87 Shares 1159 views

Zasady Badugi: zalecenia dla początkujących

Badugi – East Asian odmiana pokera. Jest to stosunkowo młody, ale wystarczająco charakterystyczne i popularne. W grach z wymianą istnieją ogólne zasady, jak również te, które są właściwe dla poszczególnych gatunków. Więc Badugi przypomina Lowball, ale ma swoje własne cechy.

Zasady pokera Badugi. najlepsza kombinacja

Wygranej jest uważany najmłodszych, począwszy asa kombinacji czterech różnych kolorach. Innymi słowy, kombinacja „asa – Deuce – trzy – cztery” nie powinien powtórzyć nigdy nie odpowiadał. Na początku gry, każdy uczestnik otrzymuje na ręce 4 karty. Wszystkie z nich są zamknięte. Brak wspólnych zasad w kartach czyni wyraźną różnicę Badugi z takich gatunków jak: Texas Hold'em. Po rozdaniu gracze zaczynają zakładu, w zależności od tego, co mają na swoich rękach, albo własnego podniecenia. Po zakłady są wykonane, przychodzi kolej na wymianę. Ponadto, na żądanie każdego z graczy mogą być zmieniane dowolną liczbę kart – od 0 do 4. Następnie, zgodnie z zasadami Badugi, przychodzi czas na nowych zawodów i nowych stawek.

odkrycie kart

Naturalnie, Badugi nie znaleziono kogoś przy stole Każdorazowe showdown. To jest po prostu niemożliwe. W związku z tym połączenie jest uważane za wygraną, jeśli są one niedostosowane i rozpocząć z najniższą kartą. Kicker to druga najwyższa karta. W przypadku, gdy tylko jeden z graczy przy stole, aby zebrać kombinacji bez powtórzeń, jest on jedynym zwycięzcą ręki.

Zdarza się, że żaden z graczy siedzących przy stole, nie można zbierać kombinację czterech kart, wówczas zwycięzca jest określany przez połączenie trzech. Pary w Badugi nie są brane pod uwagę. Tak więc, jeśli ręce graczy showdown „ace – pięć – Diamonds – Diamenty”, uznaje się tylko połączenie „Ace – pięć – Diamonds”. W związku z tym potrójnym będzie miał cztery poniżej dowolnej kombinacji. Tyle o różnych kolorach. Jeśli rozkład przypada dwie karty w tym samym kolorze, a para nie udało się poprawić przy wymianie, połączenie jest uważany najmłodszych. Najgorsza opcja wyjścia możliwe są podwójnie nadaje ręka.

subtelności gry

W pokera ma własną mądrość w grze. Nowsze gatunki, tym większe pułapki i różne funkcje. Nie wszyscy gracze są już zaznajomieni z nimi. Pomimo pozornej prostoty, a niekiedy prymitywne, w rzeczywistości, najważniejsze jest skomplikowana wymiana gier. Ma on na celu poprawę strącony kombinację game desire. Jeśli uważnie przestudiować zasady Badugi, aby porównać częstotliwość opadów Assorted zwycięskiej kombinacji, można stwierdzić, że prawdopodobieństwo poważnej kombinacji stosunkowo niska. W związku z tym, wszyscy gracze muszą myśleć dziesięć razy przed wyjazdem do wymiany, początkowo zbierając wszelkie 4 karty w różnych kolorach. Prawdopodobieństwo, że połączenie ustawieni w odpowiedniej kolejności, jest znikoma. Jeżeli po podziale zebranych jakichkolwiek kart różnych kolorów, doświadczeni gracze nie są zagrożone, aby przejść na giełdzie w ogóle.

Co jest ważniejsze – nominał lub garnitur?

Doświadczeni gracze natychmiast zawołać, co jest ważniejsze, oczywiście, że pasuje. Dlatego internetowych nowicjuszy gry zalecamy włączenie opcji cztery pokładu jak długo zwyczaju. Aby bezpiecznie rozpocząć grę, należy posiadać co najmniej trzy karty o różnych kolorach. Kiedy wymiana jednej utworzonej w pierwszej trójce wszystkich pasach dla początkujących powinni uważnie obserwować, że nie przypadkowo tworzą parę.

W każdym przypadku należy skonsultować początkujących uważnie obserwować, co dzieje się na stole poprzez wymianę. Psychologia pokera, niezależnie od gatunku – integralną częścią. Po przeanalizowaniu sposobu grze przeciwnika, można przewidzieć jego następny ruch. Na przykład, jeśli tabela kontynuuje aktywną wymianę, a jeden z graczy nie uczestniczących w nim przede wszystkim, że zebrał kombinację 4 różnych kolorach. Oczywiście, nie fakt, że jest to połączenie z głównym, jednak mogą być złagodzone, aby zagrać w grę.

Bardzo często spada tak, że nie wystarczy tylko z jednej karty. W tym przypadku, jest szansa, aby wygrać, ale trzeba uważać na przeciwników bardzo ostrożnie. Jeżeli co najmniej jeden z graczy przy stole przestaje uczestniczyć w wymianie wówczas początkującym, aby kontynuować grę potrzebne tylko wtedy, gdy karty są nie starsze niż osiem. Takie są zasady.

Badugi poker: kombinacja blef

Jak we wszystkich grach w pokera, blef – dość częste i powszechne. Dobry gracz nie będzie trudne do poznania zamiarów przeciwnika. Ponadto, będąc przy stole więcej niż jednej strony, możliwe jest zbadanie styl gry każdego z przeciwników. Jak stwierdzono w grze Badugi zasad, które są zwycięskiej kombinacji, jeśli żadna z kart nie spadła 4 są powtarzane w garniturze i denominacji. Bluff w przeciwników początek wykazać, że posiada na rękach rzekome Badugi. Bardzo często przy stole można znaleźć kilka blefuje graczy, którzy nie popełniają poważny kurs. Muszą wykazać siłę swoich rąk uchylenie późniejszej wymiany. Jeśli blef zrozumieć, że ktoś, kto siedzi przy stole jest wysokie prawdopodobieństwo wygranej kombinacji, wtedy ostatnia runda przez poprzednich graczy bet blef przystanki i stara się wymieniać w nadziei, że w jakiś sposób poprawić istniejące połączenie.