761 Shares 8737 views

Jaka jest fabuła filmu „Scavenger”?

kino rosyjskie przeżywa obecnie nie jest w najlepszych czasach. To widać gołym okiem. Większość zdjęć walcowanych zajmowanych głównie trzeciorzędnych, wzięty jako plan. Widzowie po prostu zmęczony wulgarne i głupie komedie z tymi samymi aktorami w rolach głównych. W gatunku dramatu i nie idzie gładko. Nasz kraj ma doskonałe tradycje literackie i teatralne, w których kluczową rolę odgrywa dramat. Jest to bardzo zaskakujące, że kino z tych rzeczy tak źle.

Ale mimo to, w kasie jest nadal przyzwoite zdjęcia, które niezauważone przez masową publiczność. Jeden z tych filmów to „Scavenger”. Film wszedł na duży ekran przez ponad piętnaście lat temu. Mimo to nie można nazwać staromodny i nieciekawe dla współczesnego odbiorcy. Jaka jest fabuła filmu „Scavenger”? Kto pracował na jego powstania? Co mówią o nim publiczność i krytyków? W tym artykule zajmiemy się opisem fabuły filmu „Scavenger”, mówić o reżyserów i aktorów, a nie zignorował opinie tych, którzy już obserwowany.

Film fabularny „zamiatacz”

Ten film jest nazywana przypowieścią. I to jest trudne do argumentować. W filmie jest wystarczająco głęboki sens, aby zrozumieć, że nie będzie stać każdego widza. Nawet po tych wszystkich latach, ta historia jest nadal pilna, więc publiczność jest nadal zwracać uwagę na taki skromny projektu rosyjskiego.

Fabuła filmu „zmiatacza”

Jaki film? Fabuła obraca się wokół młodej atrakcyjnej dziewczyny, która ma wszystko, co można tylko pomarzyć. Ona jest piękna, bogata i sukces. W krótkim czasie udało jej się zbudować błyskotliwą karierę, dzięki czemu może on sobie pozwolić na luksusowe życie. Mieszka w dość dużym rosyjskim mieście, gdzie ma swój prywatny apartament i dobrych przyjaciół. Ale gdy los rzuca ją na prowincji, życie, które poważnie różni się od stolicy. W szczególności, nie ma luksusowych hoteli, restauracji i ogólnie ludzie żyją bardzo skromnie.

Przejechaniu ulicach i próbuje znaleźć przynajmniej jakieś miejsce do spania, ona przypadkowo poznaje mężczyzna w średnim wieku. Pracuje w sanitarnych i otrzymuje za swoją pracę bardzo skromne pieniądze. To tylko wygląda bardzo podobnie do ubogich, ledwo wiąże koniec z końcem. Ubrany jest bardzo miłe. Jest oczywiste, że jego ubrania są warte znaczna suma pieniędzy. Tak, i to jest miłe osoby. Ale przede wszystkim pod wrażeniem maniery kulturalnych Kobieta nieznajomego i jego dzielność, która jest rzadko zdarza się znaleźć w nowoczesnym społeczeństwie.

Wydaje się, że ludzie z różnych środowisk, takich jest mało prawdopodobne, aby być w stanie znaleźć coś wspólnego. Jednak jakiś czas później, los ponownie łączy je. A następnie główny bohater postanawia zrobić wszystko, co możliwe, aby dowiedzieć się, kim naprawdę jest środek wiążący, posiada znaczną wiedzę z zakresu filozofii. Zazwyczaj takie osoby mają bardzo ciekawą historię. Ona będzie dowiedzieć się prawdy? Przed nim będzie czekać na wydarzeniach, które na zawsze zmieni jej zwykłe rozumienie życia …

Pracować nad scenariuszem

Jak wszyscy dobrze wiemy, większość sukcesu filmów zazwyczaj leży w skrypcie. Ludzie mają pochodzić z działki, która będzie utrzymać widza w napięciu, a to byłoby logiczne. Trzeba mieć poważny talent. W niektórych przypadkach idealnym rozwiązaniem jest źródłem wysokiej jakości literackiej. I w tym przypadku to właśnie było.

Najciekawsze jest to, że film jest „Scavenger” opiera się na pracach znanego Ivan Ohlobystina. Ten człowiek od dawna główną gwiazdą filmową. Ivan zagrał w takich kultowych filmów jak „Daun Haus”, „Słowik złodziej” i „Car”. Ale głównym sukcesem Ohlobystina, bez wątpienia, jest seria komedia „Stażyści”, w której był w stanie pokazać swoje talenty.

