pożądane. Jurij nie był w stanie znaleźć bratnią duszę. On zawsze namiętnie zakochać się ze swoimi partnerami na ekranie lub scenie (Olga Yakovleva, Jelena Sołowiej Swietłana Kryuchkov, Anastasia Vertinskaya). W każdym z nich chciał się żenić. Ale to było tylko jasne sny, platońskie uczucia.

Specjalna relacja związał go z wielu ukochany aktorki Iey Savvinoy. Oni nie byli tylko kolegami, partnerami na scenie. Byli naprawdę wspaniałych przyjaciół, Kindred Spirits. Nawet dopasowane urodzin, zawsze starali się świętować razem.

Niestety, Yuri Bogatyrev, życie prywatne , które nie pracują, często wpadł w głęboką depresję, zaburzenia jego samotności.

Jest jeszcze inna strona z delikatnego życia aktora, który nie jest łatwo powiedzieć. Już dość dojrzały aktor znalazł się homoseksualistą. Z powodu tego odkrycia, cierpiał bardzo i nie mógł znaleźć wytłumaczenia swojej odmienności do innych ludzi. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że to było dość późno, możemy sobie wyobrazić, jak bolesne było dla niego. Jest teraz niektóre gwiazdy afiszować taką funkcję, a Jurij cierpiał dużo picia, tak głupie rzeczy, które potem wielce żałowałem. Jego bliscy przyjaciele mówią, że byłoby Yuri i zdrowie coraz alkohol będzie zrobić, gdyby przyjął jego „tajemniczości”.

fikcyjne małżeństwo

Mimo wszystko, w życiu Yuriya Bogatyreva było małżeństwo. Wielu uważa, że to pozorne, choć nie jest to do końca prawda. Aktorka Taganka Theatre, Yuri sąsiad w akademiku Nadzieja Szary był w bardzo trudnej sytuacji. Po bolesnym i bardzo skandaliczny rozwód z reżyserem Mihailom Huseynom Zgodnie z prawem po raz kobieta z dzieckiem powinna zostać eksmitowany z hostelu nie tylko, ale również z Moskwy. W tym czasie, Nadzieja spotkał się z Yuri. Ich związek stopniowo rosła do miłości. Małżeństwa wydane bez fanfar, wielu uważało wówczas jego tajemnicę. Ten fakt z życia nowożeńcy ukryte nawet od tych najbliżej Ciebie – córka Nadziei i George Vari Tatyana matki, który w tym czasie doznał poważnej operacji.

O tym, jak utrzymać małżeństwo w tajemnicy, prawdziwą nadzieję. Obaj nie żyją razem: w maleńkim pokoju były trzy z nich niemożliwe. Postanowili poczekać, aż ona jest trochę starszy i mieć pieniądze na zakup bardziej komfortowych mieszkań. Jednak dość szybko zaczęła rosnąć uczucia zimna, a ich związek stopniowo ustały. Yuri mama nie miała czasu, aby porozmawiać o ich małżeństwie. Po śmierci syna, widziała pieczęć rejestracji w paszporcie, Nadzieja powiedział jej, że małżeństwo było fikcją.

tytuł

W 1981 roku Jurij otrzymał tytuł zaszczycony Artysty Rosji, aw 1988 stał się dla artysty Ludowej. Po otrzymaniu tytułu aktora, w końcu dostał swój pierwszy dom – ulica Gilyarovskogo w jednopokojowym mieszkaniu. Jednak, niestety, żyć w nim Yuriyu Georgievichu nie trwała długo.

Yuri Bogatyrev – artysta

Ostatnio aktor pracował ciężko. Oprócz swojej podstawowej działalności, on entuzjastycznie malowane kompozycję na temat ulubionych spektakli i filmów, portrety. W połowie stycznia 1989 roku, zaczął przygotowywać swoją pierwszą solową wystawę. Yuri Bogatyrev starannie wybrane prace, wymyślone nazwiska. Wystawa miała rozpocząć pracę 6 lutego 1989 roku w muzeum Bakhrushin. Ale ku rozpaczy wielu fanów do dziś Moskwa pochowany ulubionego aktora. Z tego co Yuri Bogatyrev umarł? Przyczyną jego śmierci od dawna interesuje się fanów talentu popularnego aktora. Wystawa została otwarta bez Yuri, ale nie w Moskwie i Leningradzie. Dziś można zauważyć w mieście Samara. Napisany specjalnie dla aktora odgrywał rolę innych podmiotów. Na przykład rola generała Radová w „Cyrulik syberyjski” był przeznaczony Bogatyrev.

tragiczna śmierć

Wielu fanów talentu aktorskiego jest nadal zaniepokojony, jak umarł Yury Bogatyrev. Przyczyną śmierci był znany następnego dnia po tragedii.

Na krótko przed tą datą Bogatyrev był dość duża opłata za film „Dark Eyes”. Z tej okazji, 1 lutego 1989 roku zaprosił do swojego mieszkania firmę z tej okazji. Późnym wieczorem miał atak serca. Spowodowana „pierwszej pomocy”, a sanitariusz przybył (zawał serca!) Próbując uratować życie aktora, wprowadził go do leku serca, która jest niezgodna z alkoholem. Śmierć była natychmiastowa. Tak więc, ze względu na śmiesznych pomyłek i braku profesjonalizmu w nocy z 1 na 2 lutego 1989 roku nie było 41-letni utalentowany człowiek.

Aktor zawsze marzył o grze Obłomowa. W przeddzień pogrzebu, przyjaciół szyte burgundy „Oblomovka” szatę „podstarili” go w warsztatach teatralnych i na pogrzebie nogi aktora objętych tym symbolem swoich niespełnionych marzeń. Yuri Bogatyrev jest pochowany na cmentarzu Vagankovsky.

dziwnych okolicznościach

Po śmierci aktora z jego mieszkania zniknęła tajemniczo dużą sumę pieniędzy. To jest po prostu sumą ostatniej opłaty. Ten sam tajemniczy los dotknął i zdjęcia Yuri. Z setek jego pracy we wszystkich ośmiu przechowywane są w Muzeum Bakhrushin, kilka prac pozostały bliskich przyjaciół. Gdzie są pozostali nie jest znana do dziś.

Ostatnie role

„latające ptaki”

W 1988 roku zagrała w Yuri Bogatyrev dwuczęściowego filmu fabularnego „Flight of Birds”. Ta adaptacja opowiadania „szala ściana” E. Gabrilovich. Wydarzenia z filmu są trzydziestych. Lena Khrapova przybył do Moskwy z prowincjonalnego miasta. Ona nie był zapisany w ustawie, a jak moja matka, i udał się do szkoły teatralnej. Główną rolę odgrywa poeta Jurij Bogatyrev.

„Założenie Niewinności” (1988),

Przygoda detektywie. Słynna gwiazda pop w pociągu „Red Arrow” brakuje kurtkę i dokumenty, bez których niemożliwe jest wycieczkę za granicę. Dwóch badaczy bezbiletchika wprowadzone i rozpoczęła własne śledztwo …

Niestety, zbyt wcześnie to utalentowany człowiek umarł, ale rola odgrywana przez niego, na zawsze pozostanie w historii kina narodowego.