Jak się okazuje, ten człowiek jest również pisarzem pierwszej klasy, w stanie stworzyć przejmującą historię pełną dramatyzmu. Sukces „Scavenger”, pod wieloma względami, to trzeba mu przyznać. Pracowałem również nad scenariuszem Yuri Korotkov, który dostosował historię dla obrazów filmowych.

reżyseria

Pracowałem na tych filmach daleko od najwybitniejszego reżysera imieniem George Shengelia. Karierę rozpoczął w dość młodym wieku i raz złożony poważną nadzieję. Okazuje się, że to poważny George ma talent. Ale otwórz go w pełni do niego i nie powiodło się.

Jego pierwszy film ukazał się w pod koniec 1993 roku. „Strzelec niespokojny” – dość niezwykły obraz dla kina rosyjskiego. Jest pełna świeżych pomysłów, które widzowie mogli w pełni docenić. Ale ten sukces nie pozwolił dyrektor natychmiast dostać miejsce w każdym dużym projektem. Nowy sukces zrozumiana cała jego pięć lat później, po thrillerze „Classic”. Zaledwie trzy lata później, George tworzy „Scavenger”, który można uznać za szczyt jego kariery. Po tym, kariera mężczyzny udał się ku upadkowi. W tym momencie trwa prawie nic. Możemy mieć tylko nadzieję, że prędzej czy później on nadal dochodzić do siebie.

obsada

Ten film nie jest tak naprawdę wybitna obsada, który wie wszystko i wszystkich. Ale główną rolę poszedł niezwykle utalentowanych ludzi, patrzeć na to przyjemność. Ich gra aktorska naprawdę uwierzyć.

Aleksiej Guśkow

Aktor z bardzo imponujący rekord toru, z ponad pięćdziesięciu różnych filmów i programów telewizyjnych, które zaspokoją wszystkie gusta. Karierę rozpoczął na początku lat 90-tych. Wraz z nadejściem nowego wieku, dotarł na szczyt swojej popularności i zaczęła się naprawdę godny roli. Legendarna seria „The Border: Taiga powieść” został wydany tylko rok wcześniej „Scavenger”. Po sukcesie tych projektów, Aleksiej spadł jedno zdanie po drugim. Aktor nadal pojawiają się po dziś dzień.

Olesya Sudzilovskaya

Znacznie mniej znany aktor, który musi „Scavenger” nie miał poważne doświadczenie w branży filmowej. Miała kilka drobnych i okolicznościowe występy na ekranie, ale w tym filmie zagrała swój pierwszy wiodącą rolę. Pomimo tego, że poradził sobie z zadaniem i nie pozostaje w cieniu jego bardziej znanego partnera na ekranie. Po tej roli Olesya zagrał w ogromnej liczbie rosyjskich filmów i seriali.

Recenzje filmu „zmiatacza”

Jaki film jest już znana czytelnikowi. Co mówią o nim publiczność i krytyków filmowych? czy jest on zalecany do oglądania? Jak to często bywa, film rosyjski, wiele początkowo oglądany z poważnym przymrużeniem oka. Niestety, dyrektorzy nie przyzwyczaił nas do tego, że można oczekiwać od wszystkich filmach. I często, w końcu można zatrzymać po obejrzeniu bardzo rozczarowany. Ale w tym przypadku, większość publiczności zgodził się na fakcie, że fabuła filmu i „Scavenger” to na pewno warto zobaczyć. Film holistyczne i wystarczająco jakości. Linia Miłość w filmie jest zbudowany bardzo dobrze, co odróżnia ten film od tłumu innych rosyjskich melodramatów podjętych przez utartych programu dawna przeszkadzał masowego odbiorcy.

Krytycy z kolei zauważyć, że fabuła filmu „Scavenger” z Guskov w roli tytułowej jest dość ciekawy i nietypowy. zauważyć, że również bardzo silne i reżyserską pracę kamery Sergey Astakhov, który zdjął kariera znaczną liczbę dość dobrze znanych filmów. I umiejętności aktorskie Alekseya Guskova i Olesia Sudzilovskaia nie pozostają niezauważone.

wniosek

Na koniec warto polecić wszystkim, którzy od dawna rozczarowani w filmie krajowym nie tylko do studiowania fabuły filmu „zmiatacza” w artykule, ale również trochę czasu, aby go zobaczyć. Nie myśl, że wszystkie filmy rosyjskie są nudne i niskiej jakości. Wyrzucić wszystkie stereotypy i rozpocząć oglądanie. Ta historia z pewnością zasługuje na uwagę. Nikt nie będzie rozczarowany.